PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - White Rabbit

liberation - Sob 31 Gru, 2011
Temat postu: White Rabbit
Przygotowujemy Lp tej warszawskiej załogi. Zespół nie ma wszystkich nagranych materiałów. Może ktoś ma dobrze nagrane ich demo, ewnt jakieś koncerty. Może ktoś miałby jakieś foty, plakaty itp? Z góry dzięki za pomoc.
Tu małą próbka muzy: http://www.youtube.com/watch?v=PuechvV0RP4

BadMotherfucker - Sob 31 Gru, 2011

Jest pierdolnięcie :!:
Wersja CD też przewidziana :?: A może już coś mają :?:
Bardzo bardzo mi się podobuje

Marchin - Sob 31 Gru, 2011

Zajebiste
Stanzberg - Pon 02 Sty, 2012

Kultowy zespół, też czekam na CD.
liberation - Pon 02 Sty, 2012

Na CD bym raczej nie liczył, chyba, że znajdzie się jakiś wariat. który ogarnie temat. Zrobienie normalnego nakładu płyty zespołu o takim poziomie rozpoznawalności =200% wtopa. Dlatego w takich przypadkach wchodzą tylko nakłady dla ultra fanatyków ;-)

A tu White Rabbit w programie Poza Kontrolą
http://www.tvp.pl/kultura/mloda-sztuka/ ... bit/187366

GlaniaraGirl - Pon 02 Sty, 2012

Zajebista nuta :punk:
Chętnie bym poszła na ich koncert :smile:

A co do nagrań to możliwe, że mój kumpel ma jeszcze jakieś... muszę zapytać, czy ogarnie coś w temacie.

Mecenas - Wto 10 Sty, 2012

dobre, ale może trochę koncertów najpierw, po chuj nagrywać płytę jak nikt tego nie słyszał
sebos - Wto 10 Sty, 2012

No niestety w obecnych czasach takie kapele łatwo nie mają, ale mimo to liczę na jakiś mały koncercik, który to popchnie do przodu. :bananik:
zachariasz - Wto 10 Sty, 2012

Nutka "Pamiętniki" niszczy :misiek:
k_u_dlaty - Czw 12 Sty, 2012

ten 3 kawałek jest zajebisty (Dwie sekundy) :!:
GlaniaraGirl - Pon 16 Sty, 2012

Heh... Dwie Sekundy to mój ulubiony kawałek. A co do koncertów to fakt, że teraz takie kapele mają trochę trudniej, ale na Elbie mogliby zagrać... Tam są zawsze niezłe koncerty i gra dużo nie za bardzo znanych zespołów, więc myślę, że bez problemu by się wkręcili :mrgreen:
sebos - Pon 16 Sty, 2012

No na elbie mogli by zagrac mam tam brata to bym mial sie gdzie zatrzymac
Stanzberg - Śro 18 Sty, 2012

Może parę słów sprostowania, kapela nie istnieje już jakieś 10 lat. :lol: :lol: :lol:
Zwierz@k - Czw 19 Sty, 2012

ojtam, nieistotny szczegół. Mogli by wystąpić w sosnowcu, bo mam babcie, która ma brata, którego syn mieszkał tam przed wojną. ! :cancan:
Mecenas - Pią 20 Sty, 2012

Stanzberg napisał/a:
Może parę słów sprostowania, kapela nie istnieje już jakieś 10 lat. :lol: :lol: :lol:

to tym bardziej po co nagrywać płytę, o kapeli nikt nie słyszał i nie istnieją :ziew:

sHo - Pią 20 Sty, 2012

Mecenas napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
Może parę słów sprostowania, kapela nie istnieje już jakieś 10 lat. :lol: :lol: :lol:

to tym bardziej po co nagrywać płytę, o kapeli nikt nie słyszał i nie istnieją :ziew:


Macie kłopot z czytaniem? to są materiały pośmiertne :eeek:

liberation - Pią 20 Sty, 2012

Temat płyty WHITE RABBIT, mam nadzieję, że tylko chwilowo oklapł. Niestety, to jest problem nieistniejących kapel i dogadania się ludzi. Szkoda by było, bo kilka osób zaoferowało konkretną pomoc i byłaby/jest opcja skompilowania materiału przekrojowego od 1 demo, przez live z Nocy Walpurgii na materiale co ukazał się w TVP Kultura kończąc. Ja jestem dobrej myśli...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group