PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - Przy jakiej muzyce lubicie się pieprzyć / kochać

szaber - Śro 27 Lip, 2005

alutka napisał/a:
a tak na serio, to na łonie natury jest całkiem fajnie , o ile się nie lezy na pokrzywach albo na mrowisku

ja nie lubię , bo zawsze potem mam zapalenie pęcherza...

alutka - Śro 27 Lip, 2005

No i gorzej z ty,m jest w zimę...:P
szaber - Śro 27 Lip, 2005

alutka napisał/a:
No i gorzej z ty,m jest w zimę...

przy zapaleniu pęcherza odechciewa się wszystkich zabaw

alutka - Śro 27 Lip, 2005

Nie wiem, nie miałam nigdy zapalenia pęcherza, ale podejrzewam ,ze nie jest to zbyt przyjemna rzecz...
szaber - Śro 27 Lip, 2005

alutka napisał/a:
Nie wiem, nie miałam nigdy zapalenia pęcherza, ale podejrzewam ,ze nie jest to zbyt przyjemna rzecz...

o to masz fajnie. Ja mam permanentnie od dzieciństwa. Wystarczy,że wejdę na boso na zimną podłogę i gotowe.

MarginWalker - Śro 27 Lip, 2005

ja się chyba za stara już robie na łona natury, kiedyś zdarzało mi się w naprawde dziwacznych miejscach kochać, a teraz jakoś lenistwo mnie ogarnęło. chociaż podejrzewam, że przy panu z odpowiadającym mi temperamentem byłoby inaczej :look:
monika - Pon 21 Lis, 2005

ja jeszcze tego nie robilam przy muzyce bo moj chopak zawsze wylancza wierze :cry: :wink: :D moze kiedys sie przekonam :wink:
riot - Pon 21 Lis, 2005

Cytat:
ja jeszcze tego nie robilam przy muzyce bo moj chopak zawsze wylancza wierze


madry chlopak. prad kosztuje!
albo sie bzykamy, albo muzy sluchamy...
proste!



:wink:

szaber - Pon 21 Lis, 2005

Kamil napisał/a:
madry chlopak. prad kosztuje!
albo sie bzykamy, albo muzy sluchamy...
proste!

:lol: :lol:

askar - Pon 21 Lis, 2005

Kamil napisał/a:
albo sie bzykamy, albo muzy sluchamy...
proste!

dobre, dobre
jak sie bzykam i mi dobrze to i tak nic nie slysze...
jednak nie polecam: skladanek punkowych

szaber - Pon 21 Lis, 2005

askar napisał/a:
dobre, dobre
jak sie bzykam i mi dobrze to i tak nic nie slysze...
jednak nie polecam: skladanek punkowych

ja muzyki słucham w takich chwilach dość głośno, bo wtedy mi się wydaje, że rodzice zagłuszeni muzyką nie słyszą tego co się faktycznie w pokoju dzieje.

Mihau - Pon 21 Lis, 2005

Poczekaj,aż Ci wparują żebyś sciszyła :lol: ;)
flaha - Nie 04 Gru, 2005

ja myślę, że każda muza oddaje inny nastrój. grunt żeby się podobała obydwu (więcej?) osobom 8) 8) 8) 8) 8)
jurij77 - Nie 04 Gru, 2005

na tym polu zdarzaja sie spiecia miedzy mna i moja kobieta :wink: ja preferuje jakis streetpunk (cock sparrer, buisness...) a ona jakies pierdy nie do zniesienia. w zwiazku z powyzszym podczas fiku-miku jest kompromis i leci jakies psychobilly co nam obojgu pasuje. a jak jeszcze nie bylem w stalym zwiazku (czyt. jebale na prawo i lewo) lub teraz gdy cos na boku sie zdarzy :twisted: to agnostic front, s.o.d. i lzejsze jak poebbel und gesocks czy morderdolls. a raz mi nawet dupa z lozka niemal uciekla jak wlaczylem anti-dreda "14 seksistowskich piosenek", do tej pory mam cwieka w glowie o chuj jej chodzilo :roll:
alutka - Nie 04 Gru, 2005

hmm...a ciekawe, jakby sie uprawiało seks przy Barankach Bożych, zwłaszcza piosence o majkelu dżeksonie, albo przy disco polo, zwłaszcza "Straciłaś cnotę"(nbie wiem, kto to wykonuje :P )
majKel - Nie 04 Gru, 2005

alutka napisał/a:
hmm...a ciekawe, jakby sie uprawiało seks przy Barankach Bożych, zwłaszcza piosence o majkelu dżeksonie, albo przy disco polo, zwłaszcza "Straciłaś cnotę"(nbie wiem, kto to wykonuje :P )


tez mnie to interesuje. :twisted: :twisted: :twisted:

jurij77 - Nie 04 Gru, 2005

przy barankach calkiem spoko (tak mi sie przypomnialo). :lol:
Zwierz@k - Nie 04 Gru, 2005

zwłaszcza, kiedy w momencie ejakulacji leci "white power"


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

askar - Pon 05 Gru, 2005

majKel napisał/a:
"Straciłaś cnotę"(

kiedys bylam na toplessach i to spiewali, ale nie jestem pewna czy to nie byl kower.

HaCe - Pon 05 Gru, 2005

mi tam muza nie potrzebna ale jak moja druga polowka chce cos wlaczyc to no problem tym bardziej ze muzyka ktorej ona slucha calkiem mi odpowiada. czasami nawet wlaczy jakas kapele ktora naprawde lubie np. nofx
Driada - Czw 08 Gru, 2005

"Kochaj mnie" BLADYCH LOKÓW :mrgreen:

Albo Rob Zombie, obojętnie co :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jakieś ciekawe SKA też daje radę, najlepiej czeskie, żeby się zbytnio na tekście piosenki nie skupiać :mrgreen:

Najfajniej to i tak było w lesie na Woodstock, na bluzie i chuście, słysząc oddech mojego Onego. Tego odgłosu nie pobije żaden kawałek muzyczny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Arbuz - Czw 08 Gru, 2005

Driada napisał/a:
w lesie na Woodstock

i smrod gowien bo z tego co pamietam wszyscy tam srali....ach ten romantyczny nastroj

Sroka - Czw 08 Gru, 2005

fakt... SMRÓD w lesie tam straszny :lol: :lol: :lol:
Driada - Czw 08 Gru, 2005

Pierwszego dnia i to daleko od festiwalu to raczej nie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Łajek - Czw 08 Gru, 2005

Da sie znmalezc dobre miejsce na żulstoku.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group