PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - chlopaki czego nie lubicie w kobietach?

Painful_Hands - Sob 05 Sty, 2008

alfa, ten myvoice to jakis Twoj kumpel czy jak?
alfa - Sob 05 Sty, 2008

robimy offtopa :wink:
PiteR - Sob 05 Sty, 2008

myvoice napisał/a:
Spontannosci

spodobalo mi sie to slowo :D

Zwierz@k - Nie 06 Sty, 2008

nie lubię jak nie połykają :faja:
Dev - Nie 06 Sty, 2008

a z tym związane są jakieś nowe szczególne doznania dla mężczyzny, czy tylko męska duma i satysfakcja się podnosi (?) :lol:
Zwierz@k - Nie 06 Sty, 2008

Devothka napisał/a:
a z tym związane są jakieś nowe szczególne doznania dla mężczyzny, czy tylko męska duma i satysfakcja się podnosi (?) Laughing

właściwie to nie wiem :D ale przypomniała mi sie akcja jak jakiś lachon którego robiłem wypluł me drogocenne nasienie na kanapę moich rodziców :lol: :lol: :lol:

Dev - Nie 06 Sty, 2008

ja pierdole Zwierzak :lol: :lol: :lol:
Zwierz@k - Nie 06 Sty, 2008

co sie stalo kochanie? :lol: zanim dasz mi buzi popij kolą :lol:
Dev - Nie 06 Sty, 2008

aż się musiałam przejść z wrażenia, dawno nikt mnie tak nie rozśmieszył przez neta :lol:

popite hehe :kiss:

Nieja - Nie 06 Sty, 2008

O kurwa Zwierzu pozamiatałeś :lol: :lol: :lol: :lol:

Ale to odwieczny dylemat ludzkości co robić ze spermą, kiedy dziewczyna nie chce połknąć 8)

Zwierz@k - Nie 06 Sty, 2008

Nieja napisał/a:
O kurwa Zwierzu pozamiatałeś Laughing Laughing Laughing Laughing


nie rozumiem o co wam chodzi. :faja:
Swoja droga z kolą też była niezła akcja - jak kolega X wyrwał lachona na baletach, ta mu gałeczkę w kibelku strzeliła, z połykiem, wszystko pięknie wszystko ładnie, a po skończonej akcji wystrzeliła z textem pt. "daj mi buzi", na co kolega X odwracając wzrok podaje jej szklankę i mówi - popij kolą najpierw... :lol:

Nieja - rozwiązanie jest proste - zbrukaj jej piękną twarzyczkę stadem swych rozwścieczonych plemników :wink:

alfa - Nie 06 Sty, 2008

Cytat:
popij kolą najpierw...
obrzydlistwo :lol:
Marguz - Nie 06 Sty, 2008

Zwierz@k napisał/a:
zbrukaj jej piękną twarzyczkę stadem swych rozwścieczonych plemników Wink

zazwyczaj

Marguz - Nie 06 Sty, 2008

chciałabyś?
Marguz - Nie 06 Sty, 2008

o to chodzi żeby stało, weś zdjęcie zapodaj, jakżeś ładna i zgrabna to nie będzie problemu
alfa - Nie 06 Sty, 2008

:lol: się dzieje
Painful_Hands - Nie 06 Sty, 2008

to juz raz Cie wykopali?
Szosz - Nie 20 Sty, 2008

Nienawidzę u kobiet pół prawd ,małych kłamstw
warchla - Nie 01 Cze, 2008

alfa napisał/a:
Cytat:
Przeszkadza mi czasami w dziewczynach, jak nie dają za siebie zapłacić

robiłam tak, chodzi mi o obcych lub dopiero co poznanych facetów 8) trochę nie jestem przyzwyczajona, nie chcę też chyba nikogo naciągać, poza tym mam idiotyczne poczucie ,że może chcieć coś w zamian, krępuje mnie to,wychodzą z tego czasem idiotyczne sytuacje. Raz mnie koleś wziął za abstynentkę i zapytał kolegę czy on też. Ten wielkie oczy, że on tak, ale ja i owszem piję, no to koleś, że piwo mi proponował, a ja nie i nie. W tym momencie obaj na mnie, a ja coś bąkam, że nie chciałam go naciągać, on w śmiech, że wszystkie chętnie jak tylko hasło rzuci to prawdziwy koncert życzeń...Też tego nie lubię w sobie :roll: staram się podchodzić do tego na luzie ale ostatnio jak facet (którego spotykam na wszystkich fajnych koncertach) się mnie pytał czy chcę coś do jedzenia, picia to oczywiście odmówiłam 8)


jakbym o sobie czytała. jednym słowem troche niezręcznie jak cokolwiek ci facet proponuje, którego poznałaś z parę godzin temu.
Kupuje ci piwo a ty je sączysz z wyrzutem sumienia i krępującymi ruchami. :D ta! znam to, znam, dlatego też odmawiam.

Zwierz@k - Nie 01 Cze, 2008

Nie czaje. Jak mi ktoś browara stawia tak sam z siebie to nie mam nigdy nic przeciwko...
rozwal - Nie 01 Cze, 2008

hmm, ja jakbym byl kobieta to mialbym tak samo jak alfa i warchla, ale jako facet usmiecham sie na kazde stawiane piwo :)

btw. warchla, cudna byla w tym filmie, nie?

Mecenas - Pon 02 Cze, 2008

Cytat:
jako facet usmiecham sie na kazde stawiane piwo

a potem dupa boli :lol: :wink:

Zwierz@k - Pon 02 Cze, 2008

Mecenas napisał/a:
a potem dupa boli Laughing Wink

:lol: :lol: :lol:

wlasnie doszedlem do wniosku ze jestem Bi, bo nie obchodzi mnie czy piwo stawia mi baba, czy chłop :wink:

Turio - Pon 02 Cze, 2008

Zwierz@k napisał/a:
Mecenas napisał/a:
a potem dupa boli Laughing Wink

:lol: :lol: :lol:

wlasnie doszedlem do wniosku ze jestem Bi, bo nie obchodzi mnie czy piwo stawia mi baba, czy chłop :wink:


mnie też to wcale a wcale nie obchodzi.

gooy - Pon 02 Cze, 2008

you're talking to me about stuff
why? i'd much rather see your titties
now you're talking about other stuff
why? i'd much rather see your titties

i can't have sex with your personality
and i can't put my penis in your college degree
and i can't shove my fist in your childhood dreams
so why you're sharing all this information with me?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group