PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - DEZERTER

geerwazy - Pią 26 Mar, 2004
Temat postu: DEZERTER
Co by tu wiele mówić. Zajebiste jak dla mnie, a dla was?
MS - Pią 26 Mar, 2004

Przypominam sobie jeden koncert. Nawet niezle zagrali, ale do Clasha to im sporo brakuje. Na koncert pewnie bym sie wybral jeszcze raz, ale plyty nie kupie. No chyba, ze bym przypadkiem trafil w supermarkecie za ok. 10 zl. :-)
Nikodem15 - Pią 26 Mar, 2004

DEZERTER to klasyka! Są fenom,enem na polskiej (i nie tylko) scenie. Zaden zespół nie ma tak prostych, a jednocześnie trafnych tekstów. Dezerter rulez!
bigi - Pią 26 Mar, 2004

nigdy za nimi nie przepadalem i pewnie nigdy nie bede, jednakze gdzies mam kasetke deuter, a co do starych kawalkow to rzeczywiscie byly o niebo lepsze niz te nowsze
t0mass - Pią 26 Mar, 2004

Trzy słowa: Dezerter jest GIT ;-)
Blekit - Pią 26 Mar, 2004

Dezerter zajebisty ale tylko ze Skandalem na wokalu, później to różnie- raz lepiej, raz gorzej, baaardzo żadko słucham
ale jak już wspomniałem stare rzeczy są kapitalne- burdel rządzi! :D

Jules Winnfield - Pią 26 Mar, 2004

chyba najlepszy polski zespół. a jakie Wasze ulubione płytki? moja chyba undergroung+ile procent+mam kły. deutera i decydującego nie trawię.
Nikodem15 - Pią 26 Mar, 2004

elirian napisał/a:
chyba najlepszy polski zespół. a jakie Wasze ulubione płytki? moja chyba undergroung+ile procent+mam kły. deutera i decydującego nie trawię.

Deutera? Czemu?

Ja uwielbiam wszystkie ze wszczególnym wskazaniem na Ile % duszy?, Underground, Dutera i Kolaborację. A nowsze są średnie.

Jules Winnfield - Pią 26 Mar, 2004

w deuterze przeraża mnie wyjący lokal :)
ZBAWICIEL - Pią 26 Mar, 2004

Kapela bardzo fajna, mam niestety tylko Still Living Man(oryginał starszy odemnie) i Kolaboracje 1, gdy tylko wykorzystam system i zdobędę fundusze nabyję coś nowszego :twisted:
Nikodem15 - Sob 27 Mar, 2004

elirian napisał/a:
w deuterze przeraża mnie wyjący lokal :)

Chyba wokal. :D Mnie się tam podoba to melodyjna zawodzenie.

geerwazy - Sob 27 Mar, 2004

Wszystkie płyty niosą coś za sobą...
SOQL - Sob 27 Mar, 2004

Ze Skandalem było zajebiste ale teraz też daje rady, obok Apati i Post Regimentów to muzycznie pierwsza klasa polskiego punkrocka, texty też bardzo dobre mimo tego że ich dzisiajsza polityka mnie niepodchodzi
Jules Winnfield - Sob 27 Mar, 2004

no fakt - teksty trochę zbyt "zaangażowane" ;) - wege, pacyfizm, etc., ale zespolik i tak wymiata i wątpię czy w Polsce będzie kiedyś coś na jego miarę(ze zwykłego punk rocka) :)
Nikodem15 - Sob 27 Mar, 2004

elirian napisał/a:
no fakt - teksty trochę zbyt "zaangażowane" ;) - wege, pacyfizm, etc., ale zespolik i tak wymiata i wątpię czy w Polsce będzie kiedyś coś na jego miarę(ze zwykłego punk rocka) :)

Eee czy ja wiem. Są zaangażowane, ale nie jest to taki niezdrowy wyidealizowany wege-eko-anarcho-pacyfizm, aj np. we Włochatym.

