PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kultura & Sztuka - Filmy! Książki!

Aida - Czw 25 Paź, 2012

bladaczka napisał/a:
Kto mi powie, gdzie ukraść w necie "jesteś bogiem" i czy warto w ogóle to robić ?

Warto :)

k_u_dlaty - Czw 25 Paź, 2012

bladaczka napisał/a:
Kto mi powie, gdzie ukraść w necie "jesteś bogiem" i czy warto w ogóle to robić ?
z kradzieżą to nie wiem, ale na pewno juz jest na forach warezowych np. DARKWAREZ, a jak chcesz na necie obejrzeć to obczaj czy na chomiku da radę
suchy693 - Pią 26 Paź, 2012

Film już jest na zalukaj.pl :old:
bladaczka - Nie 28 Paź, 2012

neta mam tylko z wifi na uczelni czasem, online nie da rady,trzeba ściągnąć.
ale w sumie poczekam na odwiedziny u kogoś z internetem i zaproponuję :mrgreen:

Aida - Nie 28 Paź, 2012


oglądał ktoś?

wajch - Nie 28 Paź, 2012

Aida napisał/a:
bladaczka napisał/a:
Kto mi powie, gdzie ukraść w necie "jesteś bogiem" i czy warto w ogóle to robić ?

Warto :)

A wg. mnie nie warto :p.

rasowyczop - Pon 29 Paź, 2012

wajch napisał/a:
Aida napisał/a:
bladaczka napisał/a:
Kto mi powie, gdzie ukraść w necie "jesteś bogiem" i czy warto w ogóle to robić ?

Warto :)

A wg. mnie nie warto :p.
nie warto moje zdanie takie jest też
Lewa - Sob 03 Lis, 2012

Ja niedawno oglądałam "Mothers Day" o rodzinie sadystów znęcających się nad nowymi mieszkańcami ich starego domu. Troszkę powalone, ale polecam ;)
awareness - Nie 04 Lis, 2012

Ja polecam wszystkie filmy w reżyserii Lukasa Moodyssona :D Lilja 4-ever zdecydowanie mój ulubiony
zukuuu - Nie 04 Lis, 2012

Death Proof
FRED K. - Pon 05 Lis, 2012

portret rodzinny we wnetrzu
death in venice
accattone

stare ale klawe filmy, polecam 8-)

Mecenas - Pon 05 Lis, 2012

FRED K. napisał/a:
portret rodzinny we wnetrzu
death in venice
accattone

stare ale klawe filmy, polecam 8-)

http://youtu.be/Dh-cH7pvb8U

Mecenas - Śro 14 Lis, 2012

czytam właśnie wykluczonych jellinek, dołująca lektura, dawki po 20 stron wyczerpuja psychicznie
hello - Śro 14 Lis, 2012

Moim zdaniem cała Jelinek wyczerpuje psychicznie ;) Polecam "Pianistkę", zarówno książkę jak i film.
suchy693 - Czw 15 Lis, 2012

pOLECAM Po 20 latach od nakręcenia kultowej "Baraki" Ron Fricke powraca na srebrny ekran fenomenalnym obrazem "Samsara". To poetycki film bez słów, zapierająca dech podróż przez 25 krajów i kultur z porywającą muzyką Lisy Gerrard i Dead Can Dance w tle. Film kręcono przez 5 lat, wyłącznie na taśmie 70 mm, co wpłynęło na jego wyjątkową wartość estetyczną. Sam tytuł zaś wywodzi się z sanskryckiego określenia nieustannego przepływu i powtarzającego się cyklu narodzin , życia, śmierci i odrodzenia. "Samsara" to wizualna i dźwiękowa uczta, której nie można przegapić.


bladaczka - Pią 16 Lis, 2012

oo to to :!: Baraka i Samsara- polecam gorąco i z całego serduszka
ZŁY PUNKS - Śro 05 Gru, 2012

Dzisiaj na tv kultura o 23.15 film SKIN Akcja filmu rozgrywa się w robotniczej dzielnicy w Holandii pod koniec lat 70. W mieście zaczynają wyodrębniać się różne grupy społeczne m.in. punki, skinheadzi. W takim środowisku dorasta Frankie, Holender żydowskiego pochodzenia. Po śmierci matki, jedynej naprawdę bliskiej mu osoby, zaczyna fascynować się doktryną neonazistowską. Kontakty ze skinhedami doprowadzą go do tragedii. Kto nie widział niech obejrzyyyyyyyyyyyyyyyyyy :twisted:
yamahac30m - Sob 15 Gru, 2012

Teraz jako że mam zajawkę na cichociemnych, po obejrzeniu mocno średniego serialu "Czas honoru" czytam tylko na ten temat. I tak w ciągu miesiąca przeczytałem "Podwójna pętla", "Wracali nocą" a aktualnie czytam "Cichociemni".
kawkader - Sob 15 Gru, 2012

Jak się nazywał ten spoko film o The Clash?
ZŁY PUNKS - Nie 16 Gru, 2012

yamahac30m napisał/a:
Teraz jako że mam zajawkę na cichociemnych, po obejrzeniu mocno średniego serialu "Czas honoru.
Nie Zgadzam sie ten serial jako jedyny pokazuje co działo sie tak naprawde w tamtych czasach i nikt jeszcze nie nakrecił lepszego . No chyba ze ktos uwaza ze H.kloss/4 pancernych/Kolumbowie to jest to!!
ZŁY PUNKS - Nie 16 Gru, 2012

kawkader napisał/a:
Jak się nazywał ten spoko film o The Clash?
chodzi ci o RUDE BOY ? a ja wczoraj sobie przypomnialem ten film
kawkader - Sob 22 Gru, 2012

Nie, nie o to. Taki tylko o Clashach.
ZŁY PUNKS - Sob 22 Gru, 2012

on lecial może na tv kultura ? Zawieszenie broni. Historia zespołu The Clash !!!!
yamahac30m - Nie 30 Gru, 2012

Kolumbowie byli lepsi, oni zachowywali się jak konspiratorzy. Dzisiaj skończyłem czytać "Patrząc jak krwawisz, saga Guns N' Roses" i zacząłem czytać "Znak cichociemnych".
Mecenas - Pon 31 Gru, 2012

yamahac30m napisał/a:
Kolumbowie byli lepsi, oni zachowywali się jak konspiratorzy.
nie ogladałem serialu ale ksiązka jest porazająca, mnóstwo scen których chyba nawet dziś by w kinie nie pokazali

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group