PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - HUMOR

mqrcin - Sob 29 Mar, 2008

fakt ze kolesie cwani w bandzie ale ze darmo tez nie dostal bo wiedzial za co
heroina - Sob 29 Mar, 2008

w zasadzie się zgadzam z devotką
zastanawiam mnie dlaczego on się nawet nie próbuje zasłonic?
i to dziewczo obok tez zastanawiające jest

Zwierz@k - Sob 29 Mar, 2008

mqrcin napisał/a:
ale ze darmo tez nie dostal bo wiedzial za co

za "a ku ku"?

mqrcin - Sob 29 Mar, 2008

Zwierz@k napisał/a:
za "a ku ku"

no musial pierdolnac cos nie milego do laski jak bys szedl i koles z glupim tekstem wyskoczyl to bys sie nie wkurwil
swoja droga ze gdyby szedl sam z ta laska to by pewnie nie fikna

Marguz - Sob 29 Mar, 2008

jaką laską gdzie szedł ?
mqrcin - Sob 29 Mar, 2008

ogladales do konca ?
moze ja nie zrozumialem

Ryszard - Sob 29 Mar, 2008

Co za chuje, na haku za jaja się takich powinno wieszać.
Swoją drogą co byście zrobili na miejscu tego gościa?
Nie wiem czemu nie spierdalał, ale chyba był z dziewczyną. Tłuc się raczej nie mógł bo ich za dużo. Bronić się tez nie bardzo, bo to ich tylko rozjusza (jak raz ten kopiący się wyjebał to tylko bardziej się nakręcił).

Ta dziewczyna obok w pewnym momencie mówi coś w rodzaju "ej, nie w twarz", a kopacz odpowiada "zamknij pape", więc chyba była z tym kopanym. No i na końcu mówią do kopanego, że 'tej dziewczynie ma się nic nie stać', ale to chyba chodzi o jakąś inną.

KiNdEr - Sob 29 Mar, 2008

Koleś prawie wogóle się nie bronił a ten co go kopał raz zaliczył glebe :? Drugi gangster nawet porządnie z łokcia mu nie jebnoł , także widze że huligani po chuju fest w 5 na 1 przyjebanego gościa :?
punka - Sob 29 Mar, 2008

KiNdEr napisał/a:
huligani po chuju fest w 5 na 1 przyjebanego gościa

dokladnie

slayr - Nie 30 Mar, 2008

Kurwa, widziałem to już kiedyś. Pojebani. 5vs1. Prawie jak naziole. Na pewno sprawiało im przyjemność kopanie kogoś kto się nie broni wcale.
ojoj jakboli - Nie 30 Mar, 2008

No bo jak by zaczał sie bronić to mocniej wpierdol dostał a jak by uciekał to go by pewnie zbutowali chyba ze szybko biega.
Chcieli byc elo elo fajni ... typowy dres w kilka osob sie wozi ze ja pierdole a jak idzie sam to nawet go nie zauważysz.

punka - Nie 30 Mar, 2008

[ Administrator ] [ Moderator ] [ Harem ] :lol: :lol: :lol:
mqrcin - Pon 31 Mar, 2008

http://pl.youtube.com/watch?v=RtQsn0DhYFI
mqrcin - Wto 01 Kwi, 2008

http://kabarety.tworzymyh...ski_rozroba.php
britta - Wto 01 Kwi, 2008

<żwirek> stary.. słuchaj, jaka jazda....
<adrzej> dawaj!
<żwirek> byłem wczoraj na imprezie u Krzyśka
<andrzej> no
<żwirek> i on miał jakieś zioło... czy coś takiego
<wirek> najaraliśmy sie jak świnie...
<andrzej> hehe
<żwirek> a później sie strasznie gorąco zrobiło...
<żwirek> nie wiem, ogrzewanie podkręcili czy coś takiego,
<żwirek> mówie do Krzyśka, żeby okno otworzył albo ogrzewanie przykręcił
<żwirek> a ten do mnie: "Ssssssspierdaaalaaajjjjj"
<andrzej> hehe
<żwirek> mówie, zróbcie coś bo się podusimy!!
<żwirek> no to jeden zrobił... zdjął buta z nogi.. i dawaj, w okno
<andrzej> ale jaja
<żwirek> wiesz jaka ulga...?? norlnie każdy tylko:"Ooo.. nareszcie świerze powietrze..."
<andrzej> ale szyba poszła...
<żwirek> ale najważniejsze było, że mieliśmy czym oddychać... ulga, jakbym pierwszy raz od stu lat oddychał świeżym powietrzem!!
<andrzej> no fakt
<żwirek> ale nie o to chodzi...
<żwirek> budzimy się rano... a tu szyba w meblościance rozbita, but w środku...!!!

