PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - jakieho koloru sznurówy PREFERUJECIE?

BiskupCzasu - Śro 24 Kwi, 2013
Temat postu: jakieho koloru sznurówy PREFERUJECIE?
TO BARDZO WAŻNA DEKLARACJA POLITYCZNA. WIĘC LICZĘ NA SZCZERZE ODP
Wojtek_0124 - Śro 24 Kwi, 2013

Jako, że pytanie zostało bardzo poważnie sformułowane i porusza znany i nierozwiazany dotychczas temat sznurowek, moja odpowiedź również będzie bardzo poważna.

Z moich obserwacji wynika ze kolor sznurowek odpowiada preferencją kulinarnym. Czyli żółte noszą osoby lubiące banany, czerwone - mięso a wegetarianie noszą zielone (łatwo ich poznać bo jak na wegetarian przystało noszą skórzane buty) a wielbiciele placka po węgiersku noszą biało zielono czerwone.

A ja osobiście noszę białe ponieważ jestem wegetarianinem który uwielbia brązowy ryż. :dupa:

ZŁY PUNKS - Czw 25 Kwi, 2013

teraz panki chodza w sandałach także pytanie z dupy o sznurówki :wall:
BiskupCzasu - Czw 25 Kwi, 2013

a gg allin jakie sznuróweczki ubierał?
schlockau - Czw 25 Kwi, 2013

BiskupCzasu napisał/a:
a gg allin jakie sznuróweczki ubierał?
.On chodził chyba w butach na rzepy.
Gain Kain - Czw 25 Kwi, 2013

BiskupCzasu napisał/a:
a gg allin jakie sznuróweczki ubierał?


z pewnością obsrane

smori1 - Pią 03 Maj, 2013

Białe drabinki :punk:
wajch - Pią 03 Maj, 2013

ja mam teraz śnieżno białe bo udało mi się takie ukraść z kosza w kerfurze z trampek
rot10 - Nie 05 Maj, 2013

a ja noszę czarne, :faja: wtedy jestem murzynem... :crazy: a jak noszę trampki z białymi :oops: to ażsię zastanawiam teraz, :?: kim wtedy jestem...? :oops:
hello - Sob 11 Maj, 2013

ja mam różowe. Jestem różowym jednorożcem?
Rotten82 - Sob 11 Maj, 2013

Rozowe nosza gej skini. true story bro
hello - Pon 13 Maj, 2013

nie chcę być gej skinem. chyba muszę je wyrzucić :strach:
redhair - Śro 26 Cze, 2013

W trampkach i adidasach białe, w czarnych glanach czerwone a w granatowych czarne.
Szrama - Pią 05 Lip, 2013

W glanach nosiłam już czerwone, białe, ale wolę chyba jednak mniej rzucające się w oczy jedna czarna- druga brązowa (tak, nie stać mnie na dwie czarne) no i okazja do zebrania wpierdolu od nastoletnich nazistów mniejsza :mrgreen:
Jebacumywalki - Nie 21 Lip, 2013

slitasne rushofeee
frozen - Wto 30 Lip, 2013

uuu a ja mam jedna czerwoną a drugą czarną (czerwona dostalam od kumpeli to mam tak ło)
poganin77 - Pon 20 Sty, 2014

Czerwone, ewentualnie żółte...
KoDeR76 - Pon 20 Sty, 2014

Ja mam czarne, ze względu, że ponoć butów do pracy mojego rozmiaru (48) pracodawca nie jest mi w stanie załatwić, to chodzę w nich do pracy :-) Ale jak sobie kupię 20 dziurkowe to walnę czerwone.
wojsko - Wto 21 Sty, 2014

Prawdziwy tró pank nosi glany na rzepy

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group