PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - WERWOLF 77 nowa p³yta nied³ugo

suchy693 - Sob 30 Cze, 2012
Temat postu: WERWOLF 77 nowa p³yta nied³ugo
Promomix nadchodz±cej wielkimi krokami drugiej p³yty Werwolf 77. Za³oga warszawskich punków w akcji!! Premiera p³yty lato 2012 w Badlook Records.http://www.youtube.com/watch?v=f6z7F_UQNJM PIÊKNI I M£ODZI JAK ZAWSZE ZNOWU W GRZE!!!
suchy693 - Wto 17 Lip, 2012

BIERZCIE I S£UCHAJCIE ICH WSZYSCY JUZ S¡ To druga p³yta zespo³u - 13 kawa³ków same hity!

Wszyscy znaj± kawa³ki: "Te¶ciowa na 102", "M jak Miêdzyzdroje" czy "Do lusterka pijê"



Po prostu hiciory na lato 2012!!!



P³yta zawiera 8 stronicow± ksi±¿eczkê z tekstami.

Utwory na p³ycie:

1. Poszukiwacze mocnych wra¿eñ

2. Si³y w rencach

3. M jak Miêdzyzdroje

4. Wysportowani inaczej

5. Dziewczyny z eS eS

6. Wampir w trampkach

7. Ty ¶pisz (i podatki p³acisz)

8. Najwiêkszy wróg robotnika

9. Do lusterka pijê

10. Te¶ciowa na 102

11. Nie przerywaj mi orgazmu

12. C'est la vie

13. ¯eby wszyscy byli tacy jak my http://allegro.pl/werwolf...0810.html[/URL] [/b]

Stanzberg - Wto 17 Lip, 2012

Nie mogê siê doczekaæ, zw³aszcza, ¿e znam j± na pamiêæ. :lol:
kawkader - ¦ro 18 Lip, 2012

Mam jak±¶ niewyt³umaczaln± awersjê do tego zespo³u :bejzbol:
suchy693 - ¦ro 18 Lip, 2012

kawkader napisa³/a:
Mam jak±¶ niewyt³umaczaln± awersjê do tego zespo³u :bejzbol:
Niepotrzebnie sie spinasz bardzo mili goscie z ch³opaków s± :>
Rotten82 - ¦ro 18 Lip, 2012

kawkader napisa³/a:
Mam jak±¶ niewyt³umaczaln± awersjê do tego zespo³u :bejzbol:

jak zrozumiesz co na prawde jest wazne zyciu, wtedy pokochasz ta kapele ;)

kawkader - ¦ro 18 Lip, 2012

Rotten82 napisa³/a:
kawkader napisa³/a:
Mam jak±¶ niewyt³umaczaln± awersjê do tego zespo³u :bejzbol:

jak zrozumiesz co na prawde jest wazne zyciu, wtedy pokochasz ta kapele ;)

Karwasz twarz, brzmi powa¿nie. Mam nadziejê, ¿e to nie nienawi¶æ do hipisów jest t± rzecz± :>

Rotten82 - Czw 19 Lip, 2012

czyli ty po prostu za chuj nie znasz tworczosci tej kapeli i utozsamiasz ich z jednym kawalkiem?
Stanzberg - Czw 19 Lip, 2012

Doskonale sobie potrafiê wyobraziæ, ¿e mo¿na nie lubiæ Werwolfa muzycznie, mnie ta przypad³o¶æ ominê³a. :grin:
kawkader - Czw 19 Lip, 2012

Rotten82 napisa³/a:
czyli ty po prostu za chuj nie znasz tworczosci tej kapeli i utozsamiasz ich z jednym kawalkiem?
W ¿adnym wypadku, po prostu to akurat najbardziej zapad³o mi w pamiêæ. Wydaje siê, ¿e powinienem napisaæ 'jedn± z tych rzeczy'.
szymon - Czw 19 Lip, 2012

Dopóki nie zobaczy³em zespo³u Werwolf 77 na ¿ywo to narzeka³em na nich ¿e muzycznie s³abi itd...po pierwszym ich koncercie na którym by³em wpadli mi w ucho-ulubione kawa³ki koledzy s± najwa¿niejsi,te¶ciowa to nie rodzina,twoje d³ugie w³osy i cz³owiek trze¼wy nudny jest.

Czekam na to a¿ ich p³ytka wyl±duje w ofercie JJR wtedy zrobiê zakup za 2 stówki by zaoszczêdziæ na kosztach wysy³ki.

Kto nie widzia³ kapeli na ¿ywo niech jedzie na Warhead do Ustki za tydzieñ,ewentualnie za 5 tygodni do Warszawy do Fonobaru.

suchy693 - Czw 19 Lip, 2012

Nie wiem czy kolega Rodzyn ktory to wydaje podzieli siê z JJR :> Lepiej zakupic z kim¶ z 3/4 sztuki wtedy wysylka tansza a cd juz jest mozna ja kupic na allegro :old:
Stanzberg - Pi± 20 Lip, 2012

Ciê¿ko by³oby mi zamówiæ p³yty z JimmyJazzu za 60 z³, co dopiero za dwie¶cie. :eek: Kompletujesz dyskografiê Komet? :mrgreen:

Szymon, jak chcesz to za³atwiê Ci sztukê na Remizê.

szymon - Pi± 20 Lip, 2012

Stan jestem jak najbardziej za we¿ p³ytkê Werwolfa ze sob±.

