PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - festiwal w Jarocinie 79-89\

kurarts - Pon 08 Kwi, 2013
Temat postu: festiwal w Jarocinie 79-89\
Witam serdecznie! :D Mam pytanko - czy s± tutaj uczestnicy festiwalu w Jarocinie w latach jak w temacie :D
Wszedłem w sprzeczkę w moj± mam± twierdzi, że w tamtych czasach wgl nie było na tym festiwalu ani alkoholu ani narkotyków w jakiejkolwiek formie.
St±d moje pytanie : Czy alkohol i narkotyki występowały na tej imprezie ?
Podkre¶lam, że chodzi mi o jak±kolwiek formę i nie przyjmuję tłumaczenia, że jedynym narkotykiem była muzyka.

ZŁY PUNKS - Wto 23 Kwi, 2013

Z tego co tatu¶ mi opowiadał to piło się winka tanie i kruszony a z narkotyków była tzw samarka czyli wlewało się klej do foliowej torebki i wdychali to debile czy to panki czy inne skinhedy
MariaJD - Sob 18 Maj, 2013

Witam. Bylam uczestniczka Festiwalu w 1979r. Ten festiwal odbywal sie wowczas pod nazwa Wielkopolskie Rytmy Mlodych w Jarocinskim Domu Kultury . Zostalam uznana za najlepsze wokalistke festiwalu. Prasa napisala wowczas: "Przez wokalizy biegla knieje kompasem glosu wiedziona bezblednie". Szalenstw nie bylo, chociaz zdarzaly sie indywidualne wybryki jak zawsze i jak wszedzie :)
Stanzberg - Pon 20 Maj, 2013

Piękny wpis. :cool:
Nigdy nie byłem w Jarocinie i jako¶ się nie wybieram, ale historii festiwalowych słuchać lubię.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group