PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z zagranicy - Misfits

MłodaDezerterka - Pią 04 Maj, 2012
Temat postu: Misfits
Co sądzicie na temat kapeli nie znalazłam żadnego większego wątku z nimi a muszę przyznać że mnie nurtuje wasza opinia na ich temat.
No i którego z wokalistów wolicie (dla rozeznanych) Glena czy Gravesa a może Jerrego no i co za tym idzie starszą czy nowszą twórczość Misfits? :mrgreen:

Marchin - Sob 05 Maj, 2012

Zdecydowanie starszą. Nowszą tez lubię ale to prawdziwe misfits to tylko to z danzigiem. 100% mocy i jedna z moich ulubionych kapel.
Mecenas - Sob 05 Maj, 2012

byłem w lutym na koncercie i gdyby nie za dużo alko to bym się wynudził
stare kawalki dają radę, ale nowsze to kopia samych siebie, bez sęsu

MłodaDezerterka - Sob 05 Maj, 2012

Czyli mam nie żałować że mnie nie było?
Bo ja sobie wydarować nie mogę :cry:

kawkader - Sob 05 Maj, 2012

Żałuj że Cię nie było :razz: . Pomimo, że nie przepadam za nowym Misfits i ciągniecie tego bandu na siłę przez Jerrego uważam za bardzo słabe, to jak grali stare kawałki (a grali ich naprawdę dużo) to się jarałem :mrgreen:
k_u_dlaty - Sob 05 Maj, 2012

Mi jakoś nigdy to nie mogło wejść. Kilka razy się zmuszałem do przesłuchania choć jednej płyty i nic. :razz:
kawkader - Sob 05 Maj, 2012

k_u_dlaty napisał/a:
Mi jakoś nigdy to nie mogło wejść. Kilka razy się zmuszałem do przesłuchania choć jednej płyty i nic. :razz:

:shock: :eeek: Przesłuchaj sobie 12 Hits From Hell. Jak Ci się nie spodoba to oddawaj legitymacje pankową :limo:

BadMotherfucker - Nie 06 Maj, 2012

Walk Among Us i Earth A.D./Wolfs Blood mogą być reszta niesłuchalna dla mnie
Konan - Nie 06 Maj, 2012

szczerze to dobrze znam tylko ich jedna płytę- american psycho, i powiem szczerze, jednen z moich najlepszych albumów. moc i klimat w chuj
MłodaDezerterka - Nie 06 Maj, 2012

kawkader ja też się zastanawiam Jerry trzyma Misfits za ręce i za nogi pytanie tylko po co i tak to już nie to samo...A i nie rób mi wyrzutów bo ja się zaraz tu ze złości pogryzę że to przegapiłam :punk:
Kenobi - Pon 07 Maj, 2012

po co... dla kasy !
moja ulubiona płyta to "American Psycho" ;]
A wokalista... zależy od piosenek :D ale bardziej Graves ;d

MłodaDezerterka - Pon 07 Maj, 2012

Moje pytanie było retoryczne bo przecież jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. :glupek:
A propo nie wiem czy założyć osobny temat ale ciekawa jestem jak zaopatruje się dla was Danzig(zespół)? :bananik: :mrgreen:

Gain Kain - Wto 08 Maj, 2012

MłodaDezerterka napisał/a:
ciekawa jestem jak zaopatruje się dla was Danzig(zespół)? :bananik: :mrgreen:


świetnie, właśnie Glenn wysłał mi kolejną flaszkę whiskey :old:

Stanzberg - Wto 08 Maj, 2012

Pijasz whisky marki Danzig…? :eek:

Danziga nie lubię, za to Misfits wszystko do płyty "Cuts from the crypt".
Najmniej lubię Earth AD, ale w gruncie rzeczy nie jest to zła płyta. Kapela jest, a raczej była, niesamowita, zajebista muzycznie i wręcz wybitna jako zjawisko. Gatunek horror-punk bez nich nie istnieje.
Ostatnia odsłona z Jerrym na wokalu brzmi już jak kiepska kopia, co o tyle smutne, że wszyscy inni wokaliści nieźle dawali radę, np. Zoli Teglas. Może jakby Jerry'emu przyszło śpiewać w jakiejkolwiek innej kapeli to by podołał, ale zmierzenie się z geniuszami wokalnymi Glenna i Gravesa przerośnie każdego.

Niestety, na ostatniej płycie to jest także przeciętniactwo również muzyczne, zero większych pomysłów, zero polotu… Znacznie lepiej solowo radzi sobie Graves.

kawkader - Wto 08 Maj, 2012

Nie lubię Danziga jako gościa i zespołu, który nazwał swoim nazwiskiem, też nie. Co nie zmienia faktu, że Misfits najlepsze było za jego czasów i jego geniusz ciężko podważyć.
św tomasz - Pią 20 Lip, 2012

Nie lubię płyt z Jerrym na wokalu. Z Gravesem tak średnio - to znaczy podobały mi się jak słuchałem pierwszy raz, ale już nie wracam. Z Danzigiem uwielbiam.
frozen - Wto 30 Lip, 2013

a ja ich lubię, ale teraz grali na jarocinie (nie wiedzialam ze graja nawet, dopiero po fakcie) i odwalili ponoc, wokalista byl chamski i chcial by za autografy placic ;o tak słyszałam
Wojtek_0124 - Czw 01 Sie, 2013

Byłem w Jarocinie pod płotem i Misfits spierdolili koncert. Stare Misfits - ogień, nowe - syf
Stanzberg - Pią 02 Sie, 2013

Właśnie uświadomiłem sobie jak bardzo kiedyś kochałem ten zespół i jak wielką pomyłką jest obecne Misfits.

Ze wszystkich składów okołomisfitsowych na dzisiaj najlepsze jest 666 Aniołów.
Polecam. :twisted:

A7xZawadzki - Czw 19 Mar, 2015

Dokładnie tak, zgadzam się z wami, kiedyś Misfits to było coś, ateraz to nawet nie ma o czym gadać :-|
tadzio 1975 - Nie 01 Maj, 2016

Jak Misfits to tylko z Danzigem. Po reaktywacji to tylko album "Famous Monsters" daję rade.
dagwil - Pon 06 Sty, 2020

szczesliwego nowego roku
strad - Czw 30 Sty, 2020

super temat
oraet - Pią 07 Lut, 2020

siemka witam
bresz - Pią 14 Lut, 2020

siemka witam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group