Co do JJR to prawdopodobnie maj± najlepszy sklep wysy³kowy w naszym kraju,w chuj kapitalnej muzy-tylko w tym roku kupi³em u nich z 25 p³yt-od starych p³yt analogsów,po bulby,skunxa,the sandals,horrorshow,karcera,damrockersów,the freaks,the coiots,rewizja,nowy ¶wiat,ape,adhd syndrom plus wiadomo najnowszy numer Gara¿u.Wychodzê z za³o¿enia ¿e lepiej bezpo¶rednio wspomóc wydawcê ni¿ zina nabywaæ w empiku.

Troszkê powia³o offtopem z mojej strony to tak wracaj±c do dyskusji i Werwolfie czy kto¶ z was ma ich debiutancki album?Czy fizycznie mo¿na gdzie¶ to dostaæ ewentualnie mog± byæ mp 3...

Drugie pytanie kierujê bezpo¶rednio do Stana mo¿e za rok warto by by³o zaprosiæ Werwolfa do Remizy?

Rotten82 - Sob 21 Lip, 2012

bulby, skunx, sandals, horrorshow, damrockers, the freaks to chyba nie sa kapele ktorych wydawca jest jjr, jjr jest dystrybutorem
Rotten82 - Sob 21 Lip, 2012

bulbulators:"NOISE ANNOYS"
skunx: olifant
sandals: olifant
horrorshow:olifant
damrockers: rude buttons
the freaks: olifant ?

suchy693 - Sob 21 Lip, 2012

szymon napisa³/a:
to tak wracaj±c do dyskusji i Werwolfie czy kto¶ z was ma ich debiutancki album?Czy fizycznie mo¿na gdzie¶ to dostaæ ewentualnie mog± byæ mp 3...

Debiut mozna nabyc w Milicja Poszukujehttp://milicjaposzukuje.c...ni-dancing.html :old: Olifant recordshttp://www.olifant.com.pl/sklep/produkt/1093
Szymix - Sob 21 Lip, 2012

@Rotten
tylko szymon pisal ze maja "najlepszy sklep wysy³kowy" a nie ¿e to wydaj± :cancan:

Stanzberg - Sob 21 Lip, 2012

Domy¶li³em siê, ¿e chodzi bardziej o sklep wysy³kowy, my¶lalem, ¿e za¿artowaæ zawsze mo¿na. :D

Rotten82 napisa³/a:

damrockers: rude buttons
the freaks: olifant ?

Pierwsza p³yta Damrocków i jedyna Freaksów – Burning Chords.

szymon - Nie 22 Lip, 2012

Rotten reedycja sosnowieckiej kapeli Horrorshow ''Ryps-Wyps/Poci±g z fors±'' wyda³ Dzidek z JJR:)

Samo wydawnictwo JJR mia³o lub ma 3 flagowe kapele powi±zane z t± wytwórni±-The Analogs(chocia¿ ostatni± p³ytê wyda³ Melon z Rockers),Komety i Anti Dread.Owszem Dzidek wyda³ dwie p³yty jak P.DS,Bang Bang,Podwórkowi Chuligani,Karcer(tutaj dodatkowo reedycje starych p³yt),ADHD Syndrom.

Jednak w jednym miejscy jest mnóstwo p³yt innych wydawców,za które co prawda trzeba zap³aciæ o te 2-3 z³ wiêcej ni¿ u wydawcy danej kapeli ale mimo wszystko jest oszczêdno¶æ na wysy³ce.

Suchy dziêki za linka masz u mnie dwa browary za pomoc,bêdziesz w Remizie w nastêpn± sobotê?

W Pasazerze jest jeszcze lepsza opcja bo ju¿ po zamówieniu za 150 z³ Bezkoc wysy³a na swój koszt przesy³kê za pobraniem,jednak tutaj stanowczo za ma³a jest oferta kapel nurtu punk 77/street punk.

Wracaj±c do tematu kto¶

Rotten82 - Nie 22 Lip, 2012

swoja droga, to czy ta oferta, ze wysylaja paczke na swoj koszt, dotyczy rowniez wysylki zagranicznej? bo chetnie bym sobie zamowil z 15 plytek :O
suchy693 - Pon 23 Lip, 2012

szymon napisa³/a:


Suchy dziêki za linka masz u mnie dwa browary za pomoc,bêdziesz w Remizie w nastêpn± sobotê?

Z wielkim ¿alem zawiadamiam ze moja osoba nie pojawi sie na tym cudownym punkowym fe¶cie poniewaz jebany system nie da³ mi wolnego na ten piekny dzieñ :sad: :sad: A pifka mo¿esz zachowac na Brutal Festung w Fonobarze bo tam to bêdê!! :misiek:
Gain Kain - Pon 23 Lip, 2012

jedynka Damrockers i The Freaks: ¶p burning chords :hmm:
Rotten82 - Pon 23 Lip, 2012

Szymix napisa³/a:
tylko szymon pisal ze maja "najlepszy sklep wysy³kowy" a nie ¿e to wydaj± :cancan:

Szymix tylko, ze alkohol zawsze jest dobra wymowka :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group