PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Problem z glanami

Mojzerz - Czw 11 Kwi, 2013
Temat postu: Problem z glanami
Otóż posiadam dziesięciodziurkowe glany HD. Jak na moje wymagania są bardzo dobre. acz ostatnio zauważyłem że odkleiła mi się podeszwa na pięcie (lekko, dalej trzymają śruby) i się zastanawiam czy to musi spotkać każdą parę czy może zgłosić je do reklamacji (mam je od pól roku)
wajch - Czw 11 Kwi, 2013

Weź oddawaj na reklamację tylko wypastuj porządnie to będą myśleć, że ciągle pastujesz. Ja zahaczyłem o gwóźdź i wyrwało mi dziurę akurat na zgięciu, poszedłem, wypastowane buty, natłuszczone i naprawili.
Mojzerz - Czw 11 Kwi, 2013

No to polecę w sobotę. Dam znać czy przyjeli. I jeszcze pytanie natury technicznej: czy mogę się spodziewać tego problemu po innych parach ?
wajch - Czw 11 Kwi, 2013

Nie wiem jak w HD, w moich steelach oprócz dziury wyrwanej gwoździem nic się nie dzieję. Tylko po dwóch latach czy tam więcej chodzenia już podeszwy mi się starły z tyłu tak, że w jednej mam jakąś dziurę, ale to już nie wada techniczna, musieliby z metalu zrobić podeszwy.
Mojzerz - Czw 11 Kwi, 2013

Dobraa znalazłem kolejny powód do reklamacji (mam nadzieje że przyjmią, w sumie to jeszcze gwarancja była jakaś) otóż tam gdzie jest utwardzenie z tyłu buta, od wewnątrz pękł szew (właśnie coś mi sie wydawało że za lekko się zgina xD
wajch - Pią 12 Kwi, 2013

xD
schlockau - Pią 19 Kwi, 2013
Temat postu: Re: Problem z glanami
Mojzerz napisał/a:
Otóż posiadam dziesięciodziurkowe glany HD. Jak na moje wymagania są bardzo dobre. acz ostatnio zauważyłem że odkleiła mi się podeszwa na pięcie (lekko, dalej trzymają śruby) i się zastanawiam czy to musi spotkać każdą parę czy może zgłosić je do reklamacji (mam je od pól roku)
przyklej superglue i wypierdalaj . A jak kupisz majtki i zardzewieją w w kroku,to nie pytaj ale kup inne i też wypierdalaj.
schlockau - Pią 19 Kwi, 2013

A jak będziesz chciał odpisać,to wiadomo co. Wypierdalaj
zgon - Sob 20 Kwi, 2013

mam drugą czy trzecią parę steeluf w ostatnich na początku zaczęły sie robic dziury na szwie kolo pięty a pozniej w okolicach malego palaca (w obu przypadkach w obu butach mniej wiecej w tym samym czasie), obecnie mam dziury na piętach po ok. roku konkretnego użytkowania. w sumie lubie steele ale marzą mi sie niezniszczalne glany po których czołg by musiał przejechać by je zarysować
BadMotherfucker - Sob 20 Kwi, 2013

Solovairy stestuj
spaf_antynazi - Sob 20 Kwi, 2013

Solovairy maja słabe szycia....
BadMotherfucker - Nie 21 Kwi, 2013

Kwestia oddania butów do dobrego szewca - koszt niecałe 50zł aby to poprawić a solidność materiału jest niezwykła

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group