PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Piwo!!!

ko0niu - Pon 09 Maj, 2011

Pił, żywe zajebiste, a te wszystkie które wymieniłeś powyżej to masówka i nie jest to szczególne. Żubr to nawet nie jest piwo jak dla mnie tylko pomyje po piwie. Ja odkryłem dobry sklep obok siebie, typ ma jakieś 60 rodzajów piwa w sprzedaży. Wypróbowałem już sporo, wszystkich grzechów nie pamiętam ale np pozytywnie zaskoczyło mnie ciemne raciborskie, magnusy czekolada oraz śliwka, jakieś fukuśne miodowe którego nazwy nie pamiętam, jak znajdę butelkę pod zlewem to dam nazwę no i jeszcze piwo żytnie. Drogie (6,30) jak na polskie ale dobre, jeśli ktoś np lubi piwka pszeniczne.
Mecenas - Pon 09 Maj, 2011

mnie sie ostatnio piwa znudziły i teraz eksperymentuję z drinami
ko0niu - Pon 09 Maj, 2011

widziałem na fejsie, ja nigdy nie mam na tyle śmiesznych soków i wódy w domu żeby robić eksperymenty. Kupiłeś już te fikuśne syropy, żeby robić sobie fajne kolorki drinów?
Mecenas - Pon 09 Maj, 2011

mam grenadyny, ale myslałem że to jest z alkoholem i się zawiodłem :-|
w planach mam zakup blue curacao, juz kupiłem cointreau - 60 zł za flaszkę ale pyyyyyycha

Zwierz@k - Pon 09 Maj, 2011

ostatnio z ciekawostek testowałem gorzowiaka miodowego, lubuskie, i celtyckie. wszystkie piwa były MEGA zajebiste, zwłaszcza mnie urzekł gorzowiak miodowy.
Stanzberg - Wto 10 Maj, 2011

Zwierzu, buteleczki do wody i naklejki nam odlepiaj! :cool:

Chętnie bym spróbował Gorzowiaka, nazwa extra. :lol:



PS:
A najlepsze piwo to oczywiście Tatra, Żubr i Warka Strong. :old: :cool:


:lol:

Zwierz@k - Wto 10 Maj, 2011

nie widzialem tego piwa w szczecinie, a pilem je w knajpie w landsbergu :/ postaram sie wykombinowac jak zawitam tam nastepnym razem. aleee, odlozylem dla was jedną butelke do odmoczenia:



dla niekumatych - to jest piwo jakie pija Homer Simpson

maliniak - Wto 10 Maj, 2011

Stanzberg napisał/a:

Chętnie bym spróbował Gorzowiaka, nazwa extra. :lol:


Piwo jest dość łatwo dostępne w Krakowie więc pewnie w Warszawie też można je kupić.
Tylko cena trochę odstrasza - w gorzowskich sklepach jest za 3zł z groszami, w Krakowie dobija do 6zł :evil:

SantaClaus - Wto 10 Maj, 2011



myślałem, że to piwo jest zmyślone a tu ci niespodzianka ;)

PepsiPL - Wto 10 Maj, 2011

Wczoraj przez cały dzień smakowałem różnego rodzaju trunków piwnych z Koniem i na pewno doszliśmy oboje do jednego wniosku: piwo porzeczkowe jest mega chujowe.. :p
suchy693 - Śro 11 Maj, 2011

takie sobie ale to 2 jak zimne mi smakuje
Mecenas - Śro 11 Maj, 2011

Cytat:
na pewno doszliśmy oboje do jednego wniosku

oboje to można by napisac gdyby koniu był płci żeńskiej, jeśli obaj jesteście chłopcami to "obaj" :old:
<gramma nazis mode off>

ko0niu - Czw 12 Maj, 2011

tak jest, obaj doszliśmy do wniosku, że piwo korzenne jeszcze jest ok mimo, że mało w tym smaku piwa ale porzeczkowe, nawet zimne, smakowało jak litrowa nalewa z 5 zł rozcieńczona gazowaną mineralką. :lol:
SantaClaus - Śro 25 Maj, 2011

