PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - Sposob na zapoznanie sie...

Rotten82 - Pon 14 Mar, 2011

cat lady napisał/a:
Foxy 68 napisał/a:
dobrze,ze nie zapodał ci od razu do paszczy, to byłby zonk dopiero.


alez to byl kurwa elokwentny zart .uhuhu :old:

żart pierwsza klasa :lol: :lol: :lol:


obadaj te rozmowy w toku o pankach, to będziesz wiedziała, że zachowanie z jakim się spotkałaś na koncercie jest jak najbardziej pankowe. nie ukrywam, że do niedawna nie miałem o tym pojęcia, na szczęście panki z programu drzyzgi wyprowadziły mnie z tego błędu :cool:

cat lady - Pon 14 Mar, 2011

Rotten82 napisał/a:
obadaj te rozmowy w toku o pankach, to będziesz wiedziała, że zachowanie z jakim się spotkałaś na koncercie jest jak najbardziej pankowe. nie ukrywam, że do niedawna nie miałem o tym pojęcia, na szczęście panki z programu drzyzgi wyprowadziły mnie z tego błędu


nie ogladam telewizji wiec jednak sie nie pokusze,to juz nawet pankow do telewizji sciagaja mowisz, prosty czlowiek przed ekranem nie zadowala sie juz pedofilem i 60 letnia Jadzia dziewica.co za swiat.

gooy - Czw 17 Mar, 2011


a cycki juz pokazala?

heroina - Czw 17 Mar, 2011

nie :/
cat lady - Pią 18 Mar, 2011

gooy napisał/a:
Obrazek
a cycki juz pokazala?


przepraszam ze udzielam sie niechciana na forum dla 'tylko zajebistych punkow'.niektorzy tu leca spolem jak barany, jedno za drugim, w ten sam sposob jada wszystkich'gorszych'.akurat czytalam posty i mimo wszystko tacy tu blyszcza odwaga dopiero w grupie,ale przepraszam zaraz ktos sie poskarzy moderatorom i polece, albo lepiej!postraszycie mnie troche faszysci.nie ma to jak wprowadzac porzadek rzeczy;) i kurwa to sie nazywa wolnoslowa,spolona,wesola,wolna spolecznosc punkowa.w taki sposob szerzycie idealy nie ma chuja.
jak tego nie rozumiesz to zes swinia i z pradem plyn dalej.

Zwierz@k - Pią 18 Mar, 2011

uspokój się. zamknij pysk. Patrz w ekran.

zachariasz - Pią 18 Mar, 2011

A-a-a-ale my chcemy tylko cycków :twisted:
Mecenas - Pią 18 Mar, 2011

jakbym był adminem to dawałbym ostrzezenia za te teksty o cycach, bo nudne i żałosne
heroina - Pią 18 Mar, 2011

ale szczęśliwie nie jesteś :razz:

w dziale miłość i seks to chyba nie jest wybitnie nie na temat

Rotten82 - Pią 18 Mar, 2011

Zwierz@k napisał/a:
jakbym był adminem to dawałbym ostrzezenia za te teksty o cycach, bo nudne i żałosne

bo to trzeba tak z wyczuciem i w odpowiedniej sytuacji, a nie tak hurtowo i z dupy jakoś;/

Dzemu - Pią 18 Mar, 2011

heroina napisał/a:
ale szczęśliwie nie jesteś :razz:

w dziale miłość i seks to chyba nie jest wybitnie nie na temat


Swiete slowa! ;P


a duuuzoooo cyckow
Kod:
http://www.zgony.org/

suchy693 - Pią 18 Mar, 2011

UUUUUUUUU ale laska pojechała nam po rajtach aż ze strachu schowałem się w najbliższej dyskotece :shock:
cat lady - Pią 18 Mar, 2011

suchy693 napisał/a:
UUUUUUUUU ale laska pojechała nam po rajtach aż ze strachu schowałem się w najbliższej dyskotece :shock:


uderz w stol...
nie koniecznie tobie bo jakos widzialam twoje zdjecia i posty ,szkoda cie jechac,sam to robisz wrzucajac swoje zdjecie na rowerku...PUNKROCK!naprawde jestes tak glupi ze piszesz 'jechac po rajtach'a tym bardziej odbierasz to osobiscie?

