PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - chlopaki czego nie lubicie w kobietach?

rozwal - Wto 17 Sty, 2006

ale trafiaja sie faceci ktorzy maja wlasnie duzo bardziej aktywna ta druga czesc mozgu, jak np. ja, i dlatego o niebo lepiej dogaduje sie z kobitami ;) nie wiem ile w tym prawdy, ale kiedys ktos mi tak powiedzial, badz co badz fakt faktem, lepiej mi z plcia przeciwna.
nerka - Wto 17 Sty, 2006

ja za to zawsze dogatuję się tylko z facetami. kobity irytują mnie naogół
Xiao Mei - Wto 17 Sty, 2006

nerka napisał/a:
ja za to zawsze dogatuję się tylko z facetami. kobity irytują mnie naogół



ja czasem sie zastanawialam czy to z dziewczynami jest cos nie tak czy ze mna, strasznie mnie wkurwiaja czasem i irytuja, oczywiscie sa i fajne kumate ale wiekszosci nie lubie, duzo rzeczy mnie wkurwia w nich, czuje, ze lepiej sie z facetami dogaduje...

Putin77 - Wto 17 Sty, 2006

Xiao Mei napisał/a:
ja czasem sie zastanawialam czy to z dziewczynami jest cos nie tak czy ze mna, strasznie mnie wkurwiaja czasem i irytuja, oczywiscie sa i fajne kumate ale wiekszosci nie lubie, duzo rzeczy mnie wkurwia w nich, czuje, ze lepiej sie z facetami dogaduje...

ja mam podobnie tzn bardzo duzo kobiet mnie wkurwia jednak z tymi "kumatymi" dogaduje sie rownie dobrze jak z facetami

Anonymous - Wto 17 Sty, 2006

chłopaki, z kim wy się zadajecie?

a propos, z kolesiami się lepiej dogaduję. jest chociaż o czym. z kobietami niektórymi.

Listonosz - Wto 17 Sty, 2006

ja to juz qrwa naprawde nie wiem...
szaber - Wto 17 Sty, 2006

rozwal napisał/a:
o niebo lepiej dogaduje sie z kobitami

źle sprecyzowalam. ja tez lepiej dogaduje sie z facetami i mam o wiele więcej kumpli niz koleżanek. Z tymi różnicami w mózgu chodzi o to, że dzięki temu kobiety i mężczyźni różnią sie między sobą jak z tąd do kosmosu...co nie wyklucza tego, że razem fajnie sie ze sobą bawią.

Łajek - Wto 17 Sty, 2006

Cytat:
nie lubie jak coniektore dziewczyny potrafia w chwile zmienic zdanie, na cos dokladnie przeciwnego i to bez konkretnego powodu

Jakby nie patrzec to kobiety, zaraz za piwem to najwspanialszy wynalazek naszych dziejow :lol: :twisted: :P

Łajek - Wto 17 Sty, 2006

Ja dogaduje sie dobrze i z facetami i z kobietami. Jakos nie odczuwam na tej plaszczyznie wiekszej roznicy.
Blekit - Wto 17 Sty, 2006

mam tak samo jak ty
Xiao Mei - Wto 17 Sty, 2006

ja nie dosc, ze jestem seksistką to chyba jeszcze szowinistyczną swinią :lol:
SHINTA - Wto 17 Sty, 2006

szaber napisał/a:
mój chłopak lubi jak się do Niego odwracam plecami

hehe niektorych to jara, moj byly mnie wkurwial bo non stop go podniecalam nawet jak mnie niebylo....kobiety mozna jobla dostać

Dżagoda - Wto 17 Sty, 2006

myślałam, że przeczytam jakieś rewelacyjne nowości, a tu się okazuje, że wiem co facetów wkurwia.. nie ma to jak mieć brata;p
XbobsonX - Śro 18 Sty, 2006

Cytat:
mam tak samo jak ty


"ale Ty masz zniecierpliwiony głos"--nie lubie tego strasznie

szaber - Śro 18 Sty, 2006

a lubicie subtelne dziewczęta, które od progu krzyczą "Piłeś!"
Putin77 - Śro 18 Sty, 2006

szaber napisał/a:
a lubicie subtelne dziewczęta, które od progu krzyczą "Piłeś!"

wogule nie lubie jak mi kobieta jazdy robi ze pilem tzn jak przegne to spoko ale zeby sie wkurwiala bo z kumplami na piwo wyszedlem? lekkie przegieie

Jim Stark - Śro 18 Sty, 2006

Ja nie lubie gdy jest coś nie tak, dziewczyna jest smutna i to ewidentnie widać, albo po prostu powie że jest smutna i ma doła, a za cholere nie chce powiedzieć o co chodzi i w sumie twierdzi że nic nie jest. I jeszcze się wścieka.
jurij77 - Śro 18 Sty, 2006

mnie wkurwia u plci przeciwnej masa rzeczy:
:arrow: jak sie bocza bo sie z kims pobiles
:arrow: jak robia wyrzuty bo masz tapete na pulpicie z jennifer love hewitt
:arrow: jak nic nie mowisz bo ci sie poprostu niechce a one od razu chca z toba pogadac bo napewno masz jakis problem
:arrow: ze maja pretensje kiedy delikatnie zaznaczysz ze po prostu NIECHCE CI SIE GADAC :!:
:arrow: ze maja 10 000 tragedii na dzien
:arrow: ze potrafia sie zapytac ile trwa mecz :roll:
:arrow: ze nie doceniaja bezapelacyjnej wartosci jaka jest zjawisko "kochanie zalalem niemilosiernie ryja z kumplami i odpierdalalismy maniany na miescie"
:arrow: ze kiedy ja mam kolokwiu, musze isc za 5 min do roboty i jeszcze w miedzy czasie piore to ona musi ze mna szczerze pogadac
:arrow: zadawanie po sto razy tego samego pytania "jurij, a ty mnie lubisz jeszcze?" "podobam cie sie?" ....

Putin77 - Śro 18 Sty, 2006

jurij77 napisał/a:
jak nic nie mowisz bo ci sie poprostu niechce a one od razu chca z toba pogadac bo napewno masz jakis problem
ze maja pretensje kiedy delikatnie zaznaczysz ze po prostu NIECHCE CI SIE GADAC

to fakt generalnie to mi sie jadaczka nie zamyka ale jak juz zdarzy sie cud i sie zamknie to znaczy ze cos musi byc nie tak ze jest jakis problem itp

Anonymous - Śro 18 Sty, 2006

i jak wy to wszystko wytrzymujecie? śmiać mi się chce jak to czytam.
nadia - Śro 18 Sty, 2006

heh chlopaki to po co Wam te wstretne baby, ktore (wpisz narzekania z poprzednich postow)? na rynku sa dostepne roboty kuchenne, restauaracjie, telewizory, radia (to jesli chodzi o gadanie), alkomaty itp. .. na chuj Wam Baba? :twisted:
Anonymous - Śro 18 Sty, 2006

wybór towaru świadczy o kliencie.
pawlak - Śro 18 Sty, 2006

krzywych ryjów
SOQL - Śro 18 Sty, 2006

nadia napisał/a:
na chuj Wam Baba? :twisted:


ostro.

rozwal - Śro 18 Sty, 2006

bo hormony buzuja buzuja buzuja ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group