PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - PASAŻER 28

Szymon69 - Sob 11 Lut, 2012
Temat postu: PASAŻER 28
Cytat:
Nowy Pasażer to numer podwójny, bo jest kapkę spóźniony i ma 208 stron. Trochę dużo, ale rekordy są podobno po to, żeby je bić. W środku sążniste wywiady, historie zespołów hardcore/punk i recenzje ich płyt, oraz trochę opinii jakich się można spodziewać i trochę kontrowersyjnych.



Wymęczyliśmy bardzo mocno popularnych krajowych artystów punk i hardcore takich jak: CASTET, DEZERTER, CYMEON X, THE FIGHT, BULBULATORS, ZŁODZIEJE ROWERÓW (nic dziwnego, że się rozpadli…), oraz znanych artystów zagranicznych: PENNYWISE, SICK OF IT LL, BOYSETSFIRE, TRIAL, ROGER MIRET and The DISASTER, BORN FROM PAIN. Przewietrzyliśmy kilka punkowych trupów: AVENGERS, X-RAY-SPEX, SCREAM, ZOUNDS, KRAUT, w tym dwa z RPA: WILD YOUTH, POWER AGE.
Jest sporo wagi ciężkiej: TRAPPED UNDER ICE, ALL FOR NOTHING, STAY HUNGRY, POWERWOLVES, HARDA TIDER, RATFACE , ANCHOR , WOLF X DOWN, WE RIDE, FINISTERRE, KYLESA, WOLVES LIKE US, RUN WITH THE HUNTED. Ale też odrobinę wagi nieco lżejszej: EPIDEMICS, BLACKLIST ROYALS, LEMURIA, LAPINPOLTHAJAT, NOTHING, MISTER X, no i żule z DREADNOUGHTS,
Są artyści polskojęzyczni z Polski: CZOSNEK, GANGRENA, oraz polscy artyści którym nie idzie śpiewanie po naszemu: THE UNION czy GOVERNMENT FLU. Do tego prawdziwa punkowa młodzież: HALT! AUSCHWITZ RATS i MASS MILICJA (OK, ta młodzież jest trochę naciągana..), a także LAST DAYZ.
Do wege gotowania zachęca NICKY GARRATT z U.K. Subs, o swoim jedynym koncercie w XXI wieku opowie Guernica Y Luno. KONJO KONNAK chwali się swoją punkową książką, a USZATY 20 letnią karierą NNNW. O swoich 10 życiowych płytach opowiadają: Iglak - Bulbulators, Tomas - Biała Gorączka, Adam - Cymeon X. Z Adamem gadamy też o wolnym rynku i wolności. Jest kolejny winylomaniak, jest kilkanaście felietonów oraz dwie albo trzy setki recenzji. Masakra. Jest też płyta CD.
Kosztuje to cudo marne 22 zł, fizycznie zaistnieje w drugiej połowie lutego, zamawiać można już teraz (najlepiej z kilogramem płyt do słuchania) pod adresem: pasazer@pasazer.pl

yamahac30m - Nie 12 Lut, 2012

No wreszcie! Na stronie pasażera, była wzmianka o numerze 28, ale w empiku nic o tym nie wiedzieli. To będzie mój drugi numer, bo dopiero kupuje Pasażera od 27 numeru. Fajnie, że dodajecie płytę do numeru bo dzięki Wam, mam możliwość posłuchania fajnych punkowych kapel bez piractwa.
suchy693 - Śro 15 Lut, 2012

Pamietaj ze jeszcze jest GARAŻ wydawany przez Jimmy jazz records :mrgreen:
Konan - Śro 15 Lut, 2012

w emipkach jest juz?
k_u_dlaty - Śro 15 Lut, 2012

jak ktos zakupi to sie może pochwalić i napisać czy warto zakupić ;-)
Biały - Czw 16 Lut, 2012

Nie lepiej zamiast w Empiku kupić u wydawcy? To tyczy się nie tylko zinów, ale też płyt czy książek. Empik strasznie zdziera przy pośredniczeniu. W czasach internetu i łatwych przelewów nie powinno być z tym problemu ;)
Stanzberg - Czw 16 Lut, 2012

Dokładnie, jebać empik.
Kupuję tam tylko jak już naprawdę muszę.

Konan - Czw 16 Lut, 2012

wiem, wiem punki. tyle ze mam teraz łatwy dostęp do empiku i chyba z niego skorzystam, nie chce mi sie czekac na przesyłkę itp.
kawkader - Czw 16 Lut, 2012

i płacic za przesyłkę
Biały - Pią 17 Lut, 2012

Z tym też nie ma problemu - namawiasz kolegów/koleżanki na wspólną paczkę albo zamawiasz sobie przy okazji płyty (bo zakładam, że kupujecie ;) ). Ja na prawdę wolę poczekać te kilka dni na paczkę, ale dać zarobić twórcom. Z resztą każdy, kto słucha pankroka musi być przyzwyczajony do tej "niewygody", bo (poza JJR) niespecjalnie da się kupować płyty w sklepie.
yamahac30m - Pon 05 Mar, 2012

suchy693 napisał/a:
Pamietaj ze jeszcze jest GARAŻ wydawany przez Jimmy jazz records :mrgreen:



Niestety w empikach w Opolu nie ma ani Pasażera ani Garażu

PepsiPL - Pon 05 Mar, 2012

Bo są w fazie drukowania ;) .
Stanzberg - Wto 06 Mar, 2012

Obawiam się, że nawet jak jest wydrukowany, to nie ma. :smile:
yamahac30m - Nie 18 Mar, 2012

W empiku w Opolu, na rynku( Wczoraj sprawdzałem w empiku w Karolince i nie było) kupiłem najnowszy numer Pasażera. Zabieram się do czytania:)
muttley - Sob 24 Mar, 2012

Z tego co przeczytałem to na plus Castet Cymeon x The Fight Pennywise Nicki Garratt i opowiesc o ostatnim koncercie GYL rozczarowanie to wywiad z Zounds (zreszta wywiady robione przez Sebastiana srednio mi sie czyta) oraz Dezerterem. Czekam taz niecierpliwie na zapowiadana nowa płyte Białej Goraczki
zośek - Wto 08 Maj, 2012

jesliby ktos jeszcze chcial zakupic via poczta ;)
zapraszamy
www.carambarecords.com


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group