PUNK FORUM
Forum Punkowe

Zablokowane - Higiena to podstawa!

bnr - Pią 24 Lut, 2006

smierdzacym pannom mowimy NIE
niemyciu sie mowimy NIE

choc wiesc gminna glosi, iz prawdziwy mezczyzna powinien pachniec papierosami, piwem i potem 8)

alutka - Pią 24 Lut, 2006

bleedandroll napisał/a:
choc wiesc gminna glosi, iz prawdziwy mezczyzna powinien pachniec papierosami

akurat zapach dymu tytoniowego lubię :)
choć już o wiele mniej lubię zapach pojary :P

bnr - Pią 24 Lut, 2006

a ja nie lubie jak pannom, zreszta komukolwiek, z kim rozmawiam, jebie z paszczy owym dymem tytoniowym (no chyba, ze tez wtedy pale :wink: )

dlatego staram sie miec gume zawsze przy sobie :lol: :lol:

[prezes] - Pią 24 Lut, 2006

Ja mam pewien opór przed myciem rąk w publicznym kiblu, gdzie kran nie jest na fotokomórkę, gdyż mam świadomość, że te pokrętła są dotykane obcą ręką, która uprzednio dzierżyła pindola, lub podcierał a dupę.
Jules Winnfield - Pią 24 Lut, 2006

Cytat:
a ja nie lubie jak pannom, zreszta komukolwiek, z kim rozmawiam, jebie z paszczy owym dymem tytoniowym (no chyba, ze tez wtedy pale )

dlatego staram sie miec gume zawsze przy sobie

WORD :!: :lol: :faja:

XbobsonX - Pią 24 Lut, 2006

zawsze sie przyda

wechu chyba nie mialy kobiety Bukowskiego :)

[prezes] - Pią 24 Lut, 2006

Obywatel napisał/a:
Problemem jest odkręcić kran przez papierowy ręcznik?


nie, jeżeli jest on na wyposażeniu kibla.
można też użyć chusteczki, ale to wszystko niezabezpiecza mnie przed drobnoustrojami.

Swoją drogą zastanawialiście się nad tym co żyje na uchwytach i siedzeniach w środkach komunikacji?:)

hellfuel - Pią 24 Lut, 2006

[prezes] napisał/a:

Swoją drogą zastanawialiście się nad tym co żyje na uchwytach i siedzeniach w środkach komunikacji?:)


Wystarczy powąchać przypadkiem ręce po wyjściu z autobusu/tramwaju, to daje pewne wyobrażenie. Myję łapy jak tylko przychodzę do domu, bleeee

[prezes] - Pią 24 Lut, 2006

Też Ci wtedy spływa czarna woda z rąk? Zimą jeszcze półbiedy, bo się nosi rękawiczki, ale latem...
Jules Winnfield - Pią 24 Lut, 2006

latem to wogóle w Wawie w komunikacji miejskiej masakra, upał, korek, tłum śmierdzących zapoconych ludzi w autobusie tak że nie da się ruszyć itd. :evil:
bnr - Pią 24 Lut, 2006

Kiedys jechalem do Lwowa busem z Ukraincami, siedzialem sobie, a tam w malym busie ludzi jak szprotek, wszyscy rownomiernie niemyci, i oczywiscie jeden smierdzaca pache trzymal mi nad glowa, kurwa, to byl koszmar.
hellfuel - Pią 24 Lut, 2006

Latem to widzisz jak brud formuje się w kulki na rękach po wyjściu z autobusu :? Czasem po zabawie z psem mam czystsze łapy niż po przejażdżce tramwajem.
Blekit - Pią 24 Lut, 2006

trzeba bylo go dezodorantem zaatakowac ;)
Phallu Sofia - Pią 24 Lut, 2006

a ja dziś się nię okąpię :evil:
zaniżę średnią krajową :evil:

Łajek - Sob 25 Lut, 2006

Kamil napisał/a:
Po wyjściu z toalety zaledwie co czwarty Polak i co czwarta Polka myje ręce mydłem i wodą.

Kto nie myje kutasa ten myje rece - proste.

szaber - Sob 25 Lut, 2006

ja zauważyłam, że jak jestem w pracy i mam już wszystkiego dość i czuję się zmęczona to magicznie wręcz dziala umycie rąk (szczególnie jak się na kompie pracuje).
Jules Winnfield - Sob 25 Lut, 2006

Cytat:
ja zauważyłam, że jak jestem w pracy i mam już wszystkiego dość i czuję się zmęczona to magicznie wręcz dziala umycie rąk (szczególnie jak się na kompie pracuje).

albo chlust zimnej wody na twarz :) (właśnie zwłaszcza jak się robi przed komputerem)

szaber - Sob 25 Lut, 2006

Jules Winnfield napisał/a:
albo chlust zimnej wody na twarz Smile (właśnie zwłaszcza jak się robi przed komputerem)

i jak się nie jest kobietą z makijażem na twarzy :?

gooy - Sob 25 Lut, 2006

szaber napisał/a:
ja zauważyłam, że jak jestem w pracy i mam już wszystkiego dość i czuję się zmęczona to magicznie wręcz dziala umycie rąk (szczególnie jak się na kompie pracuje).

rysio lubicz bylby z Ciebie dumny :!: :twisted:

Aneta - Pon 27 Lut, 2006

nie ma nic przyjemniejszego niz dluuuugie siedzenie w wannie pełnej gorącej wody z solą morską lub olejkami :look:
Maciek - Pon 27 Lut, 2006

Podarte trampki napisał/a:
nie ma nic przyjemniejszego niz dluuuugie siedzenie w wannie pełnej gorącej wody z solą morską lub olejkami :look:

dokładnie!

no może do tego jeszcze laski w toples podające mango ;)

nerka - Pon 27 Lut, 2006

i masażysta :P

tak. tunele śmierdzą ;)

Aneta - Pon 27 Lut, 2006

lub malibu :)

nie myslalam ze faceci lubią sie 'marynowac' godzinami w wannie z dobrą ksiązką :wink: ... ja nawet boomboxa zabieram bez muzy sie nie da!!

Mihau - Pon 27 Lut, 2006

duzo lepszy jest goracy prysznic 8)
Maciek - Pon 27 Lut, 2006

Pomijając to, że wg mnie np. piwo w takich parnych warunkach zupelnie traci smak, to ogólnie alko podczas takich kąpieli strasznie ryje po głowie i raczej rozprasza niż odpręża.

Niewiele jest w życiu przyjemniejszych rzeczy niż seans w wannie z Tubular Bells po całym dniu zaiwaniania na nartach :)


Mihau napisał/a:
duzo lepszy jest goracy prysznic :Cool:

Lodowaty (lub na zmiane z wrzątkiem) oszczysza dusze lepiej niż spowiedź w kościele :cool:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group