PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - chlopaki czego nie lubicie w kobietach?

trybul - Czw 30 Cze, 2011

A ja z Moją Piękną uwielbiamy wspólne zakupy. Ale my ponoć dziwni jesteśmy bo lubimy też oglądać wspólnie Star Wars :P
Gain Kain - Czw 30 Cze, 2011

Cytat:
A ja z Moją Piękną uwielbiamy wspólne zakupy


stanowcze NIE!

strata czasu + dodatkowy stres = pierdolę taki ineteres! :twisted:

Rotten82 - Czw 30 Cze, 2011

trybul napisał/a:
A ja z Moją Piękną uwielbiamy wspólne zakupy

ja też lubię, ale do pewnego czasu. nagle się zaczynam wkurwiać i jeśli ona dalej chcę zwiedzać sklepy, to ja już mam zjebany humor

ko0niu - Czw 30 Cze, 2011

trybul napisał/a:
Ale my ponoć dziwni jesteśmy bo lubimy też oglądać wspólnie Star Wars
spoko moja luba też lubi gwiezdne wojny, w tym nie ma nic dziwnego
yamahac30m - Czw 30 Cze, 2011

Ja także lubię chodzić z moją Piękną po sklepach, niestety nie lubi Star Wars, ale nawet jej się podoba ska
Rotten82 - Czw 30 Cze, 2011

yamahac30m napisał/a:
ale nawet jej się podoba ska

tu się akurat nie ma czym chwalić

trybul - Pią 01 Lip, 2011

Rotten82 napisał/a:
yamahac30m napisał/a:
ale nawet jej się podoba ska

tu się akurat nie ma czym chwalić

:lol:

A wracając do tematu. Przynajmniej po wspólnych zakupach jestem pewien że przez najbliższy czas moja kobitka nie włoży na siebie nic co mi się nie spodoba ;-)

Faith_ - Pią 01 Lip, 2011

yamahac30m napisał/a:
niestety nie lubi Star Wars

nie gadaj! Lei, Padme, Shaak Ti też?!
Sądzę, że mojemu ojcu nie odpowiada moje szybkie wydawanie pieniędzy na pierdoły :(

Rotten82 - Pią 01 Lip, 2011

trybul napisał/a:
Przynajmniej po wspólnych zakupach jestem pewien że przez najbliższy czas moja kobitka nie włoży na siebie nic co mi się nie spodoba ;-)

to fakt! z tym, że jak ja ze swoją wpadam na zakupy, to ona bierze max2 rzeczy, na szybko przymierza i do innego sklepu(na szczęście nie każdego, tylko ok. 5 ulubionych). jak widzę kobitki, które mają tych ciuchów do przymierzenia ok. 10, to zaczynam współczuć ich chłopom

trybul - Pią 01 Lip, 2011

Rotten82 napisał/a:
trybul napisał/a:
Przynajmniej po wspólnych zakupach jestem pewien że przez najbliższy czas moja kobitka nie włoży na siebie nic co mi się nie spodoba ;-)

to fakt! z tym, że jak ja ze swoją wpadam na zakupy, to ona bierze max2 rzeczy, na szybko przymierza i do innego sklepu(na szczęście nie każdego, tylko ok. 5 ulubionych). jak widzę kobitki, które mają tych ciuchów do przymierzenia ok. 10, to zaczynam współczuć ich chłopom


No coś w tym jest, mojej niewiele rzeczy w "sieciówkach" się podoba więc zakupy z nią też idą stosunkowo szybko ;-)

Prompto - Pią 08 Lip, 2011

prawie jak strzał w kolano :grin:

dlaczego ja nie umiem wstawiać obrazów - tak żeby były widoczne - same małe rozdzielczości mi wyskakują :hmm:

Uncivilisable - Czw 19 Sty, 2012

nie lubie jak marudza i pouczaja, nie lubie jak chca chronic i byc niankami i jak sie wymadrzaja ze niby maja racje:)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group