PUNK FORUM
Forum Punkowe

Zablokowane - Wasze zdjęcia [Część 3] / Archiwum

bnr - Nie 08 Paź, 2006

ano :cry:
Nolan - Nie 08 Paź, 2006

przepraszam :( to od jutra juz bede stawial codziennie
bnr - Nie 08 Paź, 2006

ok :o
Stanzberg - Nie 08 Paź, 2006

Nolan napisał/a:
od jutra juz bede stawial codziennie

Zachowujesz legitymację, ale punkty karne za niestawianie iroka chyba Cię nie ominą.
Panki wychodzące na ulicę z leżącym irokezem to jak baba w wałkach idąca do kiosku.

Nolan - Nie 08 Paź, 2006

Dziekuje za wyrozumialosc. :? To juz sie wiecej nie powtorzy. :? Obiecuje poprawe :?
po$piech - Pon 09 Paź, 2006

nolan, ale jak cie kurwa na miescie przykminie bez pachola na sztoRc postawionego to wpierdol! :x :x :x



:lol:

Nolan - Pon 09 Paź, 2006

ach...cale szczescie...a juz sie balem ze punkty karne
:D

bnr - Pon 09 Paź, 2006

Zwierz@k napisał/a:
żenua

Nolan - Pon 09 Paź, 2006

bleedandroll napisał/a:
Zwierz@k napisał/a:
żenua


to jakis rodzaj gumy do zucia?

rozwal - Pon 09 Paź, 2006

http://img135.imageshack....ssa44805ws1.jpg brum brum :)
Zwierz@k - Pon 09 Paź, 2006

Nolan napisał/a:
bleedandroll napisał:
Zwierz@k napisał:
żenua


to jakis rodzaj gumy do zucia?


powiedzmy, ze to mało poprawna francuszczyzna.

chicken84 - Pon 09 Paź, 2006

DUO the HEADCRAB napisał/a:
Ehhh.....

Pierwsze PRIMO: NIE JESTEM HIPISEM.... ("Never trust a fucking hippie" wiec moge kłamac)

Drugie PRIMO: NIE JESTEM PEDAŁEM.... ("Never trust a fucking hippie" wiec moge kłamac)

Trzecie PRMIO: Do listy: "Jestem połaczeniem: Rockowca, Metala, Gota i Punka" nie mozna dodać słowa na H !! ("Never trust a fucking hippie" wiec moge kłamac)

Czwarte PRIMO: Czesc Błekit :* :*:* (xD)


moim zdaniem to wygladasz jak polaczenie hipisa, pedala i cpuna... pozory moga mylic oczywiscie...

Stanzberg - Pon 09 Paź, 2006

Zwierz@k napisał/a:
Nolan napisał/a:
bleedandroll napisał:
Zwierz@k napisał:
żenua


to jakis rodzaj gumy do zucia?


powiedzmy, ze to mało poprawna francuszczyzna.


Powinno być: jeunois :!:

Nolan - Pon 09 Paź, 2006

Zwierzu.... martwie sie o Ciebie. Co sie stalo ze juz nie jedziesz kazdego mojego posta? :(
Zwierz@k - Pon 09 Paź, 2006

to przez ta pogode zapewne. Źle mi robi na cisnienie. A moze mi sie nie chce? sam nie wiem.
Biskot - Pon 09 Paź, 2006

Nolan...kurwa wypierdalaz z tego forum bo tylko ludzi denerwujesz...zycze sie alby cie skoni dorwali :)
Nolan - Pon 09 Paź, 2006

Mysle ze stwierdziles ze jestem zajebistym tru pankiem i nie jestes godzien wyrazac sie do mnie nieprzyjemnie :faja:
Mawahahahahuaha

m. - Pon 09 Paź, 2006

nerka napisał/a:
m. napisał/a:
1.ble
2. :lol:

o! m z kropka wróciła ;)


oj tam zara wróciła.

nolan to kupa.

Nolan - Pon 09 Paź, 2006

Biskot napisał/a:
Nolan...kurwa wypierdalaz z tego forum bo tylko ludzi denerwujesz...zycze sie alby cie skoni dorwali :)


em..mysle ze nie skorzystam,ale dziekuje za zyczenia

DUO the HEADCRAB - Wto 10 Paź, 2006

chicken84 napisał/a:
DUO the HEADCRAB napisał/a:
Ehhh.....

Pierwsze PRIMO: NIE JESTEM HIPISEM.... ("Never trust a fucking hippie" wiec moge kłamac)

Drugie PRIMO: NIE JESTEM PEDAŁEM.... ("Never trust a fucking hippie" wiec moge kłamac)

Trzecie PRMIO: Do listy: "Jestem połaczeniem: Rockowca, Metala, Gota i Punka" nie mozna dodać słowa na H !! ("Never trust a fucking hippie" wiec moge kłamac)

Czwarte PRIMO: Czesc Błekit :* :*:* (xD)


moim zdaniem to wygladasz jak polaczenie hipisa, pedala i cpuna... pozory moga mylic oczywiscie...


Piąte PRIMO: Powiedzmy ze twoje zdanie mam głeboko w dupie...

Zwierz@k - Wto 10 Paź, 2006

Nolan napisał/a:
Mysle ze stwierdziles ze jestem zajebistym tru pankiem i nie jestes godzien wyrazac sie do mnie nieprzyjemnie faja


mysle, ze - cytując jednego z moich znjomych - "chuj cie boli".

chicken84 - Wto 10 Paź, 2006

DUO the HEADCRAB napisał/a:
chicken84 napisał/a:
DUO the HEADCRAB napisał/a:
Ehhh.....

Pierwsze PRIMO: NIE JESTEM HIPISEM.... ("Never trust a fucking hippie" wiec moge kłamac)

Drugie PRIMO: NIE JESTEM PEDAŁEM.... ("Never trust a fucking hippie" wiec moge kłamac)

Trzecie PRMIO: Do listy: "Jestem połaczeniem: Rockowca, Metala, Gota i Punka" nie mozna dodać słowa na H !! ("Never trust a fucking hippie" wiec moge kłamac)

Czwarte PRIMO: Czesc Błekit :* :*:* (xD)


moim zdaniem to wygladasz jak polaczenie hipisa, pedala i cpuna... pozory moga mylic oczywiscie...


Piąte PRIMO: Powiedzmy ze twoje zdanie mam głeboko w dupie...


a ja mam w dupie ludzi twojego pokroju gejuszku.

Dev - Wto 10 Paź, 2006

pfff, ja....

http://s104.photobucket.c...gAnch=imgAnch13

Liczę na równe zmieszanie z błotem tak na rozpoczecie miłym akcentem. Dziękuję za uwagę.

QkiZ - Wto 10 Paź, 2006

kurwa mac :!: parę dni człowieka na forum nie było i już burdel. co to za masowe mordy :?: :!: :wink:
m. - Wto 10 Paź, 2006

cześć tereska.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group