PUNK FORUM
Forum Punkowe

Sport - Jakie sport uprawiacie ??

BadMotherfucker - Pią 27 Sty, 2012

Sex w wolnych chwilach - kwalifikuje się :?:
Aida - Pią 27 Sty, 2012

w sumie chyba ta, zawody jakieś takie są
Jako - Sob 28 Sty, 2012

Sex to przyjemna dyscyplina sportowa:). Kwalifikuje bo najpierw trzeba przeprowadzić odpowiednia rozgrzewke.
Zwierz@k - Nie 29 Sty, 2012

a jestes aktywny czy bierny?
Stanzberg - Nie 29 Sty, 2012

Nie mogę czytać Twoich postów Zwierzak, bo umieram ze smiechu, już drugi raz.

:lol: :lol: :lol: :lol: :bananik: :misiek:

Zwierz@k - Wto 31 Sty, 2012

Stanzberg napisał/a:
bo umieram ze smiechu, już drugi raz.

po co? :lol: :lol: :lol:
a ja dzisiaj po prawie dwu letniej przerwie stwierdizlem ze sie zapuscilem i ruszyłem dupsko. prawie godzina biegu + 8 minute ABS. o dziwo zyje. zobaczymy jak bedzie jutro :cool:

SantaClaus - Wto 31 Sty, 2012

Zwierz@k napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
bo umieram ze smiechu, już drugi raz.

po co? :lol: :lol: :lol:
a ja dzisiaj po prawie dwu letniej przerwie stwierdizlem ze sie zapuscilem i ruszyłem dupsko. prawie godzina biegu + 8 minute ABS. o dziwo zyje. zobaczymy jak bedzie jutro :cool:


Uważaj żeby ci kostka/kolana nie poszły po tak intensywnym wysiłku, po tak dużej przerwie, ja w wakacje miałem kontuzję kostki dosyć mocną, przez bieganie właśnie ;)

Konan - Wto 31 Sty, 2012

dobra rozgrzewka i lajtem mozna biegac :)

teraz pora pograć w hokeja! :bananik:

Dzemu - Czw 02 Lut, 2012

PIerdole nie wychodze jak nie musze na dwor w taka temperature. A Ty mi jeszcze tu mowisz o hokeju. Browar telewizor i dobry mecz taki sport na taka temperature!
Mecenas - Sob 04 Lut, 2012

przeprowadzka to dość wyczerpująca dyscyplina sportu
szczególnie jeśli jedynym środkiem transportu jest autobus i własne nogi
mam nadzieję że runda druga za rok

Faith_ - Nie 05 Lut, 2012

Pływam :) A w gimnazjum to raz zdobyłam medal. To w sumie mój jedyny (i ostatni) sukces. Dziś o 7.30 ruszyłam tyłek i walnęłam 2700. A jak! Jak szaleć to szaleć.
Stanzberg - Nie 05 Lut, 2012

2700?
Czyżby chodziło o pływanie klasyczne…? ;-)

michał ze wsi 2 - Nie 05 Lut, 2012

Zabrałem się za łyżwy.Tydzień rozgrzewki i może jezioro dookoła opierdolę.Trochę chlania się weźmie i jakoś będzie.Za sport już od pięciu lat się biorę tylko czasu wcześniej nie miałem.
Dzemu - Pon 06 Lut, 2012

No ja zaczalem graf w kregle ;) . . . na Xboxie fajna sprawa, nie powiem mam zakwasy. Szkoda ze pozyczony ten xbox ale zabawka przednia szczegolnie z kinectem.
Marguz - Pon 06 Lut, 2012

na osiedlu zawsze w lecie mieliśmy stoły do ping ponga, betonowe, bo betonowe, dziurawe bo dziurawe, ale były i się grało. Teraz wzięli i powycinali je, pytam się komu przeszkadzały, się pytam? Została Hala - Piłka nożna, w lecie oczywiście na orlikach.
Zwierz@k - Pon 06 Lut, 2012

Dzemu napisał/a:
No ja zaczalem graf w kregle ;) . . . na Xboxie
Dzemu napisał/a:
No ja zaczalem graf w kregle ;) . . . na Xboxie

e tam, na ikskartonie. na żywo to jest niezla pizda, lubie wręcz uwielbiam. Mam nawet kilka osiągnięć:
raz przerzuciłem kule na śasiedni tor
raz pojechałem po torze na klacie do połowy długości... nie uwierzycie jak śliskie jest to kurestwo!
raz pokonał mnie brat zony, lat 13.
ale i tak lubie w to pograć, szkoda że jest kurewsko drogie...

Konan - Pon 06 Lut, 2012

Zwierz@k napisał/a:
raz przerzuciłem kule na śasiedni tor


ja tez, najgorsze było to iż fajne laski na kręgielni były... chyba nie zaimponowałem :oops:

butcherbaby - Pią 10 Lut, 2012

Pchałam kulą, rzucałam dyskiem i oszczepem :) Przez pierdolone studia skończyłam z treningiem. Teraz to basen, siłownia i siatkówka czasem :) Czekam aż pewien koleś uzyska papiery trenera i w końcu otworzą sekcje rugby, to się zapiszę i będę mogła wyżyć się bo mam ostatnio niespożyte pokłady energii. Głupia zima
Konan - Pią 10 Lut, 2012

butcherbaby, jak czytam co trenujesz/trenowałaś, to mam kompleksy :oops:
butcherbaby - Pią 10 Lut, 2012

e, co ty dajesz.

Treningi takie harde to miałam jedynie w pchnięciu kulą i w siatkówce. Reszta to bez wyników, jakiś osiągnięć - z nadmiaru wolnego czasu i dla zdrowotności, dla samej frajdy robienia czegoś a nie tylko siedzenia za biurkiem. Teraz się spasłam i jestem jak ta foka z helowego fokarium. Czekam na wiosenkę :)

Zwierz@k - Pon 13 Lut, 2012

skąd jesteś?
Dzemu - Wto 14 Lut, 2012

Zwierz@k, swieta racje to masz ze kregle sa kurewsko drogie. Troche jeszcze musi czasu uplunac zeby cena spadla.
Hera_1989 - Pon 07 Sty, 2013

Witam

Lubię biegać, ( w glanach nie wygodnie ). Woda to mój żywioł. Mogłabym nie wychodzić z basenu. A najlepszy trening ,po którym jestem mega wykończona to małe pogo pod sceną :)

FRED K. - Sob 19 Sty, 2013

Seks to sport? Jeśli tak to uprawiam. Także MMA i BJJ. Poza tym też lubie biegać ale wkurwia mnie kiedy czesc znajomych kiedy ja zapodam sprinta (a w licku miałem z 12 na setkę) przez szeroką ulicę lub gdy nasz tramwaj nadjeżdża to oni (mimo ze czasem o 20 kg lżejsi) zostają daleko w tyle i ledwie płuc nie wyplują. Gdy mnie doganiają to ich ganię.
spaf_antynazi - Sob 19 Sty, 2013

Ja od jakiegoś czasu na rowerze śmigam... Szkoda ze teraz zima, bo musiałem się wstrzymać

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group