Rotten82 - Sob 19 Mar, 2011

dam Ci jedną radę. naucz się mieć dystans do pewnych spraw, a dopiero wtedy wyjdź między ludzi, po nie każdy niby obraźliwy tekst ma na celu Cię obrazić
suchy693 - Sob 19 Mar, 2011

cat lady napisał/a:


uderz w stol...
nie koniecznie tobie bo jakos widzialam twoje zdjecia i posty ,szkoda cie jechac,sam to robisz wrzucajac swoje zdjecie na rowerku...PUNKROCK!naprawde jestes tak glupi ze piszesz 'jechac po rajtach'a tym bardziej odbierasz to osobiscie?
No ty zapewne jezdzisz na czyms lepszym i lepszy u ciebie pank krok dziewczynko co !! Chyba zaczynasz mieć problem z główencja bo jak ja czytam twoje wynaturzone posty to jedno słowo mi sie ciśnie na usta . Dorośnij trochę albo lepiej nie- pajaców tez nam potrzeba na tym forum .
Cyb - Sob 19 Mar, 2011

kurwa :lol: wchodze na to forum, pierwszy raz od 3 miechow (nie liczac postow o diecie),a wy wciaz ciagniecie ten sam nudny watek ;d
Marchin - Sob 19 Mar, 2011

Abstrahując od tego całego pierdolenia jednak rower = pankrok :old:
suchy693 - Sob 19 Mar, 2011

Marchin napisał/a:
Abstrahując od tego całego pierdolenia jednak rower = pankrok :old:
pewnie kto tak nie twierdzi jest pizda i buc :punk:
Rotten82 - Sob 19 Mar, 2011

suchy693 napisał/a:
Marchin napisał/a:
Abstrahując od tego całego pierdolenia jednak rower = pankrok :old:
pewnie kto tak nie twierdzi jest pizda i buc :punk:

gdy jadę na rowerze to jestem ekstra gość
:bananik:

BadMotherfucker - Sob 19 Mar, 2011

cat lady napisał/a:
uderz w stol...
nie koniecznie tobie bo jakos widzialam twoje zdjecia i posty ,szkoda cie jechac,sam to robisz wrzucajac swoje zdjecie na rowerku...PUNKROCK!naprawde jestes tak glupi ze piszesz 'jechac po rajtach'a tym bardziej odbierasz to osobiscie?


Jesteś popierdolona :geek:

Jakby kto pytał to właśnie się zapoznałem :faja:

cat lady - Sob 19 Mar, 2011

wynaturzona! :jupi:
no samo ze mnie zuooo,powinnam wiecej jezdzic na rowerze.
btw. pseudointelektualizm jest na topie...

Marchin napisał/a:
Abstrahując od tego całego pierdolenia jednak rower = pankrok :old:


-tak szczegolnie taki za kilka baniek,ja mam skladaka :bananik:

'popierdolona' by matkojebca
milo mi ,ale twoje zdanie to mnie akurat jebie

i kto odpisal?prawdziwi hardkorowcy.pomijajac zwierza,jego posty czytalam juz kilka lat temu i to jest swir,do rottena tez nic nie mam.a panu batmadafaka i panu hulajnoga podziekuje.od kiedy zaczelam pisac przypierdalaliscie sie do mnie udajac madrzejszych.
jesli twierdzisz ze jestem idiotka i ze mna dyskutujesz to jestes wiekszym idiota ode mnie, gratuluje.

WYNATURZONA. sex and violence!

POKAZ DUPE!pokaz dupe!

BadMotherfucker - Sob 19 Mar, 2011

To skoro już się zapoznaliśmy to teraz możesz spierdalać do wariatkowa, albo po prostu przynajmniej spróbować rozmawiać inteligentnie bo wszystkie Twoje posty jak do tej pory to albo żalenie się że ktoś się do Ciebie o coś przypierdala albo mało składny bełkot
Witamy w świecie pankserwisu :dupa:

suchy693 - Sob 19 Mar, 2011

cat lady napisał/a:
wynaturzona! :jupi:
no samo ze mnie zuooo,powinnam wiecej jezdzic na rowerze.
btw. pseudointelektualizm jest na topie...

wyjałowiona , na rowerze nie powinnas jezdzić zwłaszcza na hujowym nie pankowym składaku a wiecej mysleć bo mózg masz wielkosci orzeszka .Dupy nie pokaze bo na taką radość trzeba sobie zasłuzyc swoim pseudointelektualizmem :punk:
cat lady - Sob 19 Mar, 2011

suchy nie wielkosc a pofaldowanie mozgu odpowiada za inteligencje wiec odjeb sie od mojego orzeszka, moze idz pojezdzic...

kolego z dupskiem na wierzchu ,ekhem.. postaram sie siedziec ze slownikiem ,po 15 minut nad jednym postem jak ty i mi moze mi wyjdzie nastepnym razem cos lepszego :oops:

Rotten82 - Sob 19 Mar, 2011

ja nie czaję i nigdy nie zczaję jak można się przypierdalać, że jak ktoś sobie kupuje coś drogiego to już nie jest punkiem. czyli jak mi się podoba jakiś ciuch w h&m to nie mogę go kupić, bo punk może się ubierać tylko w lumpie? chce mieć fajny rower to nie mogę go kupić, muszę mieć składaka/kozę chuj wi co? ja swój rower złożyłem tylko i wyłącznie ze znalezionych/podjebanych części i się cieszę bo złożyłem go sam, mimo wszystko wolałbym mieć rower za 5000zł bo jest wygodniejszy

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group