PUNK FORUM
Forum Punkowe

Sport - Jakie sport uprawiacie ??

Misikuta - Czw 27 Maj, 2010

po jeziorze to na ws nie pływałem ale pamiętam z czasów optymistów (optymist, nie optymista :twisted: ) że bywało przejebane

na razie tylko w Sopocie, ale trza się wybrać na półwysep bo podobno b.dobre warunki :bananik:

Zwierz@k - Pią 28 Maj, 2010

Misikuta napisał/a:
optymistów (optymist, nie optymista :twisted:

wiem, też plywałem tą mydelniczką :lol: :lol:

magdalenik - Pon 28 Cze, 2010

zakochałam się w rowerze :shock:

jakoś wcześniej mnie jazda na tego typu wynalazkach nie urzekała, rolki rządziły.

ale dziś dosiadłam roweru, pojechałam ode mnie (jak ktoś kojarzy) do tesco na kapelankę (jak ktoś kojarzy :lol: ) i z powrotem.
i właśnie mnie zaczynają napierdalać... ramiona :shock:

hogata - Wto 29 Cze, 2010

a mi się marzy paraloootnia :misiek:
ko0niu - Wto 29 Cze, 2010

magdalenik napisał/a:
zakochałam się w rowerze :shock:

jakoś wcześniej mnie jazda na tego typu wynalazkach nie urzekała, rolki rządziły.

ale dziś dosiadłam roweru, pojechałam ode mnie (jak ktoś kojarzy) do tesco na kapelankę (jak ktoś kojarzy :lol: ) i z powrotem.
i właśnie mnie zaczynają napierdalać... ramiona :shock:


wcale nie jest tak daleko i podejrzewam że i tak byłaś szybciej niż by to zeszło za pomocą MPK.

suchy693 - Wto 29 Cze, 2010

ja z racji wyuczonego zawodu ktorego w Polsce nie moge uprawiac mam kłopoty z sportem!!!!!!!! :cry: :evil:
Zwierz@k - Śro 30 Cze, 2010

eeee?
suchy693 - Czw 01 Lip, 2010

nie eeeeeeeeeeee tylko taka prawda jest naga :gaz:
Zwierz@k - Czw 01 Lip, 2010

zastanawia mnie te zawod. i ten sport.
suchy693 - Czw 01 Lip, 2010

................................jestem toreadorem a sport siłowanie sie z bykiem :jupi: :glupek: :cojest:
Zwierz@k - Czw 01 Lip, 2010

aha. a konczy sie na waleniu konia.
suchy693 - Czw 01 Lip, 2010

konia bym w to nie mieszał to nie wielka pardubicka :bananik:
ko0niu - Pią 02 Lip, 2010

no, mnie w to nie mieszajcie. A powiedz no suchy, jakaż to szkoła cię wyuczyła tak przydatnego zawodu? :roll:
A tak przy okazji, nie ma bardziej pedalskiego widowiska niż corrida. Zabijanie w bestialski sposób wystraszonych zwierząt ku uciesze motłochu.
Rozwiązaniem byłoby wprowadzenie takiego zwyczaju, gdzie po przegranej walce, jesli ustąpił bykowi pola torreador musi nieuzbrojony stoczyć walkę z kolegą po fachu, uzbrojonym w szpadę i te pierdolniki które podczas walki wbijają w grzbiet byka. Myślę, że byłoby nawet zabawniej niż teraz. :crazy:

Stanzberg - Pią 02 Lip, 2010

Jak to się mówiło....?
Word.

suchy693 - Pią 02 Lip, 2010

na pewno nie była to pedalska szkoła jak sugerujesz,normalne punkowe liceum SOS w latach 80[Stoliica] ale widze że ciebie nie było wtedy jeszcze na swiecie , :punk: takze zbyteczne jest pisanie co,jak,kiedy,po co !!!!!!!! :zygi:
ko0niu - Pią 02 Lip, 2010

:roll:

Pisz wprost o co ci chodziło z tym torreadorem jak normalny człowiek. Ja nie sugerowałem nic podobnego, co mi winna twoja szkoła? tylko stwierdziłem fakt: Corrida to widowisko dla zakompleksionych maczo czerpiących przyjemność z męczenia bogu ducha winnych zwierząt.

W latach 80tych już byłem na świecie, aczkolwiek do liceum jeszcze była dłuuuuuuga droga przede mną.

Zwierz@k - Pią 02 Lip, 2010

e mi sie wydaje ze to mial byc zart i tyle.
A co do samej corridy czy jak tam sie wabi ten klimat to pomiajajc fakt ze to jest bestialskie to dla mnie to jest mega nudne. a jak kogos rajcuje widok zabijanych zwierząt to niech se włączy film z rzeźni i zwali konia, pozdro 600

PepsiPL - Sob 03 Lip, 2010

Mnie najbardziej w corridzie "rajcuje" to gdy potencjalna ofiara torreadora staje się oprawcą dla niego samego i jak rozpierdala skurwysyna na rogach i go szmaci przez cały plac boju. Szkoda tylko, że nawet takie sytuacje nie są wystarczającym powodem do zaprzestania tego typu "rozrywek"..
suchy693 - Sob 03 Lip, 2010

Nooooooooo i dlatego nie uprawiam tego zawodu a podjąłęm sie ratowania ludzi od kilkunastu lat .O reszcie nie ma co pisać ,pozdrawiam wszystkich szanujacych zwierzeta i pomagającym im . :misiek: :glupek: :bananik: :bananik:
Jako - Wto 24 Sty, 2012

Szachy bo w piłkę już nie mogę grać skomplikowana kontuzja
Konan - Śro 25 Sty, 2012

a ja na siłownie zapierdalam i w noge czasami gram. Kiedys byłem nawet obiecującym zawodnikiem, ale zacząłem punkować i odstawiłem piłkę, czego nie załuje :P
Aida - Czw 26 Sty, 2012

Konan napisał/a:
ale zacząłem punkować i odstawiłem piłkę, czego nie załuje

Co to ma do tego? :D

Dzemu - Czw 26 Sty, 2012

W zime to jedynie sanki, znaczy ja ciagne sanki a synek siedzi na nich, za maly zeby sie zmienic. hyhy. Nie moge sie doczekac ro rolek i roweru.
Konan - Czw 26 Sty, 2012

Cytat:
Co to ma do tego? :D


yyy... chyba gówno :roll:

Aida - Pią 27 Sty, 2012

Konan napisał/a:
yyy... chyba gówno

Aha


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group