PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - DZIEWCZYNY czego nie lubicie w facetach..?

chelli - Śro 30 Sie, 2006

Wszystko w granicacg, chociaz czasami z tymi podtekstami i takim "czepianiem" moze byc zabawnie, zalezy od poczucia humoru obu osób.
askar - Wto 05 Wrz, 2006

ja nie lubie w facetach ze baba nie potrafia odmawiac!!!
na prawde mnie to wkurwia

ja_sylwia - Sob 11 Lis, 2006

a ja nie lubie kiedy facet żle sie wyraża o innych kobietach,np o swoich bylych dziewczynach,bo to strasznie źle o nim świadczy.
a w razie gdybysmy zerwali to moge miec pewnośc, że ze mnie też w przyszłości bedzie robił taka szmate.troche szacunku panowie.

Anonymous - Sob 11 Lis, 2006

Cytat:
a ja nie lubie kiedy facet żle sie wyraża o innych kobietach,np o swoich bylych dziewczynach,bo to strasznie źle o nim świadczy.


Ja zawsze z nutka sentymetu sie wypowiadam,a zle rzeczy staram sie przemilczec... :wink: pozdrawiam

ja_sylwia - Sob 11 Lis, 2006

no i pieknie Browar.prawda , że mozna????? :wink:
Anonymous - Sob 11 Lis, 2006

Jak sie chce,to wszystko można ;)
Anonymous - Nie 12 Lis, 2006

askar napisał/a:
ja nie lubie w facetach ze baba nie potrafia odmawiac!!!


potrafia... jesli chca... ale to juz czysta psychologia.

ja_sylwia napisał/a:
a ja nie lubie kiedy facet żle sie wyraża o innych kobietach,np o swoich bylych dziewczynach,bo to strasznie źle o nim świadczy.


chcialbym moc sie wyrazac o nich dobrze, ale poza rzeczami ktore warto jest wspomniec nic dobrego do powiedzenia nie mam. wole unikac tematu... bylo, minelo, lezy zagrzebane...

Zwierz@k - Nie 12 Lis, 2006

Cytat:
chcialbym moc sie wyrazac o nich dobrze, ale poza rzeczami ktore warto jest wspomniec nic dobrego do powiedzenia nie mam. wole unikac tematu... bylo, minelo, lezy zagrzebane...



:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

ja_sylwia - Nie 12 Lis, 2006

milczenie tez jest jakimś rozwiązaniem.
Dev - Czw 30 Lis, 2006

bicia kobiet, nachalności, nieudolnego popisywania się, gdy nie ma czym, szpanerstwa.
abominacja - Wto 12 Gru, 2006

że tak się wyrażę ... gdy im wali z pyska ! to jest dopiero hardkor, a sztuką nam sztukami znaleźć gościa, który o każdej porze dnia i nocy, nawet przypadkowo spotkany na mieście tuż po zjedzeniu czegoś z cebulą ma nienagannie świeży oddech
Aneta - Wto 12 Gru, 2006

Devothka napisał/a:
nieudolnego popisywania się, gdy nie ma czym



:!:

papryka - Pią 15 Gru, 2006

chłopak musi miec mocny charakter i poczucie humoru
z wygladu - taki z tłustym brzuchem odpaaada
i zelusie picusie glanclusie tez

mispuna - Nie 24 Gru, 2006

Ja nie lubie Lysych fagasow nadmuchanych kutasow!
Aneta - Pią 29 Gru, 2006

jak to jest możliwe, że faceci niemal w każdych okolicznościach - jak ich nawet lekkie zmęczenie dopadnie - potrafią zasnąć ?? - jak na zawołanie
Stanzberg - Pią 29 Gru, 2006

Ja raczej cierpię na bezsenność. Choć zdarza się przysnąć w autobusie, nie powiem.
Marguz - Pią 29 Gru, 2006

Jak sam jadę w autobusie to prawie pewne, że polegnę w kimke. Gorzej mi wychodzi spanie w nocy, jakoś nie jestem przyzwyczajony.
Aneta - Sob 30 Gru, 2006

śpijcie, śpijcie w tych autobusach 8)

widok śpiącego ''na popielniczkę'' (i zaślinionego zawczyczaj) faceta jest bardzo pocieszny :lol:

gooy - Nie 31 Gru, 2006

tyle, ze to nie spanie od 'lekkiego zmeczenia', a od spozycia :P
Aneta - Nie 31 Gru, 2006

bądź co bądź.. przyczyny różne, ale ten sam skutek :lol:
gooy - Nie 31 Gru, 2006

Aneta napisał/a:
bądź co bądź.. przyczyny różne, ale ten sam skutek :lol:

tylko jak sie 3h jezdzi od petli do petli, bo sie zasnelo ze zmeczenie, to raczej przy wysiadaniu sie nie rzyga :P

Aneta - Wto 02 Sty, 2007

a coś ty się tak tego rzygania uczepił?? 8)
Xiao Mei - Wto 02 Sty, 2007

Jesli wiązą sie z facetem cechy takie jak:

inteligencja, odwaga, wojowniczosc, lojalnosc, konsekwencja, zdecydowanie, pewnosc siebie, bezkomromisowosc wobec wlasnych zasad, nieprzecietnosc, niebanalnosc, zadnego mazgajstwa, temperament, erotyzm, sila psychiczna, szalenstwo, jazda bez trzymanki, bycie twardym, klasa, niezaleznosc, wyuzdanie...

to całą reszte moge wybaczyc :wink:

100% Hate - Śro 03 Sty, 2007

Xiao Mei napisał/a:
inteligencja, odwaga, wojowniczosc, lojalnosc, konsekwencja, zdecydowanie, pewnosc siebie, bezkomromisowosc wobec wlasnych zasad, nieprzecietnosc, niebanalnosc, zadnego mazgajstwa, temperament, erotyzm, sila psychiczna, szalenstwo, jazda bez trzymanki, bycie twardym, klasa, niezaleznosc, wyuzdanie...

Ot, cały ja :wink:

Zwierz@k - Śro 03 Sty, 2007

77-82 ?

a co do spania - to radko zdaza mi sie zasypiac w jakich unsual miejscach, chyba, ze jestem juz strasznie zjebany....


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group