PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Piwo!!!

Szymix - Pon 27 Cze, 2011

Zależy o jakim lechu mowa. Pils zupełnie różni się od premiuma, a jak wiadomo Pils dumą Wlkp :limo: :limo: ale chyba nie jestem lokalnym patriotą, bo ani jedno ani drugie mi nie podchodzi
QkiZ - Wto 28 Cze, 2011

Albo mnie się znudził Lech, albo się zepsuł. Jakoś mi już nie podchodzi. A z wymienionych Okocim ładnie wchodzi.
Mecenas - Wto 28 Cze, 2011

jak lech to tylko mocny, jak mocne to tylko dębowe,jak coś dębowego to tylko wódka :glupek:
aaron44 - Wto 28 Cze, 2011

karpackie 9% ostatnio wcześniej carlsberg
ko0niu - Wto 28 Cze, 2011

karpackie 9% to nie jest piwo.
aaron44 - Wto 28 Cze, 2011

wiem że wali spirytem ale to piwo mistrzu
Gain Kain - Wto 28 Cze, 2011

po mazurskich epizodach ze Specjalem i Łomżą Wyborową od dwóch dni powrót do stóp Królowej, Perły Chmielowej

o kurwa zarymowałem :-|

suchy693 - Wto 28 Cze, 2011

aaron44 napisał/a:
wiem że wali spirytem ale to piwo mistrzu
karpackie to mistrz spierdolenia ,wolałbym wypic butelke likieru niz to gówno tknąć :>
ko0niu - Wto 28 Cze, 2011

aaron44 napisał/a:
wiem że wali spirytem ale to piwo mistrzu


jeśli twierdzisz, że szczyny wymieszane ze spirytusem to nadal piwo to ok. Dla mnie to szczyny ze spirytusem.

aaron44 - Śro 29 Cze, 2011

ale z każdym piwem podobnie jak z fajkami robi się tak że po pewnym czasie robi się hujowe
suchy693 - Śro 29 Cze, 2011

aaron44 napisał/a:
ale z każdym piwem podobnie jak z fajkami robi się tak że po pewnym czasie robi się hujowe
Aaron44 weż ty chłopaku sie ogarnij jakoś :evil: :bejzbol:
ko0niu - Śro 29 Cze, 2011

Z panią od polskiego to ty chyba nie masz najlepszych stosunków, co nie aaron ?
Stanzberg - Śro 29 Cze, 2011

KOCHAM SPECJALA!

Właśnie wrócilem znad morza, gdzie odbyła się wielodniowa degustacja. :cool:
Specjal Niepaster daje radę, ale detronizuje go Królewskie niepasteryzowane, niestety Warsaw górą. :cool:

Gain Kain - Śro 29 Cze, 2011

http://i52.tinypic.com/29m9imr.jpg

a propo Speca :cool:

zachariasz - Śro 29 Cze, 2011

pływ świetna rzecz :!: :bananik: Zaliczam każdy na jaki mogę się wkręcic :mrgreen:
QkiZ - Czw 07 Lip, 2011

Cytat:
dla mnie Specjal to najlepsze piwko na świecie.
piłem to panie, siki jakich sporo w tym kraju. Nie rozumiem czym tu się zachwycać. Barry's 9% z VanPura kiedyś był lepszy od tego. Ale za to nad morzem spróbowałem piwa Naturalne z browaru Gościszewo, niepasteryzowane, niefiltrowane. To jest zajebiste. Zauważam ostatnio że małe lokalne browary robią najlepsze piwa.
Stanzberg - Czw 07 Lip, 2011

Cytat:
małe lokalne browary robią najlepsze piwa
Fakt, choć akurat Gościszewo mnie nie powaliło.

Natomiast Specjal rządzi i koniec! :old:

QkiZ - Czw 07 Lip, 2011

Pewnie moje siki smakują lepiej.
Prompto - Czw 07 Lip, 2011

;-)
suchy693 - Pon 11 Lip, 2011

spróbowałbym tego piwa dyniowego :hmm:
BadMotherfucker - Czw 28 Lip, 2011



Po raz kolejny podziwiałem fantastyczny kunszt i myśl browarów bułgarskich :!:

janek_janusz - Pią 29 Lip, 2011

to jest butelka z plastiku? jaka pojemnosc?
BadMotherfucker - Pią 29 Lip, 2011

Tak, plastik, ale piwo tam jest bardzo świeże i trafia na półki max 24 godziny po rozlaniu a jeśli coś zostaje na noc w lodówce (co zdarza się rzadko) to jest wyrzucane ze względu na to że nikt już tego nie chce pić. Pojemność 2L są też butelki 2.2L i 2.5L


Ten dla przykładu sprzedawany jest w 2.2L butelkach

bladaczka - Pią 29 Lip, 2011

BadMotherfucker napisał/a:
to jest wyrzucane ze względu na to że nikt już tego nie chce pić
freegański raj :glupek:
BadMotherfucker - Pią 29 Lip, 2011

Ogólnie to przepaść cenowa jest gigantyczna - 2 lewy (ok 4 zł) kosztuje w plastiku piwo 0.5L, a 3 lewy identyczne piwo też w plastiku w butelce 2.2L
W Kiten gdzie urzędowałem piwa ze szkła nie widziałem w żadnym sklepie, wszędzie natomiast w lodówach te duże browary za śmieszną cenę które znikały jak świeże bułeczki (codziennie wychodziliśmy grupą 4-10 osób i czyściliśmy 2 pobliskie sklepy z piwa)

Do tego jeszcze ta rewelacyjna wódka (jakościowo w klasie finlandii) za 8 lew 0.7L (ok. 16 zł)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group