PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - DZIEWCZYNY czego nie lubicie w facetach..?

Prompto - Śro 22 Cze, 2011

lepsze to pewnie nie - skoro się dał złapać - ale większy miał wybór
Rotten82 - Śro 22 Cze, 2011

czasami dziecko nie wybiera :)
Prompto - Śro 22 Cze, 2011

:shock:

no błagam - to już nie te czasy

BadMotherfucker - Śro 22 Cze, 2011

Prompto napisał/a:
:shock:

no błagam - to już nie te czasy


Zdziwiłabyś się :cool:

zachariasz - Śro 22 Cze, 2011

Prompto napisał/a:
:shock:

no błagam - to już nie te czasy


To pierdolisz głupoty bo w przeciągu roku byłem na 3 weselach - w 2 z nich były ciężarne panny młode :twisted:

suchy693 - Śro 22 Cze, 2011

No cóz prompto zyje w innych czasach tych lepszych i u niej nie ma takich akcji wszystko po bozemu dopiero po slubie :mrgreen: :faja:
Prompto - Śro 22 Cze, 2011

nie pierdolę głupot - tylko mam na myśli to, ze w tych czasach ślub z powodu dziecka - jest najgłupszą rzeczą jaką można zrobić - bo zwykle następuje to szybciej niż para sama na tyle się dobrze pozna, żeby miała na to ochotę - to są dopiero pierdoły

wcale nie żyłam w lepszych czasach - w mojej rodzinie mam taką akcję: 17 lat małżeństwa 'z konieczności' - z różnymi awanturami i lepszymi czasami - i rozwód -

w ogóle ślub to głupota ludzka - tyle

Rotten82 - Czw 23 Cze, 2011

Prompto napisał/a:
mam na myśli to, ze w tych czasach ślub z powodu dziecka - jest najgłupszą rzeczą jaką można zrobić

najgłupsza czy nie najgłupsza, ludzie to jednak robią

Aida - Czw 23 Cze, 2011

Tez uwazam ze slub to glupota. Nie tylko z powodu dziecka. Dla mnie słowo ślub kojarzy sie z ograniczeniem wolnosci...

Co do tematu to wkurwia mnie u nich zazdrosc.

bladaczka - Czw 23 Cze, 2011

Aida napisał/a:
Dla mnie s�owo �lub kojarzy sie z ograniczeniem wolnosci...
to może od razu pójdziesz do ewy drzyzgi i powiesz,że jako prawdziwy punk preferujesz tylko wolny seks po pijaku na woodstocku ? :roll: gadanie uklepanych formułek jest bez sensu,poważny związek zawsze w jakimś,choćby minimalnym stopniu ogranicza wolność. i nie chodzi mi nawet o kretynizm w stylu "ja bez dziubaska na disko party nie pójdę"
Aida - Czw 23 Cze, 2011

Wierz mi nie wybieram sie tam. Nie mowie ze nigdy nie wezme slubu ale kojarzy mi sie tak nie moja wina. Moze jak sie naprawde tak baaardzo sie zakocham to zmienie zdanie.
Prompto - Czw 23 Cze, 2011

nie toleruję damskich bokserów
suchy693 - Czw 23 Cze, 2011

Aida napisał/a:
Tez uwazam ze slub to glupota. Dla mnie s�owo �lub kojarzy sie z ograniczeniem wolnosci
Ciekawe stwierdzenie ja zyje w zwiazku bez slubu juz 8 rok i zaczynam jednak myslec o papierze w celu zapewnienia dziecku/partnerce stabilnosci zyciowej po moim zgonie [sic] .Poniewaz nic nie będa dziedziczyc w razie co takie mamy państwo ze nawet testament nic im nie zapewnia kurcze .Takze pozyjecie zobaczycie!!! :old:
michał ze wsi 2 - Czw 23 Cze, 2011

suchy693 napisał/a:
Ciekawe stwierdzenie ja zyje w zwiazku bez slubu juz 8 rok i zaczynam jednak myslec o papierze w celu zapewnienia dziecku/partnerce stabilnosci zyciowej po moim zgonie [sic] .Poniewaz nic nie będa dziedziczyc w razie co takie mamy państwo ze nawet testament nic im nie zapewnia kurcze .Takze pozyjecie zobaczycie!!! :old:

Suchy,zawsze możesz za życia sporządzić umowę darowizny za opiekę :lol: .