Moje nowe odkrycie:




Piwko bardzo mi smakuje, i ten posmak miodu...pyszne :)

Pił ktoś?

suchy693 - Śro 25 Maj, 2011

Ale to piwo to już stare jest :mrgreen: Jak zimne to dobre nie zaprzeczam :old:
SantaClaus - Śro 25 Maj, 2011

suchy693 napisał/a:
Ale to piwo to już stare jest :mrgreen: Jak zimne to dobre nie zaprzeczam :old:



Jak to stare?
U nas dopiero co weszło do "alkoholi świata"

BadMotherfucker - Śro 25 Maj, 2011

My to mamy od momentu wejścia w każdym sklepie :cool:
Jakieś pół roku niecałe już na półkach widnieje

zachariasz - Śro 25 Maj, 2011

Na Lubelszczyźnie też pospolite.
Ale dobre jest :smile:

BadMotherfucker - Śro 25 Maj, 2011

Dobre, ale przepiło mi się jak jasna cholera
JEDNO góra DWA po obiedzie lub do filmu są akuratne, ale więcej już ni chu ja. Teraz patrzenia na ten browar nie mam już od jakiegoś czasu, mam jednak nadzieję że ochota mi wróci

janek_janusz - Śro 01 Cze, 2011

SantaClaus napisał/a:
suchy693 napisał/a:
Ale to piwo to już stare jest :mrgreen: Jak zimne to dobre nie zaprzeczam :old:



Jak to stare?
U nas dopiero co weszło do "alkoholi świata"

alkohole swiata to marka sama w sobie. Co nie oznacza ze piwo jakie tam sprzedaja moze miec juz swoje tradycje. Bo okreslenie ze stare brzmi niesmacznie.



Zwracam uwage bp projekt graficzny bardzo minimalistyczny ma to piwo. Jako odskocznia od naćpanych grafik na innych piwach. Poza tym na lato praktyczne (zwlaszcza w puszce)- wiadomo biały odbija wiecej promieni slonecznych i piwo sie wolniej grzeje.

Z innych historii zwiazanych z piwem to pierwszy raz wygralem cos w loterii. Myslalem ze to zwykla sciema we wszytkich tych loteriach piwnych.

k_u_dlaty - Śro 08 Cze, 2011

moje pierwsze to zywiec (w moich okolicach chyba wiekszosc od tego zaczyna) pozniej poszedl lezajsk a czasem hajneken. a taka przyjemna historia (dosc dawno) to jak z kuzynem drzewo ukladalismy to sie zapalilo papieroska (na pol bo nie mielismy wiecej) i do tego wlasnie zywiec ktorego wujkowi podwalilismy i lezajsk co mi kumpela kupila, efektem byla taka niezla faza ktora pewnie wiekszosc z was miala :mrgreen:
zachariasz - Śro 08 Cze, 2011

k_u_dlaty piszesz o tych piwkach jak by to jakieś twarde narkotyki były... jaka faza?? :crazy:
k_u_dlaty - Śro 08 Cze, 2011

zachariasz napisał/a:
k_u_dlaty piszesz o tych piwkach jak by to jakieś twarde narkotyki były... jaka faza?? :crazy:
no moze masz racje ale nie mowie to o narkotykach :p po prostu wtedy to bylo dla mnie cos...
zachariasz - Śro 08 Cze, 2011

Ok.

janek_janusz napisał/a:
Myslalem ze to zwykla sciema we wszytkich tych loteriach piwnych.


JA tak nie myślę po tym jak w kracie harnasi wygrałem 4 piwa :jupi:

heroina - Czw 09 Cze, 2011

ja dzisiaj wygrałam piasta, trololo

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group