PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z zagranicy - Rammstein

Blekit - Czw 07 Paź, 2004

raczej mi nie podchodzi, ale jestem w stanie wytrzymać, a i kilka fajnych kawałków mają, choć z tytułów to pamiętam tylko ten, który nazywa się właśnie "Rammstein" hehe
i całkiem fajny jest ich nowy teledysk - amerikaaaaaaa

bigi - Czw 07 Paź, 2004

sluchac niei slucham, ale narzekac na nich nie mozna, daja rade :) bynajmniej kiedys dawali :D
Vróbel - Czw 07 Paź, 2004

Siostra mówiła mi kiedyś że zajebiste koncerty dają..nic do nich nie mam ale raczej nie słucham bo nie lubie języka niemieckiego szczególnie w muzyce
Nikodem15 - Czw 07 Paź, 2004

Faaajna kapela. Oryginalna, a j. niemiecki idealnie pasuje do takiej muzy.
beszambelan - Czw 07 Paź, 2004

nie znoszę ! nigdy nie przepadałe, aczkolwiek piosenka Stripped była ciekawa. Szkoda tylko że wszystkie inne są takie same. Dla mnie ten zespół to nuda, a jak widzę klip do Amerika to mnie trzęsie :)
Dociek - Czw 07 Paź, 2004

A ja jak wiekszosc nie slucham zbyt czesto ale toleruje. daja rade
alutka - Czw 07 Paź, 2004

Kiedyś byłam ich wierną fanką :roll: A tak w ogóle to ich muzyka strasznie mi się podoba i szczerze mówiąc trudno mi wybrać ulubioną. Rzeczywiście muszę przyznać ,że Stripped w ich wykonaniu było bardzo dobre, również świetnie sobie poradzili z przeróbką "Das Model".No i też niezły jest ich utwór Amerika i klip do niego :)
bigi - Czw 07 Paź, 2004

hah tez mialem ten z berlina :D zajebisty, jak pamietam plywal w nim pontonem po publicznosci jeden z nich :D i te plomienie....

rzeczywiscie te remiksy mnie zrazily i wiecej nic potem nie slyszalem, ale jak trafie te nowe to sie wypowiem :)

bigi - Pią 08 Paź, 2004

a co do tego ich klawiiszowca to wyglada jakby dyrygent bojacy sie odstrzalu - chudy i smieszniie sie kiwa :D
Koniu - Wto 02 Lis, 2004

Oh Rammstein to była kiedyś moja ulubiona kapela, zasami lubie ich jeszcze posłuchać ale to nie to samo co kiedyś..... :wink:

Gringo, gdybyś słuchał dużej ilości muzyki tego typu to napewno rozpoznawał byś bez większego problemu dany rodzaj muzyki, róznią się i to sporo nawet :) Oczywiscie to też zależy jaki rodzaj punka, jaki rodzaj metalu oraz rocka słuchasz w danym momencie :) Bo różnica między np. Black metalem a punk77 jest nadwyraz zauważalna..... :mrgreen:

Oi!Boy - Śro 03 Lis, 2004

Mnie trochę nudzi ich muzyka jak dla mnie trochę za elektronicznie ale SHOW na koncertach dają pierwsza klasa.
Koniu - Śro 03 Lis, 2004

No tak, mnie też to nudzi coraz bardziej, i podobnie jak u Oi!Boya, troche zbyt przekombinowana muzyka....Ale niektóre kawałki naprawde dobre są, szczególnie z pierwszych dwóch studyjnych płyt :)
zebed - Czw 04 Lis, 2004

nie cierpie przyprawia mnei to o mdłosci fee :|
Moniczka - Pią 05 Lis, 2004

Ja lubie Rammstein a piosenka "Amerika" i teledysk do niej jest swietna!
blümchen - Sob 06 Lis, 2004

lubiue rammstein chopaki dobrze graja!!!
Koniu - Śro 24 Lis, 2004

Dlaczego chcesz banować ? Bo ma inne zdanie niż Ty.....weź się zastanów :) Jest troche szurnięty i ma nick infantylny, ale upośledzonych ludzi sie nie krzywdzi ;)
Koniu - Śro 24 Lis, 2004

Phhh......obrońca gejów się znalazł..... :? Twój nick też może wielu ludzi obrażać :)
Koniu - Śro 24 Lis, 2004

jebie mnie to....... 8)
Koniu - Śro 24 Lis, 2004

nie :)
Szczeniak - Czw 25 Lis, 2004

Rammstein to całkiem niezły kawałek industialnego metalu, czy jak go tam jeszcze nazwać.

Ja bardzo lubię, ich energetyzującą muzykę i ten niemiecki, :twisted: który do niej idealnie pasuje :) .

Koniu - Czw 25 Lis, 2004

Rammstein owszem jest oparty na metalowych riffach, ale metalem to ja bym tego nie nazwał, taki ostry hard rock :) dla niektórych to metal dla innych hard rock :) i chuj.....
Koniu - Czw 25 Lis, 2004

nazik napisał/a:
Hard Rock skończył się dawno temu, i to nie chodzi o cięższe granie, bo nawet Europe (The Final Countdown) jest nazywana kapelą Hard Rockową.



heh.... :shock: Jak nurt muzyczny może się skończyć :?: :mrgreen:

nazik napisał/a:
Hard Rock to jest muzyka "gitarowa" i melodyczna, a Rammstein to się nawet nie umywa do tego stylu.



A rammstein nie jest muzyką gitarową i melodyjną (bo chyba to chciałeś powiedzieć) ? Jak to gdzies pisało Rammstein to prosty, motoryczny hard rock podlany "metalicznym" sosem :) i mi własnie takie określenie pasuje do ich muzyki :)

Koniu - Czw 25 Lis, 2004

nazik napisał/a:
A czy słyszysz oryginalne hard rockowe kapele, które grają w takim stylu jak przed laty?


hehe...oczywiscie nazik sprowadza wszystko do lat 70'. Black Sabbath i inne sprawy, i porównuje wszystko do nich.....Nie, nie słysze nic takiego, hard rocka już nie ma przepadł, nie istnieje...buheh :mrgreen:

nazik napisał/a:
A czy Rammstein jest choć w najmniejszym stopniu podobny do stylu, jaki prezentowały kapele sprzed lat?



Coś Ty, hard rock juz nie istnieje :lol: :mrgreen:

Koniu - Czw 25 Lis, 2004

hehehe :mrgreen: Tak jak mówisz..... :lol:
Girl for tonight - Pon 29 Lis, 2004

:D Lubię Rammstein... Chciałam się wybrać na koncert 1 grudnia, ale nie miałam z kim :roll: Nio trudno...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group