PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - NANCY REGAN nowa pierwsza płytaaaaaaaaa!!!!!!!!!

suchy693 - Pią 11 Maj, 2012
Temat postu: NANCY REGAN nowa pierwsza płytaaaaaaaaa!!!!!!!!!
18 maja nakładem Lou&Rocked Boys ukaże się debiutancki album Nancy Regan „Warszawa Gdańska”.



Muzyka proponowana przez młody zespół Nancy Regan to bezapelacyjnie alternatywa w czystej formie. Słychać tu uwspółcześnione powroty do ostrego dobrego rocka i chyba z takim podejściem należy utożsamiać twórczość zespołu. Zespół tworzą od 2010 roku: Martyna "Nancy" Załoga (wokal, gitara), Kuba Szymański (gitara basowa), Rafał "Szkielu" Strzemięczny (perkusja). Jak sami mówią: "obraliśmy sobie za drogę połączenie tego co najlepsze w hard core, post punk i brudnym brzmieniu..."



We wrześniu 2011 weszli do studia i nagrali debiutancki materiał , będący owocem ich ponad dwuletniej współpracy. Na tej płycie dostajemy zatem 13 polskich utworów, które są ciekawą mieszanką ostrych i energetycznych punk rockowych dźwięków, bez popowo-kompromisowych bitów i zadziornym głosem i dobrym muzycznym warsztatem charyzmatycznej wokalistki. Płyta Nancy Regan jest dla wymagającego rockowego słuchacza, który nie chce trawić muzyki „fusion” i łączenia gatunków. Czyste, mocno rockowe granie na energetycznym poziomie, połączone z często niecenzuralnymi tekstami. Nancy Regan prezentuje absolutnie wzorcowy hałas.




SantaClaus - Pią 11 Maj, 2012

Zajebista kapela, preorder już zamówiony!
suchy693 - Pią 11 Maj, 2012

Zobaczymy zobaczymy :mrgreen:
Yacek - Pią 11 Maj, 2012

SantaClaus napisał/a:
Zajebista kapela, preorder już zamówiony!

A gdzie ? Podaj namiar

Mecenas - Sob 12 Maj, 2012

kilka kawałków świetnych ale mają w repertuarze kilka kasztanów też
SantaClaus - Sob 12 Maj, 2012

Yacek napisał/a:
SantaClaus napisał/a:
Zajebista kapela, preorder już zamówiony!

A gdzie ? Podaj namiar


http://punkshop.pl/katego...ncy_regan,17919

suchy693 - Sob 12 Maj, 2012

Własnie godzinke temu z Nancy gadałem i plytke bede miał jupiiiiiiiiiiiiiii :bananik: :bananik: :bananik:
Kisiel73 - Nie 13 Maj, 2012

suchy693 napisał/a:
Własnie godzinke temu z Nancy gadałem i plytke bede miał jupiiiiiiiiiiiiiii :bananik: :bananik: :bananik:

Ach te układy i układziki. Jak za PRL-u, co? ;-)

Stanzberg - Nie 13 Maj, 2012

Mi dla odmiany kompletnie nie podchodzi, choć niektóre wały spoko.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group