PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Piwo!!!

BadMotherfucker - Wto 21 Cze, 2011

To na długo przed Hitlerem, ale wypasssss :bananik:
rozwal - Wto 21 Cze, 2011

Bylem jako insajder w jednej z glownych rozlewni browarow w Polsce i Wam powiem, ze prawda jest mowienie, ze browary maja lepsze i gorsze partie. Zaleznie od cen surowcow i zapotrzebowania na rynku, uzywa sie roznych skladnikow i czesto skraca sie o sporo zalecany okres lezakowania browara :?
ko0niu - Wto 21 Cze, 2011

Powszechnie wiadomo. dla mnie np. warka to chujowe piwo. ostatnio natomiast poszedłem do jakiejś ładnej knajpy z o dziwo tanim browarem z dawno niewidzianym kumplem i co się okazało? Lali tam warkę z kega, tak dobrą, że się nadziwić nie mogłem i to za 5 zł w prawie samym centrum Krakowa.
rozwal - Wto 21 Cze, 2011

No wlasnie niby wiadomo, ale ja np. i tak bylem zaskoczony przekonujac sie na wlasne oczy, bo miejskie legendy to miejskie legendy i roznie bywa :>
suchy693 - Śro 22 Cze, 2011

Kupiłem w butelce zobacze co to to !
Marchin - Śro 22 Cze, 2011

W sumie kurde Piasta Mocnego dawno nie piłem. Aż to chyba przy najbliższej okazji zmienię.
ko0niu - Śro 22 Cze, 2011

Ostatnio widziałem perłę extra mocną, ale się nie odważyłem, bałem się wynalazku na poziomie Karpackiego czy Graffenwalder z Biedry.
Marchin - Śro 22 Cze, 2011

I dobrze zrobiłeś, straszny spiryt. I Perły 'po prostu' mocnej tez nie polecam, chociaż wiadomo, trochę lepiej.
magdalenik - Śro 22 Cze, 2011

perła mocna jest bardzo dobra, nie bój się :)
karpackiego nie tykam odkąd skończyłam 16 lat :P

bardziej okocim mocne przypomina :) (perła mocna, rzecz jasna, nie karpackie)
---

marcin, piłeś p.m. tak? :look: czy tak po cenie oceniasz? :P

Marchin - Śro 22 Cze, 2011

Piłem, piłem. :smile: Mocna była jeszcze do przejścia ale do extra mocnej brał bym chmielowa na popite, o.
magdalenik - Śro 22 Cze, 2011

nie no, perła chmielowa to ze wszystkim wygrywa. do przepijania wódy też się nadaje :) )

kupuję ją zawsze w sklepie "u złodziejek" (pobliski całodobowy), w którym jest ogólnie w chuj drogo. jedynie cen piwa chyba zapomnieli popodwyższać, bo perła jest niezmiennie za 2,50 zł. podczas gdy w innych tzw tanich monopolach zawsze powyżej tej ceny :)

QkiZ - Śro 22 Cze, 2011

ko0niu napisał/a:
Ostatnio widziałem perłę extra mocną, ale się nie odważyłem, bałem się wynalazku na poziomie Karpackiego czy Graffenwalder z Biedry.
Karpackie, Barrys to siepacze. Ale perełka extra mocna ładnie wchodzi. Chyba z 8% ma.
Cytat:
I dobrze zrobiłeś, straszny spiryt. I Perły 'po prostu' mocnej tez nie polecam, chociaż wiadomo, trochę lepiej.
Ciota



;-)
magdalenik napisał/a:
nie no, perła chmielowa to ze wszystkim wygrywa. do przepijania wódy też się nadaje )

Perełka Chmielowa się zepsuła. Już nie jest taka dobra jak kiedyś. Ale niepasteryzowana ładnie wchodzi, bo w sumie to nowy produkt. Perła Export to siki.

suchy693 - Śro 22 Cze, 2011

dla mojego podniebienia zawsze to był miszcz i niech tak pozostanie :bananik: :bananik:
Rotten82 - Śro 22 Cze, 2011

zgadzam się z przedmówcą. dla mnie Specjal to najlepsze piwko na świecie. Niestety nie miałem okazji jeszcze napić się niepasteryzowanego, bo niestety w Częstochowie nie ma Specjali ;/
ko0niu - Śro 22 Cze, 2011

magdalenik napisał/a:
perła mocna jest bardzo dobra, nie bój się :)


Ja mówię o EXTRA MOCNEJ, mocna jest jeszcze do wypicia. Tą extra widziałem wczoraj pierwszy raz.

rozwal - Śro 22 Cze, 2011

Specjal mocno traci rynek niestety, kiedys na Pomorzu jezeli pamiec mnie nie myli mial 40% calego rynku :shock: :!:
QkiZ - Śro 22 Cze, 2011

Jade w lipcu w okolice Gdańska. Jakie są tam lokalne piwka, godne polecenia?
rozwal - Śro 22 Cze, 2011

gdansk to gdzies pod szczecinem? to bosmana powinni miec ;-)
QkiZ - Śro 22 Cze, 2011

Hehe, jak będzie to sprawdzę leżąc na plaży :cool:
ko0niu - Śro 22 Cze, 2011

Czy piwo pod tytułem "złote lwy" nie pochodzi czasem z pomorza? Był chyba też taki browar jak Krajan ale za chuj nie wiem czy to nadal istnieje. Nad morzem nie bywam jakoś ostatnimi laty.
suchy693 - Sob 25 Cze, 2011


Zwierz@k - Nie 26 Cze, 2011

święta prawda powiadam wam, ŚWIĘTA! :old: :old:
yamahac30m - Nie 26 Cze, 2011

Na szczęście nie lubię żadnego z podanych w dowcipie piw. Preferuje najbardziej Lecha.
bladaczka - Nie 26 Cze, 2011

yamahac30m napisał/a:
Lecha.
jak juz mówiłam wcześniej nie przepadam za piwem i piję tylko w knajpach albo jak mi polecą jakieś dobre.ale to już jest naprawdę siur :!:
rozwal - Nie 26 Cze, 2011

haha dobra przypowiesc z tym bosmanem ;-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group