PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - RobuR

JOX - Wto 20 Gru, 2011
Temat postu: RobuR
Nowa kapela ze Stalowej Woli. Polecam!!! Komenty mile widziane.


BadMotherfucker - Wto 20 Gru, 2011

:strach:
Gówno okrutne

suchy693 - Wto 20 Gru, 2011

Faktycznie tamta piosnka gówniana ale ta już troszku lepiej http://www.youtube.com/wa...feature=related :old:
k_u_dlaty - Wto 20 Gru, 2011

ogólnie chujnia... wokal, teksty :dupa:
Marchin - Wto 20 Gru, 2011

Bardziej rock niż punk, ale nie jest aż tak źle. Fakt, że wokal i tekst z kotletami mogą wkurwiać. :lol:
JOX - Wto 20 Gru, 2011

"Gówno okrutne, gówniana, ogólnie chujnia" - że tak powiem są to w "CHUJ" konstruktywne komenty. Dziękuje i pozdrawiam. Wesołych świąt :misiek:
BadMotherfucker - Śro 21 Gru, 2011

A czego się spodziewałeś ? Konstruktywnej krytyki ? Proszę bardzo
Muzycznie nie ma nic wspólnego z pankrokiem, masterka pozostawia mnóstwo do życzenia, sposób śpiewania jak w pop kapelach, tekst żałosny idealny dla 13-16 latków jarających się hepisadami i innym badziewiem

Złe forum wybrałeś na promowanie swojej muzyki

Konan - Śro 21 Gru, 2011

"czy wreszcie polubisz polskich emerytow
moze oni nie wcisna Ci kitu
pokochaj moherowe berety
one zawsze robiły najlepsze kotlety"


ja pierdole!! :shock: :zygi:

Stanzberg - Śro 21 Gru, 2011

Tekst takie sobie, wręcz cienki, ale muzyka zajebista :!:
Brzmienie, pojazdy gitar, nagrywka - miód. Wokal też bardzo pro.

Cytat:
Muzycznie nie ma nic wspólnego z pankrokiem
Wręcz przeciwnie, punk'n'roll jak siemasz.

Ten drugi mniej mi się podoba, prostacki z lekka.

Szymon69 - Śro 21 Gru, 2011

Stan, bój się Jaha, to zespół Korba tez grał punk'n'rolla w takim razie, bo z taką twórczością się to kojarzy najbardziej.Jakby kto nie czaił Korby to prosz:
http://www.youtube.com/watch?v=N1fCdIfb60c

JOX - Śro 21 Gru, 2011

Jeśli ktos choś troche zagłebił się w tekst to zda sobie sprawe że jest przewrotny. W Polsce mamy tysiące ludzi którzy myśla tłuczonymi im do głowy szablonami. I naprawde mi przykro że na punkowym forum walka ze stereotypami sie nie podoba.
Szymon69 - Śro 21 Gru, 2011

Spinanie się w temacie o własnej kapeli i tłumaczenie co poeta chciał powiedzieć to zły pomysł ;-) A z tym tekstem.... Nie chodzi o treść, tylko o formę - jest kiepsko napisany, sorki.Ale powodzenia życzę, bo granie to fajne hobby.
k_u_dlaty - Śro 21 Gru, 2011

Wytłumacz mi co jest przewrotnego w tym tekście?
Konan napisał/a:
"czy wreszcie polubisz polskich emerytow
moze oni nie wcisna Ci kitu
pokochaj moherowe berety
one zawsze robiły najlepsze kotlety"

JOX - Śro 21 Gru, 2011

Z muzyką jak z dziewczynami - szukam takich jakie mi sie podobają a nie pytam brzydkich czemu takie są. Ja nie wymagam żeby wam sie podobało, zreszta taki sie nie urodził któryby wszystkim dogodził.
k_u_dlaty - Śro 21 Gru, 2011

Prawdę prawisz :faja:
Stanzberg - Śro 21 Gru, 2011

Szymon69 napisał/a:
Stan, bój się Jaha, to zespół Korba tez grał punk'n'rolla w takim razie, bo z taką twórczością się to kojarzy najbardziej.Jakby kto nie czaił Korby to prosz:
http://www.youtube.com/watch?v=N1fCdIfb60c
Zdecydowanie, dla mnie to wręcz proto-Turbonegro! :lol:

Nie upieram się, że to 100% pank, podobnie jak nie upieram się że grają go np. Masskotki czy SB&RB.

Ale flow jest. :cool:

Konan - Śro 21 Gru, 2011

Ja wnioskuje z tego tekstu iż- poeta był głodny i poszedł do babci aby mu zrobiła najlepszego kotleta. I tu pojawia się walka ze stereotypami i schematami- zamiast iść do mcdonalda jak wszyscy poszedł do babci, a ona nie wcisnie mu kitu.


KURWA MICKIEWICZ!! :limo:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group