PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Fred Perry czy Ben Sherman?

qweta - Pią 24 Sty, 2014
Temat postu: Fred Perry czy Ben Sherman?
które Wam bardziej leżą?
mi raczej BS

spaf_antynazi - Sob 25 Sty, 2014

ale o co chodzi :?: Koszule, bluzy, polowki, buty czy co :?:
ZŁY PUNKS - Sob 25 Sty, 2014

jak zwykle temat z dupy niedługo przejdziemy na plotki z pudelka :wall:
zgon - Sob 25 Sty, 2014

mi fred perry duzo bardziej ;)
qweta - Sob 25 Sty, 2014

ZŁY PUNKS napisał/a:
jak zwykle temat z dupy niedługo przejdziemy na plotki z pudelka :wall:


dlaczego "z dupy"? temat jak temat ,pytam co wolicie i wybieracie i ewentualnie dlaczego...
i dlaczego "jak zwykle"? kiedy zarzuciłem tu temat z dupy?
obie firmy związane są od dawna z klimatami oi,ska,punk

KoDeR76 - Sob 25 Sty, 2014

Ben Sherman bo ma takie fajne Bulldogi angielskie, a ja uwielbiam Molosy, no i przypominają mi mojego zadziornego Boksera. Kolejny powód dla którego skinheadzi mnie nie ruszali, pies 50 kg samych mięśni a ja 100 kg, ale już nie tylko mięśni ;-)
ZŁY PUNKS - Sob 25 Sty, 2014

ano nie chce mi się już tłumaczyć zachowujecie się jak JACYKOW co załozyc w czym chodzisz jak wyglądam co jem co pije a co to kurwa ma do punkrocka Rewia mody !!!!!
KoDeR76 - Sob 25 Sty, 2014

dobre, szczerze to kojarzę tego shermana tylko po tym buldogu, nie nosiłem żadnych jego ubrań(tak mi się przynajmniej wydaje). A tego drugiego w ogóle nie kojarzę
Rotten82 - Nie 26 Sty, 2014

buty fred perry chujnia straszna. mialem 3 pary halowek i po 3 miesiacach chodzenia(!) byly do wymiany, a drogie strasznie(podobna sytuacje mialem z butami lacoste). polowki i sweterki jednak zajebiste, nosze czesto. BS tylko koszule sa ok, skarpetki bs sa mega chujowe:O
qweta - Śro 11 Lut, 2015

może ktoś się orientuje skąd się bierze wysoka cena harringtonki G9 firmy Baracuta? 1300 zygli za katankę to niezła przeginka

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group