PUNK FORUM
Forum Punkowe

Zablokowane - Higiena to podstawa!

riot - Pią 24 Lut, 2006
Temat postu: Higiena to podstawa!
Problem, który czuć
17 zł miesięcznie wydaje statystyczny Polak na środki higieny osobistej. Na alkohol i papierosy – 19 zł
Wszystko jest w rękach człowieka, dlatego należy myć je często – mawiał Stanisław Jerzy Lec. Po wyjściu z toalety zaledwie co czwarty Polak i co czwarta Polka myje ręce mydłem i wodą. Co trzeci Polak myje zęby raz w tygodniu! Jedna trzecia z nas nie stosuje dezodorantów, a jedynie 7 proc. uważa, że w upał warto wziąć prysznic!

więcej na http://wiadomosci.onet.pl...7,kioskart.html




:wink: :wink: :wink: :wink:

nerka - Pią 24 Lut, 2006

zęby raz w tygodniu?? :shock:

khyrwa, toż to koszmar, jak w warunkach polowych zwlekam z myciem zębów do południa to mnie ,,kapeć" w gębie wykańcza :/

Agu$ka - Pią 24 Lut, 2006

ja zeby myje nawet kilka razy dziennie bo inaczej zle sie czuje.. ble..
jak to bylo?
"mydło, pasta, kubek ciepła woda
tak sie zaczyna wielka przygoda.."
;)

Karola_anarch - Pią 24 Lut, 2006

Cytat:
"mydło, pasta, kubek ciepła woda
tak sie zaczyna wielka przygoda.."


"Mydlo wszystko umyje
nawet uszy i szyje"

"Jesli chcesz zdrowym byc
trzeba czesto rece myc
Recznik mydlo sa w lazience
przed jedzeniem umyj rece"

Takie wierszyki jeszcze na temat higieny z mlodych lat mi sie przypomnialy ;)

maciek333 - Pią 24 Lut, 2006

19 zlotych miesiecznie na alkohol i papierosy? :shock: nie cos pokreciles to pewnie tygodniowo moj ojciec to pewnie wiecej dziennie na piwo i fajki wydaje
no a z ta higieną to pewnie prochna te stare obnizają statystyke a myc warto polecam :wink:

Angel Of Death - Pią 24 Lut, 2006

no...Polacy się popisali...z tą higieną...
dajcie spokój, dzień bez prysznica rano..uee

michass - Pią 24 Lut, 2006

pankrok
Jules Winnfield - Pią 24 Lut, 2006

o kurwa :shock:

Obywatel napisał/a:
Nie ma nic gorszego niż tłuste babsko zionące próchnicą w autobusie.

bzdura :P - nie ma nic gorszego na świecie, niż ładne panny, którym z ust jedzie na taką odległość, że nie da się nawet porozmawiać :roll:

hellfuel - Pią 24 Lut, 2006

Albo wchodzi fajna panna do autobusu, łapie za uchwyt pod sufitem i prezentuje całemu światu włosy pod pachą pozwijane od potu.
hellfuel - Pią 24 Lut, 2006

Obywatel napisał/a:
Straszne. A jesteś pewien, że to nie była Francuzka?


Francuzki nie mówią do komórki "Gdzie moje pieniądze za tipsy kurwo" :wink:

Jebak Leśny - Pią 24 Lut, 2006

No cóż... trochę to przerażające.W sumie ja też na kosmetyki wiele kasy nie wydaję(chociaż nie liczyłem), ale kurwa bez jaj żeby zęby myć raz w tygodniu...

Myjcie dupy ludzie!

nerka - Pią 24 Lut, 2006

nie ma nic gorszego niż stare babsko w sarym futrze, wsiadające do autobusu podczas deszczu :roll:
Putin77 - Pią 24 Lut, 2006

Kamil napisał/a:
17 zł miesięcznie wydaje statystyczny Polak na środki higieny osobistej. Na alkohol i papierosy – 19 zł

nic strasznego paste do zebow kupuje sie raz na jakis czas szampon do wlosow czy mydlo tez a jak ktos pali prawdopodobnie kupuje fajki codziennie a przecietna paczka fajek kosztuje kolo 5 zl browar 2-3 zl w knajpie 3.5-5 zl wiec i tak malo kasy wydajemy na uzywki ja sobie nie wyobrazam dnia bez prysznica czy mycia zebow no ale niestety niektorzy sobie tak zyja i dobrze im z tym kto ile razy sie myje mi zwisa byle od niego nie capilo jak jest w mojej obecnosci

cykcyk - Pią 24 Lut, 2006

Kamil napisał/a:
Na alkohol i papierosy – 19 zł


Heh to troche zawyzam statystyke, bo na jeden melanz wydaje z reguly wiecej :)

Co do higieny to podstawa, jak czasem jade zatloczonym autobusem to czuje sie jak w jakims chlevie. Czy te zwierzaki sie w ogole nie myja?!? Jesli nie to powinni kurwa na pieszo zapierdalac i sie wietrzyc. Chuj mnie obchodzi ich wiek.

SOQL - Pią 24 Lut, 2006

maciek3331 napisał/a:
19 zlotych miesiecznie na alkohol i papierosy? :shock: nie cos pokreciles to pewnie tygodniowo moj ojciec to pewnie wiecej dziennie na piwo i fajki wydaje

to jest srednia, w ktora najwyrazniej wchodza rowniesz dzieci, starcy, policjanci, politycy, zydzi, ufoludki a nawet abstynenci (czy to jeszcze polacy?)

gooy - Pią 24 Lut, 2006

mycie nog zycia wrog
Maciek - Pią 24 Lut, 2006

mój dentysta chyba mnie skrycie nienawidzi - od kiedy mam stałe zęby to chodzę do niego na przeglądy i jeszcze niemiałem próchnicy więc do tej pory na zębologa wydałem 0zł :twisted:
SOQL - Pią 24 Lut, 2006

nie masz sie czym chwalic, pozeze

czeste mycie skraca zycie

Maciek - Pią 24 Lut, 2006

Cytat:
czeste mycie skraca zycie

...skóra się ściera i człowiek umiera

SOQL - Pią 24 Lut, 2006

z innej paki to
palenie powoduje raka i choroby ptaka

Zwierz@k - Pią 24 Lut, 2006

...który jest mięciutki jak kacuszka....z ptasią grypą
SOQL - Pią 24 Lut, 2006

uf, juz myslalem ze bedzie dowcip polityczny o kaczynskim
XbobsonX - Pią 24 Lut, 2006

super-nie myc rak po wyjsciu z kibla-ja wiem ze reka sie nie podcierasz,a potem na sniadanie
tak samo zaraz po przyjsciu do chalupy myje rece
a zadne spraye,deodoranty,gumy do zucia nie pomoga jak wczesniej mydla nie uzyjesz
a potem smierdzi w tramwajach,autobusach
po prostu wstyd

ilineary - Pią 24 Lut, 2006

Jak jeszcze taka stara baba w autobusie pokaże swoje zębiska usmarowane czerwoną pomadką :|
alutka - Pią 24 Lut, 2006

uroczo jest jak w szkole laska zaraz po wyjściu z kibla , nie myje rąk, ale nie przeszkadza jej to w poprawianiu tymi rękami fryzury. Potem do kibla wchodzą koleżaneczki to oczywiście trzeba się też do nich przytulić :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group