PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z zagranicy - The Exploited

Sid - Nie 17 Lip, 2005

Exploited-klasyk On Stage jedna z lepszych punkowych plytek slyszalem ze swego czasu byli nazi-punkami moze to ktos potwierdzic?
Łajek - Nie 17 Lip, 2005

Sid napisał/a:
Exploited-klasyk On Stage jedna z lepszych punkowych plytek slyszalem ze swego czasu byli nazi-punkami moze to ktos potwierdzic?

Tez kiedys slyszalem... ale nie wydaje mi sie.

xkrzysiekx - Nie 17 Lip, 2005

"punk`s not dead" to kanon tzw. "skórzanego punka". Exploited Barmy Army! niby to taki proste granie, ale co tam - jak punk to punk! :wink:
Mihau - Pon 19 Wrz, 2005

Zajebiste granie,Troops of Tommorow jest jedną z moich ulubionych płyt 8)
michass - Wto 20 Wrz, 2005

Mihau napisał/a:
Zajebiste granie,Troops of Tommorow jest jedną z moich ulubionych płyt 8)

lolicka - Pią 21 Kwi, 2006

The Exploited ma dwa zajebiste krążki Punks Not Dead i Troops Of Tomorrow.A reszta to lipa .
drSic - Nie 03 Wrz, 2006

Zajebiste. Napierdalają tak że trudno sie nimi znudzić. FUCK THE SYSTEM wymiata!!
3-4-5 - Pon 04 Wrz, 2006

wspomniana wyzej plyta On Stage to jedna z nielicznych jaka ukazala sie w polsce w latach 80-tych na vinylu. nie pamietam juz jaka to firma wydala czy Pronit czy Tonpress ale jakosc vinylu byla fatalna po 2-3 przesluchaniach plyta "trzeszczala" jak by byla 100-200 razy sluchana. Za to brytyjska wersje tego krazka moge polecic z czystym sumieniem.
Stanzberg - Pon 04 Wrz, 2006

Nie jestem w stanie spokojnie przesłuchać jednej płyty Exploited do końca - zawsze przed oczami mam zgraję zarzyganych menel-panków w skórach z ich logo...ach te uprzedzenia.
Ale na Punk's not dead jest kilka fajnych numerów.
No i Sex & Violence - to właściwie hymn, nie piosenka. Rządzenie przez duże Ży.

3-4-5 - Nie 17 Wrz, 2006

Cytat:
zawsze przez oczami mam zgraje zarzyganych menel-pankow w skorach z ich logo


i tu tkwi blad. Exploited to klasyka punk/Oi, kapela ktora do tej pory ma wielki szcunek wsrod starch angielskich zalogantow pomimo ze jedynie niesmiertelny Wattie do tej pory sie trzyma w ich skladzie.

Stanzberg - Nie 17 Wrz, 2006

3-4-5 napisał/a:
i tu tkwi blad. Exploited to klasyka punk/Oi, kapela ktora do tej pory ma wielki szcunek wsrod starych angielskich zalogantow pomimo ze jedynie niesmiertelny Wattie do tej pory sie trzyma w ich skladzie.

Wiem, wiem, tylko co z tego? Nie porwali mnie specjalnie, może kiedyś się przekonam bardziej; ale zauroczenia nastoletniego już raczej nie przeżyję. Muszę sobie ściągnąć tę płytę Troops of Tommorow, skoro taka świetna.

Mihau - Nie 17 Wrz, 2006

Troops of Tomorrow zabija, więc warto :)
dexter_m - Nie 17 Wrz, 2006

Jak masz niedobór energii t poroponuję Beat The Bastards, jeśli zaś chcesz panka jak się patrzy to akurat może być pierwsza syfowata płyteczka :lol:
texpolar - Czw 16 Lis, 2006

Ja przygode z Explooited zaczynałem od przesłuchania jakiegos zielonego winyla. Niby jakas skladanka z paroma punkowymi kapelami. zajebiscie mi sie słuchało, podchwycilem Exploited. Potem bylo Punks Not Dead kupione w necie...Beat The Bastards [jak dla mnie mistrostwo swiata. napierdalac z jajem po prostu trzeba umiec...], Troops of Tomorrow i dalej az do konca.

Szacuneczek.

beat the bastards, beat them now!

KonPunk - Czw 16 Lis, 2006

texpolar napisał/a:
jakiegos zielonego winyla

Backstage Pass.Zajebista płyta. Oprócz Exploited takie tuzy jak Cockney Rejects, Angelic Upstarts i inne tuzy punk-rocka. Chyba najlepszy winyl(oprócz "Jak punk to punk" i "Fresh fruit..." DK) jaki zaoferowała nam komunistyczna fonografia.

bnr - Czw 16 Lis, 2006

O ile kiedys lubilem pierwsze plyty, o tyle teraz lspoko wchodzi mi Beat The Bastards i Fuck The System.
texpolar - Czw 16 Lis, 2006

KonPunk napisał/a:
texpolar napisał/a:
jakiegos zielonego winyla

Backstage Pass.Zajebista płyta. Oprócz Exploited takie tuzy jak Cockney Rejects, Angelic Upstarts i inne tuzy punk-rocka. Chyba najlepszy winyl(oprócz "Jak punk to punk" i "Fresh fruit..." DK) jaki zaoferowała nam komunistyczna fonografia.


jasna sprawa ;)
o tym samym mowimy

3-4-5 - Czw 16 Lis, 2006

....
3-4-5 - Czw 16 Lis, 2006

word
dcd - Śro 22 Lis, 2006

Sid napisał/a:
Exploited-klasyk On Stage jedna z lepszych punkowych plytek slyszalem ze swego czasu byli nazi-punkami moze to ktos potwierdzic?

potwierdzic nie moge, ale znalazlem takie cos:

Wattie- ten w srodku jakby ktos nie poznal:)
slyszalem tez ze Wattie kumal sie kiedys z angielskim frontem narodowym, ale chyba pozniej mu przeszlo.

texpolar - Śro 22 Lis, 2006

na pierwszej stronie images.google po wpisaniu takiego hasla sie to wyswietla wiec wielu widzialo...przynajmniej ja
Stanzberg - Czw 23 Lis, 2006

Faktycznie Troops of Tomorrow jest znacznie lepsza od Punk's Not Dead, choć klimat ten sam.
Bardzo fajna, ale chyba liczyłem na coś więcej.
Onanizować się przy tym raczej nie da, chociaż tytułowy numer chyba lepszy od oryginału.

bnr - Czw 23 Lis, 2006

zdecydowanie lepszy
Stanzberg - Czw 23 Lis, 2006

bleedandroll napisał/a:
zdecydowanie lepszy

Tak, zgadzam się.
Jest dużo cięższy, konkretny i walcowato jednostajny.
Vibratorsi jednak popełnili grzech lekkości, który w tym wypadku nie wyszedł im na dobre.

hellcat - Czw 30 Lis, 2006

Jak mnie najdzie to i wszystkich płyt wysłuchać mogę z zachwyconą miną, ale w gruncie rzeczy to "Punk's not Dead", "Troops of Tomorrow" i "Death Before Dishonour" się nadają, reszta już słabiej.

Zdjęcie Wattiego z zighejlującymi kolegami zabija.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group