PUNK FORUM
Forum Punkowe

Sport - MMA panowie, MMA.

FRED K. - Pon 22 Paź, 2012
Temat postu: MMA panowie, MMA.
Nikt do wafla nie ogląda MMA? http://www.forbezdvd.com/...-Mir-Full-Fight

nieklawo bo Fred K. trenuje, a już niebawem walka roku między JUNIOREM DOS SANTOSEM a CAINEM VELASQUEZEM a potem czas na ALISTAIRA!!!!!!

Tu sie bede dzielił wrażeniami z gal. Jeśli ktoś ogląda MMA to warto się dzielić 8-)

FRED K. - Nie 04 Lis, 2012



Jest najnowszy plakat największej walki ROKU w mma w wadze ciężkiej, to bedą kurwa emocje, przez tydzień czasu przed walką nie zasnę.


romanbogucki22 - Nie 29 Wrz, 2013

Witam

Można gdzieś na jakimś kanale walki UFC oglądać ???

Szymix - Pon 30 Wrz, 2013

hmm, zawsze mnie dziwią tacy użytkownicy, rejestruje się na punkowym forum i pisze jedynego posta w temacie niezwiązanym z punkiem :?
BadMotherfucker - Pon 30 Wrz, 2013

Popatrz na jego podpis
Szymix - Wto 01 Paź, 2013

Eh, spryciula :lol: :lol:
beny - Czw 21 Lis, 2013

Słyszeliście że będzie UFC w Polsce ?:) Ze względu na Mametha :D
FRED K. - Nie 05 Sty, 2014

Srametha, UFC ma w dupie Mameda, nawet nie zapłacą mu wiecej niż 25+25 koła za walkę bo mimo ze walczy efektownie, to walczy z ogórasami, których każdy w UFC wciągał kinolem i po prostu nie zaplaca mu wiecej. Oni tu przyjadą z Hallmanem, Omielańczukiem, Jotko i ewentualnie Soszynskim w karcie zeby podbijac nasz rynek, pewnie ejszcze zatrudnią jakas większą lokalną gwiazdę np Bedorfa czy Blachowicza.
michał ze wsi 2 - Sob 18 Sty, 2014

Może to nie właściwy temat,spytam jednak czy w Polsce jest gdzieś klub karate gdzie ćwiczą styl pijanego?
FRED K. - Czw 06 Mar, 2014

Ja tam nie wiem, ale jak karate to bardziej temat o tańcu chyba...? :faja:
kosek - Pią 07 Mar, 2014

Teraz niedługo kolejna gala KSW 26 ale nie ma takich dobrych walk , szkoda , trzeba czekać na galę KSW 27 podajże w maju , będzie lepiej i w klatce.
FRED K. - Nie 23 Mar, 2014

kto jedzie ze mna na almma w oborniki śląskie koło wrocląwia? walcze w sobote pany jany teraz 8-)
MZW try - Sob 04 Kwi, 2020

FRED K. napisał/a:
kto jedzie ze mna na almma w oborniki �l�skie ko�o wrocl�wia? walcze w sobote pany jany teraz 8-)

Powiedz mi dziadek jak to jest kiedy ma miejsce nokaut ale po ciosie poniĹźej pasa?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group