PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - Sposob na zapoznanie sie...

cat lady - Sob 19 Mar, 2011

nie chodzi o to ze nie mozna kupic sobie czegos drogiego,sama wypowiadalam sie w temacie o kinderach o tym ze nic nie oznacza to ze kupujesz w h&m.po prostu dupek napisal: "ciekawe czym ty jezdzisz"wiec jesli najwazniejszym dla niego jest to czym sie jezdzi i jak bardzo jest to drogie to niech ciagnie.
Rotten82 - Sob 19 Mar, 2011

cat lady napisał/a:
do rottena tez nic nie mam

o nie zauważyłem tego :oops:

dobra państwo skończcie już to najeżdżanie na tą panią, bo to lekka żenada. niejednokrotnie na tym forum widziałem takie typowe najeżdżanie na nową osobę przez kilka(zawsze tych samych) osób. poza tym są to osoby, które moim zdaniem o pankroku mają niezbyt wielkie pojęcie, bardziej starają się być gwiazdkami forum, co nie znaczy jednak, że nie darzę ich sympatią. można się pośmiać, rzucić tekstem "pokaż cycki", ale gdzieś jest granica żenady, która została dość pokaźnie przekroczona.

zachariasz - Nie 20 Mar, 2011

Rotten82 napisał/a:
niejednokrotnie na tym forum widziałem takie typowe najeżdżanie na nową osobę


Szkoda że to nie ja :razz:
czuję się pominięty i zapomniany :cry: Muszę się bardziej starać :grin:

suchy693 - Nie 20 Mar, 2011

Rotten to nie jest najezdzanie tylko nie lubię jak ktos pierdoli głupoty ,laska sama zaczeła . Nie wiem moze ma 15 lat to ja troche usprawiedliwia a co do tego czy my z badmaderfakerem chcemy byc gwiazdami forum i gówno wiemy o pankroku to lekka przesada łatwo jest pisac o kims kogo się nie zna i nie widziało . Dla mnie ta panienka jest żenujaca i zapewne za 15 lat z tej jej całego zyciowego punkroka gówno zostanie :old: Tyle mam do powiedzenia jako stary zgred w tym temacie. :>
michał ze wsi 2 - Nie 20 Mar, 2011

Nie chcę podgrzewać konfliktu,a wyrazić tylko swoją opinię.Mnie się dziewczyna podoba,wie kiedy poskrzeczeć,bystra jest! :lol:
cat lady - Nie 20 Mar, 2011

[quote="suchy693"]Rotten ta panienka jest żenujaca i zapewne za 15 lat z tej jej całego zyciowego punkroka gówno zostanie [quote]

akurat mam grubo ponad 20,(widac ze czytales moje posty i wszytko o mnie wiesz!jak nieomieszkales tego zaznaczyc wszesniej) a to ze mam zaczepny charakter i nie boje sie walnac prosto z mostu to moze cie akurat bolec ,rozmowy na forum to chyba swego rodzaju rozrywka, marna ale jednak ,ale widze ze pan dorosly prowadzi tutaj iscie wirtualne zycie.nie chce mi sie z toba rozmawiac podsumowales sie.chetnie cie zignoruje wiec juz nie staraj sie pisac na moj temat jesli masz troche godnosci.

suchy693 - Nie 20 Mar, 2011

Godność zawsze miałem ale ty jesteś żenada do kwadratu podtrzymuję to co pisałem . Z tego wirtualnego życia uśmiałem się [1 raz dowcip ci wyszedł] . Takze zyj sobie spokojnie i pisz te swoje spostrzeżenia na temat życia panno po 20 -stce . Wiecej nie będę sie zajmował twoją osobą obiecuję :old:
BadMotherfucker - Nie 20 Mar, 2011

Rotten - gwiazdami już jesteśmy więc starać się nie musimy :faja:

Najeżdżam - owszem bo laska nie ma dystansu do samej siebie, a najeżdża na suchego z powodu roweru ( :crazy: ) oczekując że zostanie to potraktowane jako żart ? Czy cokolwiek bo zrozumieć Ją cholernie ciężko
W dodatku wszystkie Jej wypowiedzi traktują o tym że ktoś Ją obraża i / lub pierdoli bez większego sensu twierdząc że rozmowy tu traktuje jako rozrywkę a jednocześnie obrażając się wielce za napisanie co się o niej myśli.
No czy to nie jest pojebane :?: :lol:

Ja nawet rozmowy w internecie traktuję poważnie - po to w końcu je prowadzę, można się pośmiać, pożartować, ale na pewne sprawy warto zwrócić uwagę bo później się okazuje że internetowe trole nagle uświadczają nas w prawdziwym życiu i są jeszcze gorzej wkurwiające niż w necie

A teraz wracam założyć perukę, doczepić plastikowe kolczyki i ruszam lansować się w miasto "na pankowca" :oops:

cat lady - Nie 20 Mar, 2011

ok nie lubimy sie ustalone!Bede madrzejsza i zakoncze ta gowno.ALE nie zycze sobie nazywania mnie pojebana. :bejzbol: macie kompleks wieku .POKOJ chujki.
Marchin - Pon 21 Mar, 2011

cat lady napisał/a:
macie kompleks wieku


Oni maja po prostu syna w twoim wieku i im się wydaje że wszystkimi mogą tak rozrządzać.

