PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kultura & Sztuka - Filmy! Książki!

BadMotherfucker - Pią 11 Lut, 2011

Ostatnio przeczytałem najnowszą książkę mojego uwielbionego Piekary



I powiem szczerze - średnio. Miał dużo lepsze pozycje, ale i gorsze mu się zdarzały. Czytało się jak zwykle przyjemnie chociaż książka bez wyraźnego pomysłu

Xiao Mei - Sob 12 Lut, 2011

suchy693 napisał/a:
Zaklete rewiry


Total!

Godność to jest bardzo fajna rzecz ale nie dla kelnera.

Czy jakos tak..

bladaczka - Sob 12 Lut, 2011

polecacie jakąś dobra książkową antyutopię typu "nowy wspaniały świat" huxleya czy rok 1984 orwella ?
suchy693 - Sob 12 Lut, 2011

Ja polecam dobry animowany dokument
BadMotherfucker - Sob 12 Lut, 2011

Słyszałem o tym walcu z baszirem - mnóstwo osób polecało i chyba czeba bedzie się za niego wzionć
suchy693 - Nie 20 Lut, 2011

W czwartek w tv 2 pojawi się film Chaos polecam ,projekcja pózno 0.15 ale .....obczajcie ci co go nie widzieli :punk:
zachariasz - Nie 20 Lut, 2011

Mało czytam a tą książkę już od dawna chciałem zaliczyć :smile:


suchy693 - Pią 25 Lut, 2011

Wczoraj obejrzałem 200 cigarettes lata 80 miały swój urok [polecam ze względu na ubiór wszystkich w tym filmie] :jupi:
bladaczka - Pią 25 Lut, 2011

a ja chciałam sobie poprawić humor popsuty chorobą i (w związku z tym) niepójściem na koncert. w ramach poprawy humoru postanowiłam obejrzeć film. jedyny jaki mi zaproponowano to chłopiec w pasiastej piżamie. a więc obejrzałam. i czuję się zmiażdzona. bardzo dobry film. może nie na poprawę nastroju ale watro obejrzeć.
Herr General - Sob 26 Lut, 2011


Przeczytałem już po raz kolejny i za każdym razem książka śmieszy mnie tak samo :mrgreen:

czaka - Nie 27 Lut, 2011

zachariasz napisał/a:
Mało czytam a tą książkę już od dawna chciałem zaliczyć :smile:

Obrazek
Pamiętam te książkę z gimnazjum to była lektura. Bardzo mi się podobała i jak to już przeczytałem zdziwiłem się że nie było szumu od rodziców co każe czytać się ich dzieciom. :twisted:
heroina - Śro 02 Mar, 2011

jeeeeeeeest! nareszcie kontynuacja arcydzieła megashark vs gigant octopus!
Mega Shark Vs. Crocosaurus

http://www.youtube.com/watch?v=dY4hnBOjDdg
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



i gratis Mega Piranha
Cytat:
Zmutowany szczep olbrzymich i dzikich piranii ucieka z Amazonii. Kierując się na Florydę, pożera wszystko, co napotka na swej drodze.



http://www.youtube.com/wa...feature=related




ojezu, jak ja kocham takie gnioty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

suchy693 - Czw 03 Mar, 2011

Ja obejrzałem wersję amerykańska tego usmiałem się ha ha :!:
bladaczka - Czw 03 Mar, 2011

jedna z nielicznych komedii która mi się naprawdę podobała :mrgreen:
czaka - Pią 04 Mar, 2011

suchy693 napisał/a:
Obrazek polecam chociaż stary to film
Świetny film ,szkoda że tak mało mówiono o nim.
bladaczka - Śro 09 Mar, 2011

cztery noce z Anną właśnie połknęłam. na oglądanie dla rozrywki się nie nadaje,początek może iść ciężkawo,ale polecam :smile:
Mecenas - Śro 09 Mar, 2011

obejrzałem przed chwilą Sex, papryka i rock`n`roll
piękne kobitki, skoczna muzyka i kilka śmiesznych gagów
warto :grin:

SantaClaus - Czw 10 Mar, 2011

The Wanderers


Oglądałem kiedyś w TV, dobry film.

bladaczka - Nie 13 Mar, 2011

polecam szczerze i gorąco Plac Zbawiciela.takiego mózgotrzepa dawno nie widziałam, Dom Zły może się schować..
Stanzberg - Pon 14 Mar, 2011

Na "Sex, paprykę i rock'n'roll" miałem iść do kina, w końcu nie wyszło.
Plac Zbawiciela widziałem raz - i to był ten raz ostatni. :eek: Ciężkie jak tona betonu.

Wczoraj wciągnąłem "Bowling for Columbine" – poza kilkunastoma oczywistymi manipulacjami, naciąganymi teoriami i stosowaniem emocji zamiast logiki jest całkiem OK. :lol:
Nie dowiedziałem się nic nowego, bo tezy jakie stawia reżyser są wiarygodne jak teorie spiskowe, ale sympatycznie się ogląda.

suchy693 - Pon 14 Mar, 2011

:roll:
zachariasz - Pon 14 Mar, 2011



Potrzebowałem na to 2 dni :lol:

Rotten82 - Pon 14 Mar, 2011

suchy693 napisał/a:
W czwartek w tv 2 pojawi się film Chaos polecam ,projekcja pózno 0.15 ale .....obczajcie ci co go nie widzieli :punk: Obrazek

beznadziejnie nudny film, chujowe aktorstwo i kiepski scenariusz. jedyny plus to fragment koncertu Robotixa

PepsiPL - Pon 14 Mar, 2011

Jam obejrzał wczoraj "Chłopca w pasiastej piżamie", a przed momentem "F".
Oba niezłe, trzymają w napięciu jak trzeba, git. Co do drugiego; rozpierdalator umysłowy. Pojebany jak kilo gwoździ, ale wykonanie miszcz. Muzyka która nastraja w klimat tego filmu jest pojechana niczym melodie ze znanej chyba każdemu maniakowi gierek psychodelicznych "Zest". Polecam!

PepsiPL - Wto 15 Mar, 2011

Właśnie przymierzam się do obejrzenia polecanego przez wszystkich Zgonu na pogrzebie. Ciekawe cóż to będzie.. :].

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group