PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - HUMOR

Zwierz@k - Czw 11 Mar, 2010

jujtjub for lajf :D
wawrzon - Czw 11 Mar, 2010

Jutuba to ja mogę oglądać w domu, a jak chce coś komuś pokazać - to nie potrzebuje do tego internetu :faja: :faja: :faja:
;-)

Zwierz@k - Czw 11 Mar, 2010

na jutubie mozna dzieki bogu wcisnąć stop :razz:
wawrzon - Czw 11 Mar, 2010

i to jest cały minus takiego "pokazywania" :evil:
wawrzon - Pią 12 Mar, 2010

księżna diana idzie do wypadku do nieba. św piotr patrzy na nią i mówi : córko ale tu wszyscy jesteśmy równi - ściągnij tą koronę. - to nie korona, to alufelga


czemu jezus nie grał w kosza??? Bo miał dziurawe ręcę! Oi!

Hamel - Pią 12 Mar, 2010

Ostre :mrgreen: :twisted:
Dev - Pią 12 Mar, 2010

http://www.youtube.com/wa...feature=related

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

wawrzon - Sob 13 Mar, 2010

czym się rożni elvis od martwego plodu ?
elvis zyje :)

Rotten82 - Sob 13 Mar, 2010

co jest śmieszniejsze od martwego płodu?
martwy płód w stroju clowna

wawrzon - Sob 13 Mar, 2010

a co jest śmieszniejsze od martwego płodu w stroju clowna ?
czarny martwy płód w stroju clowna ;)


stare

Rotten82 - Sob 13 Mar, 2010

dlaczego mała Zosia nie krzyczała jak spadła z roweru?
bo kierownica przebiła jej płuco!

dlaczego Zosia spadła z roweru?
bo nie miała rączek?

mqrcin - Sob 13 Mar, 2010

rozmowa dwóch koleżanek w przedszkolu
-Mój tata ma takiego dużego
-E mój ma mniejszego ale też boli

wawrzon - Sob 13 Mar, 2010

Rotten82 napisał/a:
dlaczego mała Zosia nie krzyczała jak spadła z roweru?
bo kierownica przebiła jej płuco!

dlaczego Zosia spadła z roweru?
bo nie miała rączek?


dlaczego nie wstała ?
bo nie miała nóżek

dlaczego nikt jej nie pomógł ?
Bo jest czarna.



stare :razz:

ko0niu - Sob 13 Mar, 2010

panowie ja was proszę,


Rotten82 - Sob 13 Mar, 2010

chcesz sucharków to masz:


wchodzi koleś do baru i zamawia setkę wódki i pół cytryny. barman podaje, a koleś wódkę wypije a cytrynę wyciska na blat i zaczyna smarować cały bar, po czym zamawia jeszcze jedną setkę i jeszcze pół cytryny. robi to samo co poprzednio. sytuacja powtarza się kilka razy i w pewnym momencie barman podając ten sam zestaw mówi:
-ja już kurwa wiem! ty jesteś górnikiem!
-tak! a po czym pan poznał?
-po czapce

SantaClaus - Sob 13 Mar, 2010

Rotten82 napisał/a:
chcesz sucharków to masz:


wchodzi koleś do baru i zamawia setkę wódki i pół cytryny. barman podaje, a koleś wódkę wypije a cytrynę wyciska na blat i zaczyna smarować cały bar, po czym zamawia jeszcze jedną setkę i jeszcze pół cytryny. robi to samo co poprzednio. sytuacja powtarza się kilka razy i w pewnym momencie barman podając ten sam zestaw mówi:
-ja już kurwa wiem! ty jesteś górnikiem!
-tak! a po czym pan poznał?
-po czapce



Zajebiste xd

wawrzon - Sob 13 Mar, 2010

to jeszcze to przekleję :)

Płyną sobie dwa śledzie. jeden zasmucony, zamyślony, jakiś nie swój. drugi pyta, ej, a co ci się stało? coś nie tak z tobą? pierwszy westchnął i mówi, wiesz bo ja takie wielkie marzenie mam. jakie? pyta drugi, na co pierwszy odpowiada, wiesz, tak straaasznie chciałbym mieć długie włosy, marzę o tym obsesyjnie!!! drugi śledź pyta ale po co ci długie włosy? na co pierwszy z rozmarzonym wzrokiem i błogim uśmiechem odpowiada: no tak bym je sobie za uszy zakładał...

