PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Jakich kapel nie lubia wasi starzy?

k_u_dlaty - Czw 09 Cze, 2011

Rotten82 napisał/a:
k_u_dlaty napisał/a:
bo wtedy albo koledy albo nic

może pogodzą was pankowe kolędy Para Wino?
o to nie jest glupi pomysl... :> zobaczymy w tym roku :faja:
Oi! Kuba - Czw 23 Lut, 2012

Moi nie lubią:

-Schizmy
-Misfits
-Skrewdriver
-Analogs
-Bulbulators
-Monolit
-El Banda
-Bunkier
-Abaddon
-Biohazard
-Sex Pistols
-Faul

Aha, no i przede wszystkim zapomniałem o mojej ukochanej kapeli "chlewcore" Łeb Prosiaka - tego to już wybitnie nie znoszą. :mrgreen:

Szrama - Nie 04 Lis, 2012

Moja matka nie trawi Casualties, Sex Pistols, Kryzysu, Dezertera, Zielonych Żabek, KSU i Analogsów
A z ojcem to różnie raz drze się, że mam ściszyć, bo go kurwica zaraz weźmie, innym razem lata po domu w jakimś czarnym szlafroku i drze się "JABOL PANK ŁAZAAAP" ._.
A brat ma wyjebane.

Lewa - Nie 04 Lis, 2012

Mam o tyle dobrze, że mam matka była punkówą, a ojciec z nami nie mieszka, więc nie ma problemu. Tylko siostra młodsza czasem narzeka, ale jest w trakcie szkolenia :D
awareness - Nie 04 Lis, 2012

Mój ojciec nie przepada za Dezerterem bo uznał ,że sie sprzedali a z resztą nie ma problemu choć słucha on głowie bluesa . Matka z kolei mówi że ogłuchne od tych krzyków .
poganin77 - Pon 27 Sty, 2014

moja matka Polski Punk to nawet lubi xD może oprócz typowego anarcho z którego tekstami się zazwyczaj nie zgadza i zagranicznego. Poza tym jest fanatyczką religijną i na każdy Black/ pagan metal się drze, że to muzyka szatana.
wojsko - Czw 30 Sty, 2014

poganin77 napisał/a:
Poza tym jest fanatyczką religijną i na każdy Black/ pagan metal się drze, że to muzyka szatana.


Piwko! :faja: Podobnie jak moja


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group