PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na ka縟y temat, nic o punku... - Religia w praktyce

MZW try - Pon 09 Mar, 2020
Temat postu: Religia w praktyce
"Wyszukiwarka Twittera
Zobacz nowe Tweety
Rozmowa
Piotr Wielgucki
@Matka_Kurka
Amen. Nie trawi臋 tej paranoi i nienawi艣ci do pieszych. Kierowca musi mie膰 18 lat, sko艅czy膰 kurs, zda膰 egzamin i siada za kierownic膮 pojazdu, z kt贸rym pieszy nie ma szans. A pieszy, to 8-letnie dziecko, 75-letania babcia i ca艂a grupa bezmy艣lnych nastolatk贸w. Trzeba my艣le膰 za nich!
Cytuj Tweeta

Jan KaniaFlaga PolskiSymbol sto punkt贸w
@janeksk
路 12 g.
W odpowiedzi do @Piotr_McGee @akris58 i@Matka_Kurka
Je艣li hamowanie jest desperackie to oznacza, 偶e kierowca mandarynek i nie zna przepis贸w obowi膮zuj膮cych od wielu wielu lat. "Zbli偶aj膮c si臋 do przej艣cia zachowaj ostro偶no艣膰 i dostosuj pr臋dko艣膰(a w razie potrz. zatrz. si臋) tak aby umo偶liwi膰 przej艣cie pieszemu znajduj膮cym si臋 na pdp"
11:54 PM 路 8 mar 2020路Twitter Web Client"
Przepraszam za temat,niemniej prosz臋 przynajmniej przeczyta膰,bo wcze艣niej czy p贸藕niej wielu dotknie to samo...
Wczoraj na twiterze pewnego przyjeba znalaz艂em dyskusj臋,kt贸r膮 贸w wyartyku艂owa艂 jeszcze,a ja wklei艂em u g贸ry.Wczoraj te偶 by艂em zawie藕膰 mandarynki starszej pani i o ma艂o nie doprowadzi艂em do tragedii na pasach.To nie jedyny przypadek gdzie z pozoru obcy ludzie,bo nawet nie mam poj臋cia kim oni s膮,b膮d藕 "co艣" ich ustami wypomina mi b膮d藕 zarzuca rzeczy kt贸re zrobi艂em w przesz艂o艣ci,wczoraj czy dzi艣.Odbieram to jako zarzut ale mog臋 si臋 myli膰,bo mo偶e to przestroga lub jeszcze co艣 innego.Nie m贸wi臋,偶e akurat ci robi膮 to w jakim艣 celu,mo偶liwe,偶e owo "co艣" ich wykorzystuje i s膮 zupe艂nie tego nawet nie艣wiadomi,niemniej je艣li co艣 takiego istnieje,to mo偶na stwierdzi膰,偶e jest jednak grupa,kt贸ra potrafi nad tym panowa膰,a znaj膮c natur臋 cz艂owieka,mo偶na przyj膮膰,偶e cz臋艣膰 b臋dzie wykorzystywa膰 to dla dobra,a cz臋艣膰 dla z艂a.
W moim przypadku wina le偶y bezsprzecznie po mojej stronie.Jecha艂em pewnie nie za szybko,jednak s艂o艅ce ustawi艂o si臋 pod takim k膮tem,偶e o艣lepi艂o mnie i nie widzia艂em wchodz膮cych na pasy ludzi.Dodatkowo po mojej prawej stronie,zas艂oni艂 ich zwalniaj膮cy obok by ich przepu艣ci膰 i ostatecznie zatrzymuj膮cy si臋 pojazd.W艂a艣ciwie tylko dzi臋ki temu,w pierwszej chwili zorientowa艂em si臋,co mo偶e si臋 艣wi臋ci膰 i na wszelki wypadek zacz膮艂em desperacko hamowa膰.Faktycznie wle藕li ju偶 na pasy,dzi臋ki mojemu refleksowi,mo偶liwe,偶e przestraszy艂 ich pisk opon i zwolnili kroku,a nawet gdyby to nie pomog艂o,to pojazd wytraci艂 na tyle impet,偶e mo偶e by zaraz nikt nie zgin膮艂.Dupa seicento po zatrzymaniu znalaz艂a si臋 tu偶 za pasami.Mandat jak najbardziej mi si臋 nale偶a艂,jednak nie by艂o na szcz臋艣cie 偶adnej pa艂ki w pobli偶u.To jednak nie jedyna rzecz i przest臋pstwo,kt贸re wczoraj pope艂ni艂em,te jednak zosta艂y pomini臋te,nie m贸wi膮c ju偶 o dobrych uczynkach...
Mianowicie owe "media" nie postawi艂y mi zarzutu,偶e samoch贸d kt贸rym jecha艂em w艂a艣ciwie nie powinien wcale tak daleko je藕dzi膰 ze wzgl臋du na stan techniczny.Tyle,偶e ja w swojej sprawie nie jecha艂em,a instytucje i osoby,kt贸re bardziej obowi膮zkowo i ustawowo powinny si臋 tym zaj膮膰,a nadto maj膮ce dobre samochody,wypi臋艂y si臋 dup膮.Podobnie nie us艂ysza艂em zarzutu,偶e porusza艂em si臋 w szpitalu,obj臋tym zakazem wst臋pu,szykowanym na koronawirusa,w dodatku po oddziale obserwacji i diagnostyki gru藕licy i chor贸b p艂uc,maj膮c dzieci w aucie.Oczywi艣cie owe instytucje zawiod艂y z tego samego powodu,maj膮c to w dupie.Mog艂em oczywi艣cie mie膰 te偶,wtedy te偶 nie by艂oby zagro偶enia na pasach i w og贸le 艣wiat by艂by inny.Nie wa偶ne...
Lompy i mandarynki dostarczy艂em.Pani w bardzo ci臋偶kim stanie,chyba si臋 ucieszy艂a bo stwierdzi艂a tylko,偶e najwa偶niejsze,偶e mandarynki s膮.Panie te偶 prosi艂y mnie,poniewa偶 le偶a艂y na sali dwie,bym zas艂oni艂 rolety przed s艂o艅cem,w czym te偶 im us艂u偶y艂em.
To wszystko jest nie wa偶ne,to s膮 pierdo艂y,to co tu pisz臋 ale co Suchy my艣lisz o tym zjawisku,o kt贸rym napisa艂em?Jest to do艣膰 intryguj膮ce i ciekawe,ale i kusz膮ce...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group