Pani każe napisać dzieciom zdanie ze słowem prawdopodobnie. Jasiu napisał i czyta: mój tata bierze gazetę i idzie do kibla, prawdopodobnie będzie srał bo czytać nie umie

Zwierz@k - Nie 14 Mar, 2010

pani kazała dzieciom napisać opowiadanie w którym bedzie występować seks, monarchia, religia i tajemnica. do odpowiedzi zgłasza sie oczywiście jasio i czyta:
-Ktoś zerżnął królową! Mój Boże, kto?!"

trake - Pon 22 Mar, 2010

KLIK

Huragan z herbatą.

Decade of Therion nie dorówna, no ale w klimacie okołopankowym :0

heroina - Pon 22 Mar, 2010

kaka demona?
wawrzon - Pią 26 Mar, 2010

W Moskwie Instytut kształcący przyszłych radzieckich dyplomatów. W trakcie nauki przychodzi kolej na kolokwium. Temat kolokwium: "Napisać odpowiedź na bezwarunkowe ultimatum małego afrykanskiego państwa". Po dwóch dniach egzaminator podsumowuje wyniki kolokwium: - Hmm, merytorycznie poprawnie, forma również niezła, ale mam dwa zastrzeżenia: Po pierwsze, "nachuj" należy pisać osobno. Po drugie, "czarna jebana małpa" piszemy z wielkich liter... Panowie!!! Przeciez piszecie do króla!!

Nie ma to jak sobie zapalić po dobrym seksie - pomyślał Bogdan włączając piec do kremacji.


Siedzi menel na ławce, w jednej ręce trzyma denaturat a drugą wali konia i mówi: lubię szampan i dziwki

Pieką się dwa ciasteczka w piekarniku. Jedno mówi do drugiego: - Ale tu gorąco stary, nie?! Na to drugie z przerażeniem: - Ja pierdole gadające ciasteczko!!!!!!!


W rejs z Nowego Jorku do Londynu wypłynął najnowszy ekskluzywny prom na 1000 osób. Na pokładzie sama śmietanka towarzyska Ameryki i Anglii. Wystrojone, śliczne kobiety i eleganccy panowie. Podczas rejsu jeden z pasażerów zauważył brudnego, zarośniętego rozbitka na tratwie zrobionej z kilku pni palm, odwróconego plecami w kierunku promu. Krzyczy zatem: - Hej ty na tratwie!! Rozbitek ani drgnął. Przy burcie zaczęło się gromadzić kilkanaście osób i wszyscy chórem: - Hej ty na tratwie!! Żadnej reakcji. Przy burcie zebrało się już kilkadziesiąt osób i ponownie wszyscy krzyczą chórem: - Hej ty na tratwie!! Rozbitek odwraca się, patrzy na wszystkich wystrojonych ludzi i krzyczy: - I CHUJ, ŻE NA TRATWIE!


przychodzi dziewczyna do ginekologa i pyta -ile kalorii jest w spermie doktorze? Lekarz patrzy dziwnym wzrokiem i mówi -słuchaj młoda jak połykasz to nikogo nie obchodzi ile ważysz

Rotten82 - Pią 26 Mar, 2010

wawrzon napisał/a:
Pieką się dwa ciasteczka w piekarniku. Jedno mówi do drugiego: - Ale tu gorąco stary, nie?! Na to drugie z przerażeniem: - Ja pierdole gadające ciasteczko!!!!!!!

to jest mój dowcip o jajkach na patelni !!! nie może być opowiadany w inny sposób bo traci swój urok!

Cyb - Pią 26 Mar, 2010

jesli chodzi o wersje alternatywne to sean paul - temperature w pierwszym misheardzie i oczywiscie deneb: http://www.youtube.com/watch?v=o3okg5wqV-k
Hamel - Pią 26 Mar, 2010

Rotten82 napisał/a:
wawrzon napisał/a:
Pieką się dwa ciasteczka w piekarniku. Jedno mówi do drugiego: - Ale tu gorąco stary, nie?! Na to drugie z przerażeniem: - Ja pierdole gadające ciasteczko!!!!!!!

to jest mój dowcip o jajkach na patelni !!! nie może być opowiadany w inny sposób bo traci swój urok!


Mega :rotfl:

Dzemu - Pią 26 Mar, 2010



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group