PUNK FORUM
Forum Punkowe

Para Wino - Darek "Para Wino" Paraszczuk

Nikodem15 - Pią 10 Mar, 2006

Kicu napisał/a:
To po co ta setlista skoro sie zastanawiasz.

To nie Para jaą chyba wymyślił.

Nikodem15 - Pią 10 Mar, 2006

A kilka nowych tekstów Para wrzucał na forum, teraz już nie ma ich, ale były.
Kicu - Pią 10 Mar, 2006

Aha. To ja nic o takowych nie wiem.
Darek może napisz z łaski swojej jakiś tekst?

szymon - Pią 10 Mar, 2006

Nikoś ta listę podał mi były muzyk pary jeszcze we wrześniu 2005 wkleiłem ją bo miałem nadzieję że od marca zaczną sie wystepy na żywo-ale że koleś od niedawna nie jest juz w zespole więc to juz nie jest aktualne.Pra co się stalo z działem charakteropatie?Czy siepak lub sindo wiedzą coś na ten temat...akurat mam więcej czasu i chciałem sobie poczytac ten temat a tu go nie widze
Sindo - Sob 11 Mar, 2006

Ja tyz nic nie wiem ...
Para Wino - Nie 26 Mar, 2006

Anonymous napisał/a:
KURCE KIEDY PARA ZAPODA JAKIEŚ KONCERTY I GDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Póki co nie mam na to ochoty.
Para Wino - Śro 24 Maj, 2006

Anonymous napisał/a:
Para Powiedz no czemu w twojej dyskografii nie ma żekomo napisanej przez ciebie książki.
Też nie wiem. A powiedz mi "Anonimie" czemu nie ma w mojej dyskograii innego wydawnictwa tego samego wydawcy "555 Records" a mianowicie MC "Front Antydyskotekowy - Total Natural"?
Para Wino - Pon 10 Lip, 2006

tutaj wrzucam stare i nieaktualne tematy jakbyście chcieli coś jeszcze dopisać.
fanat - Pią 15 Wrz, 2006

Mam takie dziwne pytanie: Para czy jest wogóle szansa że zagrasz jeszcze jakiś koncert / koncerty ?
Sindo - Sob 16 Wrz, 2006

fanat napisał/a:
Mam takie dziwne pytanie: Para czy jest wogóle szansa że zagrasz jeszcze jakiś koncert / koncerty ?
i ja sie pod tym podpisuje ;)
szymon - Nie 01 Paź, 2006

Jesli taki optymista jak ja stracił nadzieje ze on zagra jeszcze to znaczy ze coraz mniej osob wierzy w pare-ale za to wiem z pewnego zrodla ze para ma w swym posiadaniu w chuj swoich nagran i pomalu sie z nimi podzieli...ja ciagle czekam na jego nagrania z Jarocina z 1994 roku....
Nikodem15 - Nie 01 Paź, 2006

Wrzuciłem Jarocin 94 Pary do tematu "Archiwum (kraj)" w dziale "Mp3 i video", ale to jest nagranie amatorskie i nie ma pierwszych 3 numerów nagranych.
adolf999 - Wto 03 Paź, 2006

O co wlasciwie chodzi w kawalku "lot nad amsterdamem"??
Para Wino - Pon 30 Paź, 2006

adolf999 napisał/a:
O co wlasciwie chodzi w kawalku "lot nad amsterdamem"??
jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o gandzię :mrgreen:
Sindo - Śro 01 Lis, 2006

Para Wino napisał/a:
jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o gandzię :mrgreen:
niezły hardcore ^^
Kicu - Nie 04 Lut, 2007

Para słyszałem, że byłes na wczorajszym koncercie Sedesu :wink:
Para Wino - Pią 02 Mar, 2007

Kicu napisał/a:
Para słyszałem, że byłes na wczorajszym koncercie Sedesu :wink:
mówią że tak, a Beno jeszcze dodaje, że bramkarz chciał mi wjebać za obrzyganie jego adidasów...
gilka - Pią 02 Mar, 2007

Para Wino napisał/a:
bramkarz chciał mi wjebać za obrzyganie jego adidasów...


niedobry bramkarz ;)
:lol:

Nikodem15 - Sob 03 Mar, 2007

Podobno Wojtek z Sedesu chciał zrobić to samo, co bramkarz. :wink:
szymon - Sob 03 Mar, 2007

Nikodem a kto ci takie rewelacje sprzedaje?
Myslisz ze internet jest od tego by pisać o podobnych rzeczach?

gilka - Sob 03 Mar, 2007

szymon napisał/a:
Nikodem a kto ci takie rewelacje sprzedaje?



mnie to tak akurat niewiele obchodzi... :roll:

szymon napisał/a:
Myslisz ze internet jest od tego by pisać o podobnych rzeczach?


jednakże uważam, że odrobina taktu nakazuje pewne rzeczy zachować dla siebie (czy jakoś tak :faja: ) - ja nie jestem taktowna :lol:

Para Wino - Wto 13 Mar, 2007

gilka napisał/a:
jednakże uważam, że odrobina taktu nakazuje pewne rzeczy zachować dla siebie
spoko, spoko, skoro ja w to wbijam...? damskie się nie liczą czyż nie prawda? w każdym bądź razie obrażeń o dziwo żadnych wówczas nie odniosłem a powinienem zgodnie z obietnicą. ja słów na wiatr nie rzucam i kiedy obiecuję wpierdol to tak się prędzej czy później stanie i koleś przynajmniej fiolę pod okiem zaliczy i choćby zadrapania, obrzęki, siniaki i wogule wszystko to co mnie ominęło. Inna rzecz to myślę, że ów "agresor" w ostatniej chwili pewnie zauważył Bena i nie umiał się zachować, wycofać, a przecież już wystartował (powiedział "A"). pewnikiem dlatego skończyło się to babskim szturchańcem bez efektu jakiegokolwiek. Ja w każdym bądź razie miałem na celu pokazać, że wiadomych kolesi nie boję się i wchodząc w "paszczę" lwa dowiodłem tego. Załóżę się, że za miesiąc żaden z tych że kolesi nie odważy się na to samo i nie przyjdą na mój koncert w obawie.... cykory.
Machnaś - Śro 14 Mar, 2007

Para Wino napisał/a:
Załóżę się, że za miesiąc żaden z tych że kolesi nie odważy się na to samo i nie przyjdą na mój koncert w obawie.... cykory.


Oby nie było tak że za miesiąc Para powie że koncertu nie bendzie bo skład sie zmienił .
--------------------------------------------------------------------------------------
''Chciałbym ci to dać ale nie wiem skąd to Brać ''

adolf999 - Śro 21 Mar, 2007

Para, to ty napisales kawalek pt. "Mesjasz"?
gilka - Czw 22 Mar, 2007

O ile kojarzę, to nie Para go napisał...
Na stronie Pary w temacie teksty jest wypisany tekst tego kawałka oraz kto napisał słowa itp. Zajrzyj :wink:
Pozdrawiam.
Fakt, że kawałek ten mi się podoba :faja:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group