PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Ulubione WINO

Gołodupiec - Czw 25 Lis, 2004

dobre wino jak sama nazwa wskazuje musi kosztować trzy pięćdziesiąt tudzież czysześćdziesiąt - np. "Pokusa" albo "Castellazzo Max 21" (taką włoską nazwę ma co nie ,albo francuską wręcz - i dobrze myślicie - extra wytrawne takie normalnie wzięte z filmu o smakoszach z ameryki czy innych biznesmenach)
Notabene "Pokusa" jest dobra wogóle dla zbereźników , niedość że dobre wino słodkie jak czeba, to jeszcze na etykiecie jest goła baba, i takie świniaki jeden z drugim se mogą zjechać na ręcznym jak zobaczą tą defakto gołą kobietę fuj fuj deprawacja 68

RUDZIEL - Czw 25 Lis, 2004

Koniu napisał/a:
To co Wy kurwa, degustatorzy :?: :mrgreen:

trza sie odchamiac :wink: :D

zoltan - Pon 29 Lis, 2004

A ja dzisiaj piłem "wielkiego brata". NIE POLECAM <żygi> :?
Girl for tonight - Pon 29 Lis, 2004

Sangria :)
Girl for tonight - Pon 29 Lis, 2004

Heh nio w sumie każde wino jest dobre, byle by nie było za drogie :lol:
kUdLaTy - Czw 23 Gru, 2004

Jak dla mnie to najlepszym winem jesy Komandos i Kapitan Polewa ( chociaz nie wiem czy to nie jest przypadkiem nalewka bo w Albercie kosztuje 5.99 zeta ). No i raz pilem zajebista nalewke o wdziecznej i dzwiecznej nazwie Gorzka :D I wszystko jasne :wink:
Zwierz@k - Czw 23 Gru, 2004

ja dzisaj piłem " noc ciechanowska" czy coś takiego. Całkiem niezóła była, ale podjeżdżała strasznie siara... dla niektorych moze to plus, no ale dla mnie raczej nie :)
SilesiaAttack79 - Sob 25 Gru, 2004

Kadarka za 7,99 z dodatkiem cocacoli miodzik :D
Skin'Pruszków - Nie 26 Gru, 2004

Wy sie nie znacie! Najlepszy jest Komandos prosto z Żabki :D
SilesiaAttack79 - Nie 26 Gru, 2004

a i zapomniałem dodac że dobre jest też różowe FRESCO choć i tak nic nie przebije nalewki GORZKA ŻOŁĄDKOWA :D
cykcyk - Nie 26 Gru, 2004

Skin'Pruszków napisał/a:
Wy sie nie znacie! Najlepszy jest Komandos prosto z Żabki :D


Komandos jest niezly, ale po pierwsze troche mi sie "przejadl", a po drugie zauwazylem ze po Komandosach mam rozstroj zoladka wiec wole sobie wino Wino przyjac :)

Mister - Nie 26 Gru, 2004

Komandos jest dobry ale nie fazi po nim i muli troszecke. Najlepsza jest warka 1litr-5,3zł i mocne 3,3zł. Za 5 jest dobry zuberek z zabki takze.
zoltan - Nie 26 Gru, 2004

Keleris jest dobry :) .
Najlepsze jest, że jak do biedronki obok mnie przywiozą rano cały karton to w południe zazwyczaj już ani jednego nie ma ;) .

ZUZA - Nie 26 Gru, 2004

zoltan, a gdzie Twoje iksy na rękach :P
Girl for tonight - Nie 26 Gru, 2004

nazik napisał/a:
Otworzyli u nas Zielony Koszyk (filia Lider Price) i jest jabol za 3.81 zł :mrgreen: Grzechem by było nie wypić :D

U mnie takiego jeszcze nie ma :cry:

ZUZA - Nie 26 Gru, 2004

tru till def! :twisted:



sorry za offtop, obiecuję poprawę

wetter-aga - Śro 29 Gru, 2004

dla mnie najlepsze sa:komandos(boski jak szampan) no i oczywiście mustak,sperma szatana nie jest zła.ale za to PRZESTRZEGAM was nie pijcie nigdy,ale to przenigdy winka dziadunia ja po tym obrzygałam własna starą i miałam ''lekki'' przejeb.no cóż tak czasem bywa
Skinek - Śro 05 Sty, 2005

ee dla mnie to wszystko smakuje tak samo, i wcale nie jest takie tanie ;p lepiej wychodzi sie na kupieniu litrowej nalewki Agropola, kosztuje tylko 4,90 zl a kopie prawie jak dwa winiacze ;p chlejesz 3 agropole na dwie osoby i styka ;p zalezy od glowy :+)
Zwierz@k - Śro 05 Sty, 2005

ja juz wyroslem z jaboli :P
Skinek - Czw 06 Sty, 2005

z piwem jest inaczej, bo autentycznie jest dobre i nie wykrzywia ryja jak winiacz czy nalewka ;p to mozna rozroznic siki od dobrego browara.
Skinek - Czw 06 Sty, 2005

ja tego gowna naprawde duzo przelalem przez swoje gardlo, ale dalej mi wykrzywia morde ;p pije to tylko jak jest malo kasy, a chcem sie ostro najebac :+)
sowa - Pon 10 Sty, 2005

Git Czereśnia - jak ktoś pił to czai klimacik, najlepszy naświecie - kompot czerśniowy ale z procentami - ale i tak wino już niesmakuje tak jak kiedyś więc proponuje wódzie starogradzką - kupisz "ćfiatreczke" i efekcik lepszy wraz humorkiem prawie na to samo wychodzi i wątroba tak nieszfankuje.
t0mass - Pon 10 Sty, 2005

a dla mnie najlepsze są komandosy....
Koniu - Pon 10 Sty, 2005

Patyk jest chujowy....'Bieszczady' zwycięzają :)
geerwazy - Pon 10 Sty, 2005

Komandos rzeczywiscie wypasik ale dawno wina nie piłem beer&vodka rules

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group