PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - HUMOR

Gain Kain - Wto 25 Paź, 2011

o kurwa! :lol:
Zwierz@k - Śro 26 Paź, 2011

:strach: :strach: :strach: :strach: :shock: :lol: :lol: :lol:
Rotten82 - Czw 27 Paź, 2011

kurwa ...















:/






















:sad:



















nie czaję :glupek:

suchy693 - Czw 27 Paź, 2011

Rotten przeczytaj jeszcze raz i w jednym wyrazie skasuj 3 literki a dojdziesz co i jak :mrgreen: :!:
Gain Kain - Czw 27 Paź, 2011

Rotten jak mogłeś? :lol:
suchy693 - Czw 27 Paź, 2011

Gain Kain napisał/a:
Rotten jak mogłeś? :lol:
Ja mysle ze Rotten wali w bambuko bo zrozumiał ten dowcip a nas chce przekonac ze nie :old: :faja:
Gain Kain - Czw 27 Paź, 2011



:mrgreen:

Rotten82 - Czw 27 Paź, 2011

teraz już rozumiem, ale autentycznie nie załapałem na początku :wall: poza tym musiałem wygoglować śmierć kadaffiego, bo jakimś dziwnym sposobem ominął mnie ten news :shock:
BadMotherfucker - Pią 28 Paź, 2011

Cytat:
Punk to coś więcej niż "stan ducha". Punk nie potrzebuje tłumu, jest jak Silna ideologia która trwa cały czas i nigdy nie odchodzi,? ponieważ jest mocno związana z naszą biologią. Punk jest częścią tego, co nazywamy byciem Człowiekiem, unikalnym pod względem genetyki. Jest to ruch o Niewyobrażalnych rozmiarach, który wykracza poza bezpośrednie "tu i teraz", łaczy ludzi niezależnie od koloru skóry, wiary czy innych czynników, ponieważ jest, był i będzie zawsze. Tak długo jak istnieje ludzkość.


:lol: :lol: :lol:

kawkader - Pią 28 Paź, 2011

http://pl.wikipedia.org/w...a%C5%82a_polska patrzcie co mi kolega wysłał :lol:
suchy693 - Nie 30 Paź, 2011

HELL..............................
Kamyla - Śro 02 Lis, 2011

No niektóre wyglądają świetnie, ale spierdolony podpis pod spodem "Bo z dyni mozna zrobic wiecej niz tylko glupie usmieszki" zaskoczył mnie jednak najbardziej :smile:
Rotten82 - Śro 02 Lis, 2011

zdecydowanie bardziej mi się podobają te głupie uśmieszki, ale nie ukrywam, że niektóre z tych powyższych robią wrażenie
suchy693 - Śro 09 Lis, 2011

Ciekawą propozycję dla fanów serialu przygotował jeden z krakowskich pubów. W lokalu odbyła się swojego rodzaju stypa po odejściu Hanki:

"Uwagi, uwaga! W poniedziałek zapraszamy do na wspólne oglądanie spektakularnego zejścia Hanki Mostowiak z padołu "M jak Miłość". Na hasło "Hanka, nie odchodź!!!!" 10% zniżki na WSZYSTKIE PIWA przez cały dzień. Utopmy smutki w szklanicy.... piwa". :bananik: Texty internatów po tym szokujacym zdarzeniu "Nie dla kartonów przy drogach!",
"Żądamy komisji śledczej w celu wyjaśnienia śmierci Hanki",
"Rozczarowała mnie śmierć Hanki"
"Moje życie zmieniło się od śmierci Hanki Mostowiak". :crazy:Oto typowe przysłowia Polskie związane z Hanką i śmiercionośnymi kartonami : 1.Chłop do kielni, baba do patelni a Hanka w kartony. 2.Gdzie kartonów sześć tam Hanki śmierć. 3.Co cię nie zabije , to Hanki już nie wzmocni. 4.Czego oczy nie widzą , w to wjeżdżać nie żal. 5.Człek zdechnie, a karton zostanie. 6.Gdzie dwa kartony się bije, tam w trzeci Hanka wjeżdża.

k_u_dlaty - Śro 09 Lis, 2011

o kurwa :mrgreen: ale nie ma co sie smiac z cudzego nieszczescia :sad: :jupi:
Rotten82 - Czw 10 Lis, 2011

miejsce na wawelu powinna mieć zapewnione :old:
sXe HC - Czw 10 Lis, 2011









:limo:


Podobno 7 listopada ma byc dniem wolnym od pracy w rocznice smierci :razz:

Konan - Czw 10 Lis, 2011

w takich chwilach wszyscy jestesmy Mostowiakami [*]
Dzemu - Pią 11 Lis, 2011

- Masz jakies nalogi?
- Nie
- A hobby?
- Lubie rosliny
- A jakie?
- Chmiel, tyton, konopie ;)

bladaczka - Pią 11 Lis, 2011

rozjebaliście mnie z ta Hanką :mrgreen: :rotfl:
ale wjazd na burdel i odbijanie dziwki w wykonaniu Ryśka z Klanu też wymiata :mrgreen:

kawkader - Pią 11 Lis, 2011

bladaczka napisał/a:
ale wjazd na burdel i odbijanie dziwki w wykonaniu Ryśka z Klanu też wymiata :mrgreen:

Ja mam poważne wątpliwości czy scenariuszu do Klanu nie pisze idiota. Patrzcie na to: http://www.youtube.com/watch?v=FL8p13FLxRI . Swoja drogą niezła beka :glupek:

bladaczka - Pią 11 Lis, 2011

z gatunku żenujących :-|
Prompto - Śro 16 Lis, 2011

kto to już oglądał przyznać się :grin:
piotruś - Pon 21 Lis, 2011

http://www.youtube.com/watch?v=WjeneDtZAic
nasz najebany wokalista :misiek: :punk:

suchy693 - Wto 22 Lis, 2011

KURWA bedzie SZOK

Czy fani serialu "M jak miłość" mogą niedługo przeżyć kolejny szok? Dopiero co z produkcji odeszła jedna z ważniejszych postaci, a w jej ślady może pójść inna istotna bohaterka.

Już niedługo widzowie być może będą musieli pożegnać się z Barbarą Mostowiak. Teresa Lipowska udzieliła ostatnio dość zaskakującego wywiadu, w którym wypowiada się na temat granej od kilku lat roli. Co dalej z postacią Barbary Mostowiak? Czy Marek straci kolejną ważną dla niego osobę?

Okazuje się, że nie tylko Teresa Lipowska chce opuścić "M jak miłość". Jeden z aktorów podjął zaskakującą decyzję o rezygnacji z dalszej pracy na planie. Kto jeszcze może pożegnać się z rolą w serialu? :crazy: :wall: :crazy:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group