A co do tematu ja to zazwyczaj robię tak: podbijam, mówię "cześć, wypijemy razem piwko". Ona mówi "nie", i już zapoznani. Tak wiem, nie jestem mistrzem we flirtowaniu z płcią przeciwna.

Mecenas - Pon 21 Mar, 2011

kurde to masz prawie tak jak ja :mrgreen:
zachariasz - Pon 21 Mar, 2011

I ja tak samo :mrgreen:
Ogólnie jestem jak mognes na dziewczyny.... szkoda tylko że zawsze podbijam tym samym biegunem :jupi:

cat lady - Śro 23 Mar, 2011

az tak zle?moze nieodpowiednie dziewczyny wybieracie...chyba lepsze szczere checi niz tandetny tekst.przeciez wspolne piwo czy rozmowa nie oznacza od razu seksu,chyba ze macie 'zbok' na twarzy wypisane :bananik:

michał ze wsi 2 napisał/a:
Mnie się dziewczyna podoba,wie kiedy poskrzeczeć,bystra jest!


jestes kurwa przemily,zapomniales wredna dodac :mrgreen:

ko0niu - Śro 23 Mar, 2011

Ja szczerze powiem, że jak by mnie spotkała taka niesympatyczna sytuacja, że moja luba uciekłaby jutro do Dubaju z synem króla nafty to nawet nie wiedziałbym chyba jak zagadać do panienki żeby znaleźć pocieszenie. Bądź co bądź nie bawiłem się w podrywacza od ponad 4 lat :strach:
Anonymous - Pią 29 Kwi, 2011

No to ja moją drugą połówkę poznałem na jakimś "winopiwkonamiotsekschodnik" after party. Spodobało jej się jak grałem na gitarze, od słowa do słowa no i tak już zostało :)
Rotten82 - Pią 29 Kwi, 2011

hightower94 napisał/a:
Spodobało jej się jak grałem na gitarze

wyrwałeś ją na dżem? :D

Anonymous - Pią 29 Kwi, 2011

Rotten82 napisał/a:
hightower94 napisał/a:
Spodobało jej się jak grałem na gitarze

wyrwałeś ją na dżem? :D


akurat na Szanty :D Dżemu nie lubie, nie gram

Zwierz@k - Nie 01 Maj, 2011

zajebał chłopak "żegnajcie nam dziś hiszpańskie dziewczyny" i poszło :lol:
Szymix - Pon 02 Maj, 2011

hiszpańskie!
Zwierz@k - Pon 02 Maj, 2011

kurwa ale wstyd. :hmm:
suchy693 - Wto 03 Maj, 2011

Zwierz@k napisał/a:
zajebał chłopak "żegnajcie nam dziś hiszpańskie dziewczyny" i poszło :lol:
dobre usmiałem sie troszku czytając te nieczytane posty :mrgreen:
Aida - Pon 16 Maj, 2011

Ostatnio rozpierdolił mnie jeden gościu. Siedzialam sobie na imprezie i piłam piwko. Mialam taką czarną bluzkę z napisem " punks not dead" przychodzi gościu i do mnie z tekstem: siema, zajebista bluzka. Też punka słucham.
A ja na to :jakie zespoły konkretnie.
A on :ogólnie to dużo np. Lady pank, Myslowitz, T-love.
Zadławiłam się piwem.
Nie ma jak dobry tekst :-D

Rotten82 - Pon 16 Maj, 2011

Aida napisał/a:
Lady pank

w końcu mają pank w nazwie
Aida napisał/a:
Myslowitz

w końcu grają w jarocinie
Aida napisał/a:
T-love

w końcu muniek zaczynał w pankowej kapeli szambo


przykro mi, ale wykazałaś się niewiedzą przed kumatym adoratorem :old:

Prompto - Pon 16 Maj, 2011

zapomniał dodać Feel? :crazy:

Rotten - sluchsz ich ze względu na sentyment? :mrgreen:

82 - mój rocznik :bananik:

Aida - Pon 16 Maj, 2011

Rotten82 napisał/a:
Aida napisał/a:
Lady pank

w końcu mają pank w nazwie
Aida napisał/a:
Myslowitz

w końcu grają w jarocinie
Aida napisał/a:
T-love

w końcu muniek zaczynał w pankowej kapeli szambo


przykro mi, ale wykazałaś się niewiedzą przed kumatym adoratorem :old:
to że ktoś ma pank w nazwie nie znaczy ze gra punka, bo szczerze to uważam że procz nazwy i nie maja nic wspolnego z punkiem. Wiem ze myslowitz gra w jarocinie ale to tez nie punk. A on mówił o t-love a nie o szambie. Muniek w T-l a w szambie to inny muniek :eeek:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group