PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Ulubione WINO

hogata - Nie 29 Sie, 2010

ko0niu napisał/a:
spermy szatana nie widziały moje oczy nigdy. Możliwe, że to mit.
moje też nie widziały ale pamiętam,że ktoś pewny mi mówił,że pił to w bytomiu
BadMotherfucker - Nie 29 Sie, 2010

Zwierz@k napisał/a:
Sen sołtysa


A nie przypadkiem Łzy Sołtysa? Tak mi się skojarzyło :green:

ko0niu - Nie 29 Sie, 2010

nie na bank "Sen Sołtysa" na etykiecie był rysunkowy chłop kimający pod płotem :)

Hogata: tak tak ja też znam takich co mówili że gdzieś tam kiedyś widzieli pili albo ich kolega pił. Nie znam nikogo wiarygodnego kto to pił bądź był w stanie przedstawić dowód. Home made etykietki które można znaleźć w necie mnie nie interesują

salomone - Nie 29 Sie, 2010

SantaClaus napisał/a:
Hmmm pewnie o tym słyszeliście,ale czy istnieje??

Sperma szatana-mit,a moze jest takie winko??


Nie istnieje,to bzdura,urban legend.Ostatnio jakiś gość puścił fotkę takiej z drukowaną etykietą i się wszyscy podniecali tym zdjęciem.

suchy693 - Nie 29 Sie, 2010

Ja pamietam tylko dobrze CZAR ALEXIS chyba dali to na cześc filmu Dynastia :mrgreen:
hogata - Nie 29 Sie, 2010

ko0niu napisał/a:
Nie znam nikogo wiarygodnego
no właśnie to była wiarygodna osoba ;-) ale nie wiem,ja w ręce nie miałam tak jak mówię
mqrcin - Pon 30 Sie, 2010

nieśmiertelne to były Byk i Tur z H2SO4 w składzie :misiek: :misiek: :misiek:
heroina - Pon 30 Sie, 2010

SantaClaus napisał/a:
Hmmm pewnie o tym słyszeliście,ale czy istnieje??

Sperma szatana-mit,a moze jest takie winko??

Jak bylem w okolicach Kielc to w 1 wiosce było wino Masakra/Pokuta na etykiecie goła baba :cancan:
Nawet niezle było,za 3.40 + 1 zł kaucja za butelkę
jest! widziałam! swego czasu w felku na kieleckim rynku mieli.
wina z gołymi babami chyba wszędzie sa dostępne, nie?

Mecenas - Pon 30 Sie, 2010

Sandra, Samanta, Alexis, chyba tez Angelica była z tych win z gołymi babami, jak jeszcze byłem szczylem co nawet nie myslał o piciu wina to zrywalismy etykietki z butelek
wstydze sie powiedziec co poźniej robiliśmy :mrgreen:

ko0niu - Pon 30 Sie, 2010

coraz ciężej. Najlepiej celować w stare old school monopole. U mnie w Ostrowcu na pawilonach był taki monopol gdzie dzieci się bały wchodzić taka ekipa siedziała w środku i przed sklepem i sępiła. A pamiętam, że dla dzieci był to atrakcyjny sklep w wakacje "oranżada na miejscu" była jakieś 5 gr tańsza niż gdzie indziej. Wina też, dlatego menelnia zbierała się często właśnie tam.
Oi! Kuba - Czw 23 Lut, 2012

Ja pierdole co wy pijecie. Browary się pije, tylko browary, a nie jakieś jabcoki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
zachariasz - Czw 23 Lut, 2012

:old:
bladaczka - Pon 27 Lut, 2012

oj oj !
Dzemu - Pią 09 Mar, 2012

:zygi: Oi! Kuba, gowno wiesz! Dobre wino nie jest zle. U mnie jednak kroluja wisniowki. Czasem mozna spotka tura i co najlepsze w zajebistym smaku truskawkowym.
bladaczka - Nie 25 Mar, 2012

w środę jakoś tak z dupy trafiłam na jabol party w rudzie śląskiej. okazało się, że impreza na pierwszy dzień wiosny to coroczna tradycja z własnym hymnem. tam też raczona byłam perełkami spod lady pokroju miszcza domatora czy komandosa :faja: nie wiedziałam, że te cuda jeszcze gdzieś sprzedają. pojawił się tylko jeden czin czin, ale Opaczność sprawiła, że rozwalił się w tramwaju i tradycja została zachowana. jabolowe wspomnienia górą, aż się łza w oku kręciłą :old:
k_u_dlaty - Pon 30 Kwi, 2012

Ostatnio a dokładnie w piątek piłem jeżyne z tesco. Wino smaczne nawet, nie czuć tak siary, zapach ładny cena 4zł, pojemność chyba 0.7 :cancan:
Gain Kain - Pon 30 Kwi, 2012

http://www.tohani.pl/oferta,5.html

rewelka! :razz:

kawkader - Pon 30 Kwi, 2012

Gain Kain napisał/a:
http://www.tohani.pl/oferta,5.html

rewelka! :razz:

:eeek: :glupek:

Konan - Nie 06 Maj, 2012

ja raczę sie jeno słowackimi trunkami, po wypiciu takiej benzyny wysokooktanowej czuc ze sie żyje :glupek:
k_u_dlaty - Nie 06 Maj, 2012

Ano jak się koło granicy mieszka to można. Btw. chodzą słuchy że amarene wycofują z biedry, wie ktoś coś?
szkockakrata - Pon 22 Lip, 2013

komandosy patykiem pisane i amarenka!!!
chemicznyjezus - Pon 02 Wrz, 2013

Patyk, Amarena i Mocny Byczek - najlepsze jakie piłem :D . mogę je pić całymi dniami.
ZŁY PUNKS - Pon 02 Wrz, 2013

chemicznyjezus napisał/a:
Patyk, Amarena i Mocny Byczek - najlepsze jakie piłem :D . mogę je pić całymi dniami.
to siara musi ci niezle mózg wyżerać czyzby nastepny JABOL PANK na forum :strach:
malpit - Pią 04 Paź, 2013

komandos był dobry ale już nie produkują....
pojebka - Sob 05 Paź, 2013

k_u_dlaty napisał/a:
Ostatnio a dokładnie w piątek piłem jeżyne z tesco. Wino smaczne nawet, nie czuć tak siary, zapach ładny cena 4zł, pojemność chyba 0.7 :cancan:

Juz 5zl kosztuje, ale i tak to moje ulubione wino :rotfl: jeszcze jest brzoskwinia, ale smakuje jak przeterminowany tymbark


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group