PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - Trzecia płyta DUMBS nazywa się Glue Sniffers

suchy693 - Nie 18 Lis, 2012
Temat postu: Trzecia płyta DUMBS nazywa się Glue Sniffers
Byli już skazani na bluesa, inni na 10 lat odsiadki, wielu jest skazanych żeby płacić ZUS, choć wiadomo, że to wyrzucanie kasy w błoto. A oni są skazani na Ramones!
Przed Wami warszawscy Ramonesi na swojej trzeciej płycie pod wiele znaczącym tytułem "Glue Sniffers"!

Nic się nie zmienili! Wciąż młodzi i piękni, a przynajmniej wciąż w tych samych ramoneskach, dżinsach i trampkach oraz z nisko zawieszonymi gitarami. Na nowej płycie, dokładnie tak samo jak na dwu poprzednich: nienawidzą wszystkich, wąchają klej, lubią kiepską pogodę, nie mają nic do powiedzenia, nic im się nie chce etc, etc. Książkowy wzór nieprzystosowania, choć piosenki im wyszły jak nigdy… Bo wszystko to z nieśmiertelnymi ramonesowskimi akordami, chórkami, melodią i dośpiewującą zadziornie Katiuszą z zespołu……….. Piekło Kobiet :) (tak, tak, to nie jest żart!). Drugi zaskok, że choć tu i ówdzie jakaś gitarka lub melodia, koneserom punka wydać się może znajoma, to nie ma tu ani jednego coveru Ramones. Okładka to rip off z… wszyscy oczywiście wiedzą z czego. Płyta ma 15 kawałków, trwa 35 minut, jest fajna i musisz ją postawić na półce między Road to Ruin, a Mondo Bizarro, w przeciwnym razie na najbliższym koncercie stracisz legitymacje pankowską.
Nowy album wydajemy wspólnie z zespołem, więc łapcie kapelę na koncertach i żądajcie tego albumu, no chyba, że nie macie ich pod ręką to piszcie do nas: pasazer@pasazer.pl , www.pasazer.pl.

Listy miłosne do kapeli i zaproszenia na koncerty kierujecie na adresy: www.facebook.com/heydumbs , oraz
kubadumb@wp.pl
Proście a będzie Wam dane, ale nie czekajcie - Jah nie przyjdzie.

Glue Sniffers
Suicidal Kids
Bad Weather
Monster
Running Down The Hill
Toxic Lovers
Your Life
Get It Right Back (Maxine Nightingale/Hanson Brothers)
Recenzja
I Just Wanna Know
Im Your Man
You Drive Me Crazy
By the River
Stay In A Corner
I Hate Everthing

k_u_dlaty - Nie 18 Lis, 2012

Wiadomo moze coś o cenie?
suchy693 - Wto 20 Lis, 2012

k_u_dlaty napisał/a:
Wiadomo moze coś o cenie?
Pewnie 25 zeta -śledż na stronie Pasazer Records :old:
k_u_dlaty - Wto 20 Lis, 2012

Oks :misiek:
szymon - Czw 22 Lis, 2012

To że wydaje to Pasażer to dla mnie spory szok.Koniec świata bliski jest:)

Zaskoczenie pozytywne tym bardziej że kilka chwil wcześniej Bezkoc wydał na winylu stare nagrania Fortu B.S.

Bardzo płodny pod względem rodzimych produkcji jest ten 2012 rok:)

Stanzberg - Czw 22 Lis, 2012

Przecież poprzednią płytę Dumbsów też wydał Pasażer. ;)
Rotten82 - Czw 22 Lis, 2012

Cena srena, sadzac po tytulach, to bedzie po angielsku, takze ja mam wyjebane na ta plytke : (
ZŁY PUNKS - Pon 24 Gru, 2012

Rotten82 napisał/a:
sadzac po tytulach, to bedzie po angielsku, takze ja mam wyjebane na ta plytke : (
spoko płyta i nawet utwory niektóre sa po polskiemu
PISSED PUNK - Wto 25 Gru, 2012

Niby ograne patenty Ramoniaków(przecież o to chodzi) a jednak świeżość i słowiańska ikra+fajne pomysły damskich wokali,piano i jak zwykle świetna grafika...Glue Sniffers to najlepszy album DUMBS!!!Mam nadzieję że kiedyś Bezkoc wyda całość Dumbs na winylu.Koncertowa premiera płyty 25 stycznia w warszawskim klubie Regeneracja!(pozazdrościć Warszawiakom).

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group