ZUZA - Sob 27 Mar, 2004

dokładne. Teksty w sam raz, własnie takie jakie lubie - proste i prawdziwe :) muzycznie tez dobrze. Dezerter zespół 1 klasa :wink:
Blekit - Sob 27 Mar, 2004

wg ydeczdowanie najlepszy Dezerter to Underground out of Poland, no i jeszcze Historia
a na albumie Deuter to za wokal byl akurat odpowiedzialnz wlasnie wokalista Deutera (pisze to, bo mam wrazenie ze nie wiecie o tym :wink: )

Nikodem15 - Sob 27 Mar, 2004

Ja o tym wiem. Robal i Skandal śpiewali całkiem inaczej. I w ogóle na Deuterze są utwory Deutera w wykonaniu Dezertera.

PS: Szkoda, że Skandal już nie zyje...

Nikodem15 - Pon 29 Mar, 2004

Skandal popadł w nałóg narkotykowy i znarł w 95 roku.
Blekit - Pon 29 Mar, 2004

Nikodem15 napisał/a:
Ja o tym wiem. Robal i Skandal śpiewali całkiem inaczej. I w ogóle na Deuterze są utwory Deutera w wykonaniu Dezertera.

PS: Szkoda, że Skandal już nie zyje...


źle mnie zrozumiałeś i najwidoczniej nie wiesz tego co napisałem, a przynajmniej tak wynika z twojej wypowiedzi, bo ja nie pisałem o różnicy wokalu Robala i Skandala, tylko o tym, że na cd pt "Deuter" śpiewał wokalista zespołu Deuter- nie Robal, nie Skandal, ani nawet nie św. Mikołaj :D

Rebeliant - Pon 29 Mar, 2004

Uwielbam tą kapelę , normalnie Dezerter jest fenomenem i jedna z znajlepszych kapel punkowych.Tylko szkoda ,że sie z deka z komercjalizwoał(ZAIKS) przez co jego kasety nowsze są drogie jak na punka np.Decydujące Starcie kupiłem aż za 21 zeta :shock:
Ale jeśli chodzi o teksty są po prostu zajebiste :!:

Nancy_ - Wto 30 Mar, 2004

świetna kapela, ale niewiem czemu nie mam ochoty przesłuchać nowej płyty, może ktoś mi powie czy warto?
Jules Winnfield - Wto 30 Mar, 2004

jest parę fajnych kawałków, ale i tak nie polecam. w porównianiu z innymi płytami kiepściutka, mnóstwo elektroniki, tylko gitara+perkusja, bez basu :?
geerwazy - Wto 30 Mar, 2004

Widzisz Elirain, Dezerter wydał duzo płyt i pewnie nie chciał juz ciągnac to co juz nagrał, bo było by to zwykłą kopią, a takie dodanie elektroniki może mu stworzyć nowe nieznane oblicze. Kapele szukają czegość nowego zawsze. Nie słyszałem nowego albumy, ale myślę, że ciekawie postąpili.
Nikodem15 - Wto 30 Mar, 2004

bluekid138 napisał/a:
Nikodem15 napisał/a:
Ja o tym wiem. Robal i Skandal śpiewali całkiem inaczej. I w ogóle na Deuterze są utwory Deutera w wykonaniu Dezertera.

PS: Szkoda, że Skandal już nie zyje...


źle mnie zrozumiałeś i najwidoczniej nie wiesz tego co napisałem, a przynajmniej tak wynika z twojej wypowiedzi, bo ja nie pisałem o różnicy wokalu Robala i Skandala, tylko o tym, że na cd pt "Deuter" śpiewał wokalista zespołu Deuter- nie Robal, nie Skandal, ani nawet nie św. Mikołaj :D

Mówiąc, że Robal i Skandal śpiewali inaczej, miałem na myśli to, że Robal i Skndal śpiewali inaczej niż Kelner. Jasne już wszystko???


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group