PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na ka¿dy temat, nic o punku... - GOLF IV i dobre hamulce

Chubbyars - Czw 16 Kwi, 2020
Temat postu: GOLF IV i dobre hamulce
Cześć, mam pytanie to bardziej zmotoryzowanych. Przerabiam golfa na bardziej sportową wersję i szukam dobrych hamulców, czy ktoś może coś polecić albo na co zwrócić uwagę?

Jak przegląd bez hamulców?? :)

Szukałem na innych forach to polecił mi ktoś - https://autocraft24.pl/vw/golf-iv-1j1-1994/3,100626--uklad-hamulcowy/hamulce-tarczowe nie wiem czy idealne, ale może też doradzicie.

spaf_antynazi - Pi± 01 Maj, 2020

Siema. Generalnie trzeba zainwestować w dobre tarcze i klocki. Ja ostatnio wymieniłem także płyn hamulcowy na ten co ma wyższą temperaturę wrzenia. Jeśli masz za małe tarcze to zamontuj coś z wersji z mocniejszym silnikiem. Pamiętaj też, że opony dają dużo :old: :old: :old:
MZW try - Sob 02 Maj, 2020

Można wiedzieć po co Wam hamulce?Spokojna jazda ma to do siebie,że i z samym ręcznym Polskę przejedziesz...
spaf_antynazi - Nie 03 Maj, 2020

Np żeby przegląd okresowy przejść bez problemu
MZW try - Pon 04 Maj, 2020

Przegląd przejdzie i bez hamulców...
pabis - Pon 09 Sty, 2023

nie wiem czy powinien
pinkowa - Wto 10 Sty, 2023

Może zamiast się nad tym zastanawiać prościej i szybciej będzie wynająć samochód? Wynajem samochodów Kraków z tego co widzę ma korzystną ofertę i nie wymagają kaucji
kajaa - ¦ro 25 Pa¼, 2023

Ok. A tak z niego innej już beczki, to gdzie polecacie przykładowo zapisać się na takie zabiegi samochodu, jak przyciemnienie reflektorów warszawa? Nie wiem czy dobrze słyszałam, ale ponoć firma Kab Auto Detailing w tym zakresie świadczy wysokie jakościowo usługi.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group