PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - CIEKAWE MIEJSCE NA WYPOCZYNEK ;)

k_u_dlaty - Czw 31 Sty, 2013
Temat postu: CIEKAWE MIEJSCE NA WYPOCZYNEK ;)
Szukamy ze znajomymi jakiejś fajnej miejscówki na majówkę. Jakieś jeziorko, zeby było gdzie rozbić namiot. Jak będą jakieś inne atrakcje też super;) W grę wchodzą województwa: świętokrzyskie, mazowieckie, lubelskie. Czekam na propozycje :>
ZŁY PUNKS - Czw 31 Sty, 2013

polecam jezioro białe wies Białe koło Płocka
Marguz - Pią 01 Lut, 2013

w lubelskim - np Zagłębocze, Rogóźno, jak wybierzesz coś na lubelskim daj znać, chętnie się piwka napiję!
k_u_dlaty - Pią 01 Lut, 2013

Marguz napisał/a:
w lubelskim - np Zagłębocze, Rogóźno, jak wybierzesz coś na lubelskim daj znać, chętnie się piwka napiję!
no pierwotnie myślimy nad okuninką, więc jak coś to nie ma sprawy ;) pw czy cos :>
Marguz - Pon 04 Lut, 2013

co do Okuninki to dla mnie takie sobie, zależy jeszcze czego szukacie, latem sporo bydła tam się zjeżdża i mówię tu dosłownie o bydle. Kilka razy mieliśmy akcje z jakimiś chamami to oni nas, to my ich. W każdym razie, jak coś pw. ;)
k_u_dlaty - Pon 04 Lut, 2013

No ale mam nadzieję, że w maju nie bedzie tak źle. Właśnie chodzi też o to zeby bylo spokojnie
Marguz - Wto 05 Lut, 2013

to wybierzcie sobie łukcze, albo zagłębocze, albo które bądź inne, bo Okuninka to jedno z bardziej obleganych.
BiskupCzasu - Czw 07 Mar, 2013

:misiek:

polecałbym Dworzec PKP w Katowicach, ewentualnie Pogorię w Dąbrowie Górniczej :old:

Gain Kain - Pią 08 Mar, 2013

BiskupCzasu napisał/a:
polecałbym Dworzec PKP w Katowicach


klienci Ci się skończyli?

BiskupCzasu - Sob 09 Mar, 2013

WIADOMO że faceci są nieśmiali. ale mam za to dużo czasu na próby chujowego ZSRE :cool:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group