jestem_lewakiem - Sob 04 Lut, 2012

nie lubię gdy facet traktuje dziewczynę częściej jak obiekt seksualny niż jak myślącego człowieka (chociaż w odpowiednim momencie ostra perwersja jest fajna), nie toleruję dyskryminacji kobiet i tradycyjnych poglądów w kwestii podziału ról
Rotten82 - Nie 05 Lut, 2012

nie podlizuj się i tak na forum ci żadna nie popuści
Faith_ - Nie 05 Lut, 2012

Cytat:
nie lubię gdy facet traktuje dziewczynę częściej jak obiekt seksualny niż jak myślącego człowieka (chociaż w odpowiednim momencie ostra perwersja jest fajna), nie toleruję dyskryminacji kobiet i tradycyjnych poglądów w kwestii podziału ról


Taa... Nie. Jest jeden przykład w mojej rodzinie od trzech pokoleń: moja babka umiała gotować, dziadek prawie zjarał dom (i mojego ojca), mój ojciec na jakimśtam festiwalu prawie odkroiłby sobie paluchy a mój ''chłop'' ugotowałby mojego kota na obiad -.-

W facetach nie rozumiem tego bekania po wypiciu każdego gazowanego produktu...

suchy693 - Nie 05 Lut, 2012

jestem_lewakiem napisał/a:
nie toleruję dyskryminacji kobiet i tradycyjnych poglądów w kwestii podziału ról
Spokojnie wyrośniesz z tego .Ile masz lat? :> :mrgreen:
k_u_dlaty - Nie 05 Lut, 2012

suchy693 napisał/a:
jestem_lewakiem napisał/a:
nie toleruję dyskryminacji kobiet i tradycyjnych poglądów w kwestii podziału ról
Spokojnie wyrośniesz z tego .Ile masz lat? :> :mrgreen:
suchy proponuję zajrzeć w jej profil ;-) :roll:
Rotten82 - Nie 05 Lut, 2012

kurwa nie zczaiłem, że to panna, inaczej bym zagadał ;-)















chociaż ...

















nieeeee...















albo................






















POKA CYCE !!

jestem_lewakiem - Nie 05 Lut, 2012

To takie dziwne, że nie lubię być odgórnie ustawiana, przypisywana do pewnych cech/czynności lub dyskryminowana tylko zw względu na płeć ? Po prostu uważam, że osobę się określa na podstawie charakteru, typu osobowości, siły psychicznej, zainteresowań itp, a nie płci ;-)
Konan - Nie 05 Lut, 2012

jestem_lewakiem napisał/a:
To takie dziwne, że nie lubię być odgórnie ustawiana, przypisywana do pewnych cech/czynności lub dyskryminowana tylko zw względu na płeć ? Po prostu uważam, że osobę się określa na podstawie charakteru, typu osobowości, siły psychicznej, zainteresowań itp, a nie płci ;-)


bla bla bla... skocz po piwo kobieto :grin:

Mecenas - Nie 05 Lut, 2012

jestem_lewakiem napisał/a:
To takie dziwne, że nie lubię być odgórnie ustawiana, przypisywana do pewnych cech/czynności lub dyskryminowana tylko zw względu na płeć ? Po prostu uważam, że osobę się określa na podstawie charakteru, typu osobowości, siły psychicznej, zainteresowań itp, a nie płci ;-)

ale pierdoły, skoro fakt noszenia okularów wpływa na odbiór danego człowieka to czemu płeć nie powinna, to jest jeden z najważniejszych czynników jaki wpływa na nasze życie i jesli kiedyś ludzie nie będą postrzegani przez pryzmat m.in. płci to będzie oznaczało koniec świata w kształcie jaki mamy teraz
pierdolić inżynierię społeczną

jestem_lewakiem - Nie 05 Lut, 2012

widzę klasyczna odpowiedź :>
jestem_lewakiem - Nie 05 Lut, 2012

Cytat:
ale pierdoły, skoro fakt noszenia okularów wpływa na odbiór danego człowieka to czemu płeć nie powinna, to jest jeden z najważniejszych czynników jaki wpływa na nasze życie i jesli kiedyś ludzie nie będą postrzegani przez pryzmat m.in. płci to będzie oznaczało koniec świata w kształcie jaki mamy teraz
pierdolić inżynierię społeczną


A czy fakt noszenia okularów ma jakiś wpływ ? Nie wydaje mi się, przynajmniej dla mnie nie ma. Płeć ma znaczenie, wiadomo że kobiety i mężczyźni się różnią i bardzo dobrze. Chodzi mi jednak o to, że płeć nie powinna być czynnikiem wpływającym na ocenę czyiś możliwości, inteligencji, potencjału


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group