PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kultura & Sztuka - Filmy! Książki!

suchy693 - Pon 04 Paź, 2010

obejrzałem wporzo :mrgreen:
zachariasz - Pon 04 Paź, 2010



Ostatnio odsmażyłem :smile:
Chyba najlepszy dokument jaki oglądałem.

Film ostro połączony z ruchem Zeitgeist i gospodarką opartą na zasobach...
Kiedyś nawet poważnie o tym wszystkim myślałem, ale teraz wydaje mi się to za bardzo hipisowskie i utopijne :/

hogata - Śro 06 Paź, 2010

mit syzyfa Camusa.. chyba nie jest to bezpieczna lektura :zongler:
zachariasz - Śro 06 Paź, 2010



Nieźle pozytywnie pojebany film :mrgreen:
Dobre jest w nim to że można siać dużo interpretacji.

Myślałem że sobie nie poradzę z oglądaniem po ingliszu ale jak to w takich filmach padło tylko kilka zdań więc luz :glupek:

Kaczma - Czw 07 Paź, 2010

hmmmmm:)
Marguz - Sob 09 Paź, 2010

Ostatnio nabyłem prawie wszystkie książki Jacka Piekary na raz, po czym miałem problemy z zakupem żywności pod koniec miesiąca. Charakternika bardzo dobrze mi się czytało, o Inkwizytorze też, choć kilka tomów o tym samym nieco może znużyć.
Z filmów wczoraj http://www.cinemagora.co....a-vida-loca.jpg nawet ciekawy.

koko21 - Sob 09 Paź, 2010

A ja polecam wam Charlesa Bukowskiego, wspaniały pisarz, teksty i historie wymiatają. tytuły takie "listonosz" pierwsza wydana książka, "faktotum" czy "kobiety" napewno wam sie spodobają.Jeszcze jedna z moich ulubionych to "Lot nad kukułczym gniazdem" ale to powinniscie znac. :bananik:
ameb-x - Sob 09 Paź, 2010

"Lot nad kukułczym gniazdem" jest Kena Keseya
hogata - Nie 10 Paź, 2010

a no.swoją drogą genialne
zachariasz - Nie 10 Paź, 2010



obejrzałem.

ameb-x - Nie 10 Paź, 2010



bardzo dobry film z bardzo dobrą obsadą

zachariasz - Śro 13 Paź, 2010

Film SLC Punks jest po chuju :evil:
Xiao Mei - Śro 13 Paź, 2010

Ostatni fabuła jaką przeczytałam - "Pożądanie" E. Jelinek, jednej z moich ulubionych pisarek ever. Ksiązka trochę dziwna, własciwie to z 200 stron i dosłownie niemal na każdej stronie erotyka, chociąż nie, to bardziej opisy działań seksualnych. Cięzki temat i nie typowy sposób pisania, dramat, zero złudzeń, przemoc i cierpienie, obuchem w leb.. I like it!


Mecenas - Czw 14 Paź, 2010

hmm, opis zachęca do lektury
Stanzberg - Czw 14 Paź, 2010

Podobno dostała nobla na wyrost, sprawdzi się.
Kaczma - Czw 14 Paź, 2010

zachariasz napisał/a:
obejrzałem.

chce 10 piw i pizze!

Marchin - Czw 14 Paź, 2010

:lol: A w niebie będzie jeszcze mniej do roboty... I piwo będzie leżało wszędzie...

Manna mocna jest

suchy693 - Czw 14 Paź, 2010

Wróciłem do dobrej lektury ,moc :old:
Xiao Mei - Czw 14 Paź, 2010

Stanzberg napisał/a:
Podobno dostała nobla na wyrost, sprawdzi się.


Eee.
Ja tą panią uwielbiam, troszke jakby to był Sartre, Camus, czy Celine w damskim wydaniu ;) Amatorki, Wykluczeni czy Pianistka to jest kurwa total!!! Jakbym miała pisac to chciałabym tak jak ona.

suchy693 - Nie 17 Paź, 2010

obejrzałem MÓJ BRAT FRANKENSTAIN dobrere rosyjskie kino ;-)
suchy693 - Śro 03 Lis, 2010

no nawet zjadliweeeeeeeeeeee :bananik:
zachariasz - Śro 10 Lis, 2010



Film rozpierdala! :old:

Nawet się znalazła nutka dezertera - spytaj milicjanta :!:

czaka - Śro 10 Lis, 2010

Oglądałem taki estoński film Nasza Klasa. Słoń Gusa van Sata to przy tym komedia :mrgreen:
ko0niu - Śro 10 Lis, 2010

Oglądałem, mocny film.
Lunatyczka - Czw 11 Lis, 2010

To mój pierwszy post na forum, dlatego chciałabym przywitać was wszystkich serdecznie ;) Choć bliżej mi do hipisa niż punka, sympatyzuję z ruchem i uwielbiam polskie kapele punk-rockowe, zwłaszcza te już nieco "klasyczne", a konkretniej prlowskie. Dobra, to tyle o mnie - teraz odnośnie tematu.

Wczoraj byłam w empiku i zupełnym przypadkiem ujrzałam na jednej z półek cudowną książkę - "Dezerter, poroniona generacja?". Wydałam zatem bez wahania swą ostatnią gotówkę i tak oto leży sobie ona teraz przede mną ^^ Zapewne wielu z was ta pozycja nie jest obca. Rozpoczynam lekturkę jak tylko skończę "Nowojorską bohemę" Sukenicka, którą, nawiasem, gorąco polecam osobom zainteresowanym ruchem beatnikowskim ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group