PUNK FORUM
Forum Punkowe

Sprawy techniczne - Ożywienie forum

Aneta - Pią 29 Cze, 2012
Temat postu: Ożywienie forum
Tak jakoś ''zobaczyłam'' dziś ten tekst:

Kod:
Najwięcej użytkowników 244 było obecnych Nie 17 Cze, 2007


:shock:

Tylu?

Trochę mi brak tego jak (część ludzi) odpalała forum ''jak poranną gazetę'' i po południu można było poczytać coś (nie zawsze) sensownego...

spaf_antynazi - Sob 30 Cze, 2012

To że coraz to mniej osób bywa na tym forum, to kwestia nie tylko facebooka
k_u_dlaty - Sob 30 Cze, 2012

No, jak zobaczyłem ile ludzi w tym jednym dniu było to nie wierzyłem. Teraz to dobrze by było jakby 10 ludzi na tydzień udzieli
ko0niu - Sob 30 Cze, 2012

dawno już nie widziałem sensownego konkretnego tematu założonego, nie mam prawa narzekać bo sam takowego nie założyłem ale również mi żal tych czasów kiedy faktycznie punkforum było moją prasówką otwierającą się automatycznie w przeglądarce codziennie rano :) Fejsik na bank się do tego przyczynił że fora powymierały. :old:
zachariasz - Sob 30 Cze, 2012

Przez tą awarię forum część użytkowników mogła pomyśleć że ono już nie istnieje :-|
k_u_dlaty - Sob 30 Cze, 2012

Ale to już od dłuższego czasu spada udzielanie się. Nie ma janusza i brakuje tematów :lol: jak to jest że na konserwie są setki postów na dzień a tu 5- 10 :zongler:
suchy693 - Sob 30 Cze, 2012

Wszystko co dobre musi się kiedys skonczyc .Ja traktuje pforum jako dobrą zgrywe i telegazetę koncertową :mrgreen: :twisted:
Yacek - Sob 30 Cze, 2012

suchy693 napisał/a:
Wszystko co dobre musi się kiedys skonczyc .Ja traktuje pforum jako dobrą zgrywe i telegazetę koncertową :mrgreen: :twisted:

Ty, no prawie 3900 postów w dwa lata to faktycznie zgrywa ;-)

spaf_antynazi - Sob 30 Cze, 2012

Coraz to mniej info na temat koncertow no i jak sie pisze ciagle w dziale o pierdolach to nie ma dziwne ze tyle napisane.
suchy693 - Sob 30 Cze, 2012

A o czym tu pisać jak nie o pierdołach gdzie nie spojrzec wszedzie wirtualni wojownicy .Jedyny plus tego forum ze parę osob zajebistych sie poznało i mozna normalnie pogadać w realu z nimi :old:
Aneta - Nie 01 Lip, 2012

zanim fb się rozkręciło u nas to forum już padało
paradise38396 - Pon 02 Lip, 2012

Ej to może coś z tym zrobić, a nie użalać się pomiędzy sobą? No dobra, dobra zamknę się bo jeszcze na mnie naskoczycie :)
Rotten82 - Wto 03 Lip, 2012

mozemy wyznaczyc dyzury uzytkowania -_-'
Dzemu - Wto 03 Lip, 2012

A moze poprostu trzeba rozreklamowac ;)
Aida - Wto 03 Lip, 2012

Dopiero wtedy będzie masa ludzi na forum co uważają że Happysad to pank.
Rotten82 - Wto 03 Lip, 2012

sezon wakacyjny sie zaczal, wiec na pewno teraz duzo takich osob forum odwiedzi
k_u_dlaty - Śro 04 Lip, 2012

Rotten82 napisał/a:
sezon wakacyjny sie zaczal, wiec na pewno teraz duzo takich osob forum odwiedzi
:old:
I co z tego, że będzie ich tysiąc skoro, żaden z nich nic mądrego nie napisze :roll:

Gain Kain - Śro 04 Lip, 2012

prawda jest bolesna, fora internetowe powoli przechodzą do lamusa wypierane miedzy innymi przez facebook itp.
Rotten82 - Śro 04 Lip, 2012

Gain Kain napisał/a:
prawda jest bolesna, fora internetowe powoli przechodzą do lamusa wypierane miedzy innymi przez facebook itp.


e tam, nasze nazikonserwy maja sie swietnie :)

spaf_antynazi - Śro 04 Lip, 2012

Może trzeba się tam przenieść...
Mecenas - Śro 04 Lip, 2012

wcale że nieprawda, kiedyś było mnóstwo tematów o muzyce i tym podobnych, teraz tylko o dupie marynie i czołgi, no może jeszcze tematy klutkowe
części starej ekipy już się w ogóle nie chce włazić, część nie ma czasu, tu jest to samo tylko na większą skalę
edit o konserwach piasałem

Przybysz - Śro 04 Lip, 2012

Załóżcie na Facebooku użytkownika Punkserwis, będzie git
michał ze wsi 2 - Czw 05 Lip, 2012

Po co coś na siłę ożywiać?To przypomina Frankenstaina.Toczy się wszystko swoim rytmem,raz przyśpiesza,raz zwalnia.Facebook-nie dziękuję.Biorę niekiedy udział w jakichś dyskusjach,jednak kiedy pojawiają się odnośniki do tego-wysiadam.Jakiś wewnętrzny hamulec pozwala mi do tej pory żyć bez tego typu jednostek.Nie wiem czemu ale wydaje mi się,że Fb to miejsce dla szczeniaków z problemami "za małego huja" itp. :lol: Być może się mylę,może to jest poważne?Może ktoś z błędu mnie wyprowadzi?
Dzemu - Pią 06 Lip, 2012

michał ze wsi 2, troche sie mylisz, bo dla mnie fb to przede wszytkim kontakt z ludzmi ktorych wywialo z mojej miejscowosci a nie sa bardzo czesto w rodzinnych stronach.
k_u_dlaty - Pią 06 Lip, 2012

Co do fejsa to nie jest to nawet złe, ale jak widzę fanpejdże w stylu KTO MA GLANY JEST KOCHANY i wypowiadają sie tam tró dziewczynki że np. `czyste glany to nie glany, one muszą być brudne` to mi sie rzygać chce :zygi:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group