PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Samotność

GodSpeed - Sob 20 Kwi, 2013
Temat postu: Samotność
Szukam kogoś z kim można pogadać, bo albo przechodzę jakiś kryzys albo na tym świecie nie ma ludzi w wieku 16-18 co lubią wszystko związane z Punkiem! :shock:
ZŁY PUNKS - Nie 21 Kwi, 2013

ja pierdole dziewczyno wyjdz do ludzi zapisz się do czegos zrob cos dobrego dla 2 czleka a nie takie smutyyyyyyyyyyyyyyyyyy walisz myśl pozytywnie :shock:
k_u_dlaty - Nie 21 Kwi, 2013

Ludzie co nie interesują się pankiem nie mówią?
michał ze wsi 2 - Nie 21 Kwi, 2013

Uśmiechnij się,
Szapi - Nie 21 Kwi, 2013

k_u_dlaty napisał/a:
Ludzie co nie interesują się pankiem nie mówią?

ha, o to samo chciałam zapytać. :roll:

BadMotherfucker - Nie 21 Kwi, 2013


Wojtek_0124 - Nie 21 Kwi, 2013

Jutro szkoła, spotkasz znowu fajnych, uśmiechniętych obywateli, którzy na pewno z Tobą pogadają. A jeśli chcesz rozmawiać tylko z punkami, to puść im powszechnie znany i szanowany zespół z Płocka i od razu twoi znajomi staną się punkowcami!! :punk: :punk:
nihilismnation - Wto 28 Maj, 2013

No tak ale w szkole w większości znajdziesz osoby , które nie są w temacie i najprawdopodobniej byłyby w stanie jedynie przytakiwać ;)
Rotten82 - Śro 29 Maj, 2013

Wiec spedz ten czas na tym, zebys przy spotkaniu kogos kumatego nie wyszla na osobe nie bedaca w temacie, bo pogardzimy toba tak samo, jak ty osobami o ktorych wspominasz i jakkolwiek moja wypowiedz wyglada na zart, to jest ona jak najbardziej powazna. pelno jest dzieciaczkow, ktorzy lataja i sie zala w internecie, ze u nich w miescie nie ma punkow, tylko oni sa jedyni, ze w szkole nikt nie jest kumaty, same hiphopy i diskomuly, a konertow punkowych jak na lekarstwo, bo pankiregelajf jest tylko raz w roku. Smieszne to jest zwlaszcza dlatego, ze znam wiele osob grajacych w kapelach z miast z ktorych owi narzekajacy pochodza i wiem doskonale jak w tych miastach wyglada scena punk rockowa i raczej nikt nie powinien na takie sprawy narzekac
nihilismnation - Śro 29 Maj, 2013

Ja tam na swoje miasto nie narzekam ale taka prawda jesteśmy mniejszością ;)
electropunk - Czw 30 Maj, 2013

To jest właśnie ciekawy problem - że tak zapytam ile osób średnio interesuje się sceną niezależną czy też punk rockiem w dzisiejszych szkołach średnich? Ja pamiętam za czasów kiedy miałem naście lat w moim liceum mniej więcej ok. 20 osób sympatyzowało mniej lub bardziej ze sceną punk (tzn że bywały na koncertach scenowych). Nawet w mojej klasie były dwie takie osoby. Jak to dzisiaj wygląda we współczesnej polszy?
nihilismnation - Czw 30 Maj, 2013

U mnie było sporo metali i dziewczyn, które robiły się na emo :razz:
nihilismnation - Czw 30 Maj, 2013

Swoją drogą może zrobimy np. jesienią jakiś zlot?
Mecenas - Czw 30 Maj, 2013

nie obrażając nikogo z dziewczynami to jest tak że nawet jak wyglądają na sympatyczki to na 90 % nie mają o pankroku pojęcia, no może poza modą
nihilismnation - Pią 31 Maj, 2013

Szkoda,że tak generalizujesz. Wiadomo - bardzo łatwo jest się zrobić 'bo tak narzuca moda' ale jak dla mnie najpierw trzeba mieć coś w głowie - dopiero później wyglądać i osobiście nie widzę tutaj żadnej mody wręcz irytuje mnie to określenie.
BadMotherfucker - Sob 01 Cze, 2013


nihilismnation - Sob 01 Cze, 2013

Gratuluje wygranego castingu ;)
ZŁY PUNKS - Nie 02 Cze, 2013

proponuje tutaj sie wyżalać!!!!!!
nihilismnation - Nie 02 Cze, 2013

Nikt się tutaj nie użala. ;-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group