PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Najfajniejszy teledysk jaki widzieliście

riot - Śro 14 Gru, 2005

"sonic empire" - members of mayday
"its like that" - run dmc
prodigy pierwsze teledyski

a za punkowych to "carlo guliani" - conflict

Monika_a - Pią 16 Gru, 2005
Temat postu: Hmm... trudne pytanie;)
Wszystkie teledyski SOAD'u :lol: ale "Right now" Korn'a tez jest ciekawe :wink:
Zwierz@k - Pią 16 Gru, 2005

Monika_a napisał/a:
SOAD


Monika_a napisał/a:
Korn


PUNKS NOT DEAD!

a ja lubie agnostic front- gotta go
Die Toten Hosen - pushed again- tez calkiem niezly
i WSC - mija czas

bnr - Pią 16 Gru, 2005

Zwierz@k napisał/a:
Die Toten Hosen - pushed again- tez calkiem niezly

Swietny.
W podobnym klimacie jest utrzymany rowniez zajebisty:
Pennywise - Society

Zwierz@k - Pią 16 Gru, 2005

jeszcze z toten hosen bylo dobre Kain (keine?) alkohol - niezle jaja
cykcyk - Pią 16 Gru, 2005

Zwierz@k napisał/a:
WSC - mija czas


A skad go wytrzasnales Zwierzak?

michass - Pią 16 Gru, 2005

Teledysk WSC jest na oldschool.pl
szaber - Sob 17 Gru, 2005

Beastie Boys "Sabotage"
White Stripes "seven nation army"
Smashing Pumpkins "Ava Adore"
Queens Of The Stoneage - nie pamiętam tutułu, ale to ten gdzie wjeżdżaja samochodem między nogi kobiety

i jeszcze wiele więcej, ale nie pamiętam teraz

Blekit - Sob 17 Gru, 2005

szaber napisał/a:
Queens Of The Stoneage - nie pamiętam tutułu, ale to ten gdzie wjeżdżaja samochodem między nogi kobiety

są dwa ich teledyski z wjezdzaniem miedzy nogi kobiety
pierwszy to Feel Good Hih Of the Summer
drugi to Go With the Flow i pewnie o to ci chodzilo
oba zajebiste

Koniu - Sob 17 Gru, 2005

Stranglersi oraz Ignite
szaber - Sob 17 Gru, 2005

Richard Gecko napisał/a:
Go With the Flow

o właśnie o ten mi chodziło

Blekit - Sob 17 Gru, 2005

dzięki temu teledyskowi zwykłem nazywać tę piosenkę "orgazmową piosenką"
świetny wizualnie, symboliczne przedstawienie namiętności i jej finału - orgazmu, armia plemników niczym wojownicy miłości zdobywajacy cały świat hehe i oczywiscie swietna muzyka
Feel Good Hit Of The Summer to starszy teledysk, a Go With The Flow jest do niego nawiązaniem, gdzie jednak tykającą bombą był nie orgazm a narkotykowy odjazd
i tez zajebisty muzycznie

szaber - Sob 17 Gru, 2005

Queens..... to w ogóle dobry zespół
szaber - Sob 17 Gru, 2005

podoba mi sie jeszcze teledysk Modonny "Nothing really mathers"
i White Stripes "Just don't know what to do with myself" z tańczącą na rurze Kate moss
...wiem strasznie niepunkowa jestem :D

szaber - Sob 17 Gru, 2005

i jeszcze mi się przypomniało

Jeden z ładniejszych teledysków ostatnih miesięcy to Pati Young "All that it thirst" i praktycznie ten sam klimat w teledysku White Stripes "black orchid"

Blekit - Sob 17 Gru, 2005

szaber napisał/a:
White Stripes "Just don't know what to do with myself" z tańczącą na rurze Kate moss

świetny jest, kawałek również

paul997 - Sob 17 Gru, 2005

cky2k napisał/a:
Zwierz@k napisał:
WSC - mija czas


a dajcie zyc z tym teledyskim... Gangsta Punk, sobie zrobili :P

jurij77 - Nie 18 Gru, 2005

dead line i "last night", rozwalaja mnie tez klipy do czeskich i slowackich kapel punk & skins (zreszta jak tamtejsza tworczosc muzyczna) a najlepszy jest zaciatok konca i "vecier". pilsner oiquel tez ma zajebisty (chodz nieco minimalistyczny :wink: ) do kawalka skins. zajebisty tez jest clip "era techno" i jeszcze lepszy "twoje klamstwa" nie trzeba mowic czyi. az sam sie dziwie bo "terrorystan" i fl mi sie podoba. a ze zlej i zaplutej komercji to dlugo by wymieniac. ale wymienie cypres hill i "wats your number". aaaaaaa no i jak moglem zapomniec o "prity fly" i offspring. zawsze mam z niego beke jak zadko. wogole natomiast nie podoba mi sie i nie rozumiem zachwytu nad tym teledyskiem w.s.c. tandeta i kompletny brak jakiejkolwiek oryginalnosci :roll: "mija czas, mijaja dni a wraz z nimi ja i ty..." no kurwa odkrycie :lol: ale dupeczki fajne, to jest jakis plus 8)
szaber - Nie 18 Gru, 2005

zajebisty jest teledysk "Furious angel", nie pamiętam kogo to jest kawałek w każdym razie z Matrixa.
Tim Finnegan - Wto 20 Gru, 2005

Z punkowych to bezsprzecznie "tv party" black flag :D

A tak ogolnie to teledyski beastie boys rzadza :twisted:

North - Sob 24 Gru, 2005

W Polsce to do tej chwili WSC - Mija czas ze znajomymi w tle:)
Nieviadomsky1986 - Sob 24 Gru, 2005

Wszystkie teledyski Madness ( zawsze ich ceniłem za poczucie humoru) ....clip Ramones do kawałka Pet Sematary ...ogólnie za klimat :wink:
jurij77 - Czw 05 Sty, 2006

Punk`78 napisał/a:

Te a z czeskich (?) wynalazków widziałeś Operace Artaban "Skinheads here" ? To dopiero minimalizm panie. No i ten język ten język :wink:
no ba! ale za to kocham operace artaban: nie ma chyba piosenki gdzie by nie padlo: Oi!, skinhead, pivo. sprawdzale i serio ni ma :lol: "...kazdy se tam tancyl, kazdy se tam spal a hon jako jedini holo baru z pivem stal..." ale najlepsze z czeskiej tworczosci to jest orlik! kto nie zna niech szuka bo warto. white power po czesku brzmi naprawde groznie :lol:
Budyń - Czw 05 Sty, 2006

jurij77 napisał/a:
najlepsze z czeskiej tworczosci to jest orlik! kto nie zna niech szuka bo warto. white power po czesku brzmi naprawde groznie

Kilka dni temu wrzucałem płytę Orlika do tematu z mp3

buri - Czw 05 Sty, 2006

Cytat:
najlepsze z czeskiej tworczosci to jest orlik! kto nie zna niech szuka bo warto. white power po czesku brzmi naprawde groznie


orlik byl wiesniacki, za to landa jak najbardziej daje rade. i teledyski ma fajne np 'quantum tarantuli', 'ztraceni hosi', '1938' czy 'pozdrav z fronty'


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group