:D

mqrcin - Wto 01 Kwi, 2008

Pociąg Szczecin - Lublin, okolice Dobiegniewa. Bilety sprawdzone za Stargardem. W Choszcznie dosiadło kilkanaście osób, idę sprawdzać... Po kolei do każdego przedziału z pytaniem: „Czy ktoś się może dosiadał?” W 4 wagonie w 3 przedziale... Otwieram drzwi, odsuwam zasłonkę, wsadzam łeb do przedziału...
- Czy ktoś się... Eee... Przepraszam...
UWAGA KONKURS! Pytanie brzmi: kto miał głupszą minę? A: Ja? B: Chłopak stojący w rozkroku na siedzeniach, trzymający się rękami za półki bagażowe? C: Dziewczyna klęcząca przed chłopakiem, która zasłoniła dłońmi oczy, jednakże niemogąca nic powiedzieć gdyż "z pełnymi ustami nieładnie jest rozmawiać"?

zwierzak gdzie jechales :mrgreen:

mqrcin - Wto 01 Kwi, 2008

Kolega z wawy jechał tramwajem. Obok siedział murzyn a jeszcze obok taka paniusia, lat 40 ostry makijaż, etc. I ta po wszystkich jedzie aż miło: Ty nieuczesana! Ty nieumalowana! Boże dobrze, że jak nie wyglądam! etc. I zobaczyła Murzyna. I zaczyna wyliczankę: TY GWAŁCICIELU! ASFALCIE! SPIEPRZAJ DO AFRYKI! I temu podobne komentarze. Z 10 min mu tak jeździ. On nic. Dzielnie olewa babkę. A ona dalej swoje.
Nagle otwierają się drzwi i wsiadają canarinhos. Wszyscy wyciągają bilety. A murzyn hop wyrwał babce jej bilet, wsadził do buzi, przeżuł i połknął... Kanary sprawdzają bilet kolegi, murzyna, wszystko ok. Dochodzą do babki i:
Kanar - A pani bilet gdzie?
Ona - (pokazuje ręką na Murzyna) Murzyn zeżarł!
Kanar - (w śmiech) Nie no takiego wytłumaczenia to jeszcze nie słyszałem. Ma pani jakiś dokument?

Wyprowadzili ją i spisali. A murzynowi reszta pasażerów 2 przystanki brawo biła.

maciek333 - Wto 01 Kwi, 2008

dobre :)
Zwierz@k - Wto 01 Kwi, 2008

mqrcin napisał/a:
zwierzak gdzie jechales Mr. Green

a tak se w kolko jezdzilem.

Ryszard - Wto 01 Kwi, 2008

Dobre z tym Murzynem. Genialne!
Bejb - Czw 03 Kwi, 2008

Dwaj młodzianie siedzą na ławce w parku. W pewnym momencie przechodzą dwie takie w miniuwach kręcąc tyłkami. Jeden z nich:
- No i co? Podrywamy dupcie? - pyta drugiego śliniąc się.
- Nie, jeszcze posiedźmy.

KiNdEr - Czw 03 Kwi, 2008


Bejb - Czw 03 Kwi, 2008

Ranek w akademiku. Student pierwszego roku mówi:
- Chodźmy na zajęcia, bo się spóźnimy!
Student drugiego roku na to:
-E, pośpijmy jeszcze...
Student trzeciego roku:
- Może skoczmy na piwo?
Student czwartego roku:
- Może od razu na wódkę?
Jako, że nie mogli się dogadać, udali się do studenta piątego roku, by ich rozsądził. Ten zarządził:
- Rzućmy monetą. Jak wypadnie orzeł, pijemy wódkę. Jak reszka - idziemy na piwo. Jak stanie na kancie - śpimy dalej. Jak zawiśnie w powietrzu - idziemy na zajęcia.

punka - Czw 03 Kwi, 2008

:lol: :lol: :lol: trafiony żart zgodny z rzeczywistością(często) :lol: :wink:
Mecenas - Pią 04 Kwi, 2008

u mnie najczęsciej było kacowe piwko i na zajęcia 8)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group