PUNK FORUM
Forum Punkowe

Zablokowane - Seriale

XbobsonX - Pią 20 Maj, 2005

hehe wybory sie zblizaja wiec ten serial mozna odłożyc na 5 lat :lol:
wywiad z Kaczyńskim sprawie parady równości-redaktorka pyta sie co chwile dlaczego?i inngo typu pytania?
a odpowiedź w skrócie-nie bo nie


ja chce Robina Hooda :)

hanae - Pią 20 Maj, 2005

kiedyś zawsze bundych oglądałam, bo lecieli jakoś tak o 7 rano, kiedy śniadanie zwykłam jadać. normalnie brakuje mi teraz tych poranków. (: byli rewelacyjni w swojej głupocie 8)
geerwazy - Pią 20 Maj, 2005

al bandi zajebisty człek !
XbobsonX - Sob 21 Maj, 2005

Jak masz tyle czasu Borys to byś poprzegrywał te filmy moje :wink:
Olimpia - Sob 21 Maj, 2005

"Na bobrze i na psie" wzruszajacy serial. :twisted:
na tvp2 kiedys leciał a teraz nie wiem bo telewizje rzadko oglądam

XbobsonX - Sob 21 Maj, 2005

Borys napisał/a:
no ja mam właśnie bardzo malo czasu 8)

widać
i checi tez bardzo mało :wink: (ale

Tomasso - Nie 22 Maj, 2005

filmy tez uczą ... straty czasu :wink:

Ma ktos moze odcinki Bundych na kasecie video albo na komputerze z napisami albo lektorem :?:

XbobsonX - Nie 22 Maj, 2005

filmy ucza,bawia,rozijaja emocjonalnie i to dobrze-w zdecydowanej wiekszosci dzieki nim mature z polaka napisałem bardzo dobrze
alutka - Nie 22 Maj, 2005

Ogólnie nie lubię telenowel, ani polskich, ani tych zagranicznych, choć ze wstydem przyznam, że kiedyś oglądałam "Zostać Miss"... :oops:

A co do seriali, w ogóle, to zajebiste są brytyjskie sitcomu, takie jak np. the Young Ones

XbobsonX - Nie 22 Maj, 2005

Borys napisał/a:
gdyby nie Derek Jarman i kino gore, to bym sie pewnie na studia nie dostał :lol: :lol:
inna sprawa, że teraz mogę przez filmy z nich wylecieć :wink: :wink:

eh, tzreba było iśc na filmoznawstwo, to są w sumie jedyne słuszne studia :P




kto wie-może dzieki tym filmom na chleb bedziesz zarabiał(i na Karmi :wink: )

Zwierz@k - Nie 22 Maj, 2005

kryminalni, 13 posterunke, kiepscy, ostry dyzur.
cykcyk - Nie 22 Maj, 2005

Oooo Ostry Dyzur... Moj ukochany serial :D
bigi - Pon 23 Maj, 2005

w nawiazaniu do seriali :( pewien najgorszy surwysyn jakiego znalem i jakiego spotkalem w moim marnym zyciu uwielbia serial m jak milosc, a w tym skurwysynie bylo tyle milosci ze hohoho! gratuluje milosnikom tegoz knota :)
gooy - Pon 23 Maj, 2005

z seriali (niekoniecznie telenowelowatych) to lubie te stare polskie typu stawka wieksza niz szycie, albo czeterej pancerni. obowiazkowo tez alternatywy4 i zmiennicy :D
z niepolskich to x-files, bundych, po tamtej stronie (sci-fi), strefa mroku.
no i oczywiscie rozne animowane typu south park, ren&stimpy, invader zim, i prawie wszystko z cartoon network :D

k@lin@ - Pon 23 Maj, 2005

alternatywy 4 dobre na wszystko :D a jeżeli chodzi o seriale inne niz rodzime to mam slabosc do "J.A.G ..." (juz kiedys cos o tym pisalam :wink: ) no i w jakis sposob urzeka mnie "przystanek alaska", taki ciepły i uczłowieczony, poza tym to jest serial mojego dziecinstwa i sentyment nakazuje oglądać :D
Aneta - Nie 05 Lut, 2006

Koniu napisał/a:
o kant dupala z nimi

:look:

Blekit - Nie 05 Lut, 2006

polskie - tylko Alernatywy 4 (ewentualnie no jeszcze Zmiennicy)
reszta - Miasteczko Twin Peaks wygrywa wszystkie konkurencje

Phallu Sofia - Nie 05 Lut, 2006

a jo nie pacza, wogóle w sumie na tiwi nie patrze, czasem jedynie jakieś kreskowki albo filmy przyrodnicze z siorą, albo jak coś mnie zaciekawi fest...
czarna-stokrotka - Nie 05 Lut, 2006

g jak gówno :!:
maciek333 - Nie 05 Lut, 2006

nienawidze tyych scierwiaastych seriali zwlaszcza tych z polsatu pierwsza milosc itp
chociaz nie jestem taki niewinny zawsze jak w wakacje jadlem sniadanie to katem oka patrzylem na zlotopolskich albo zbuntowanego z natalią :wink:

alutka - Nie 05 Lut, 2006

No cóż...wstyd się przyznawać, ale ja się ostatnio wkręciłam w oglądanie "Klanu i" i "Plebanii". Dosyć zabawne seriale
Koniu - Nie 05 Lut, 2006

palić
grabić...

szaber - Nie 05 Lut, 2006

nie wiem, czy wspominałam o tym, że mój tata jak nie może oglądnąć Klanu to go sobie nagrywa :?:
Phallu Sofia - Nie 05 Lut, 2006

jedna znajoma z podstawówy zwalniała sie z ostatnich lekcji jak np. mial leciec ostatni odcinek telenoweli brazylijskiej (w tych sie najwiecej zawsze podobno dzieje) i do dzisiaj tak robi, chociaz jest w ostatniej klasie technikum :?
alutka - Nie 05 Lut, 2006

no to nieźle....

W ogóle fajn jest kanał Romantica, gdzie non-stop lecą jakieś telenowele. Co prawda one są tak straszne,że żadnego odcinka nie da się obejrzeć tak do samego końca, ale można wychaczyć czasem fajne sceny i dialogi


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group