PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Twój stosunek do służby wojskowej

morswin - Czw 01 Gru, 2011
Temat postu: Twój stosunek do służby wojskowej
Jak w temacie. Jakie doświadczenia i wybory podjeliście. U mnie była to decyzja odrzucenia tej patologii w wieku 15 lat. Od tego momentu mogę liczyć pierwszy wpływ ruchu punk na moje późniejsze życie.
BadMotherfucker - Czw 01 Gru, 2011

Nie spełniłem obowiązku - wyjechałem za granicę do momentu przeterminowania się mojego wezwania

:ziew:

Marchin - Czw 01 Gru, 2011

Ja nie miałem obowiązku.

A nawet gdybym miał to bym nie musiał go spełnić bo mam D i jestem niezdolny do służby w czasie pokoju. :dupa:

Także w ankiecie ewidentnie brakuje opcji spierdalaj. :old:

Marguz - Czw 01 Gru, 2011

półtora roku pracy w szpitalu zamiast woja.
Dzemu - Czw 01 Gru, 2011

Studia przerwane, potem prosba o zastepcza co nie udalo sie, nastepnie pisma i pisma, odwolania i skonczylo sie lata i mam WKU w DUPIE.

Moj stosunek do nicj - PIERDOLE ICH!

Rotten82 - Pią 02 Gru, 2011

poprosiłem o służbę zastępczą, na komisji o służbę zrobiłem wszystko żeby mi jej nie przyznali, przez następne 2 lata odwoływałem się od ich negatywnej decyzji przyznania mi służby zastępczej, później cisza przez prawie rok i wprowadzili armię zawodową ;)
suchy693 - Pią 02 Gru, 2011

Ja odbębniłem ją 24 lata w Strazy Pozarnej i mam teraz cały system w dupie .Ale przyznać muszę ze to była szkoła życia i zajebista robota .Karabinu nigdy nie trzymałem w łapach i to też sie liczy na plus :razz: :jupi: :jupi:
Gain Kain - Pią 02 Gru, 2011

emeryt? :mrgreen:
suchy693 - Pią 02 Gru, 2011

Gain Kain napisał/a:
emeryt? :mrgreen:
PUNk EMERYT :mrgreen: :mrgreen:
michał ze wsi 2 - Pią 02 Gru, 2011

Ja skutecznie udałem dekla.Wojsko-nie dziękuję-jestem rolnikiem.
wino39 - Sob 03 Gru, 2011

:glupek:
morswin - Nie 04 Gru, 2011

Powiem tylko to jeszcze od siebie, że cenię i szanuje ludzi, dla których ten wybór w głowie był świadomym określeniem się ZA własną i dobrowolną hierarchią wartości na życie. Chuj wie czy nie każą się nam zabijać za strefę euro lub za inne "ważne idee". Za większe pieniądze politycy przecież potrafią przehandlować czyjeś życie i zdrowie.
Tu nie mam złudzeń do tych palantów. Możemy jednak każdy z osobna pozbawić ich złudzeń, że kiedykolwiek oddamy życie za ich chore "wartości".

k_u_dlaty - Nie 04 Gru, 2011

morswin napisał/a:
Powiem tylko to jeszcze od siebie, że cenię i szanuje ludzi, dla których ten wybór w głowie był świadomym określeniem się ZA własną i dobrowolną hierarchią wartości na życie. Chuj wie czy nie każą się nam zabijać za strefę euro lub za inne "ważne idee". Za większe pieniądze politycy przecież potrafią przehandlować czyjeś życie i zdrowie.
Tu nie mam złudzeń do tych palantów. Możemy jednak każdy z osobna pozbawić ich złudzeń, że kiedykolwiek oddamy życie za ich chore "wartości".
bardzo mi to januszkiem podchodzi... :strach:
Gain Kain - Nie 04 Gru, 2011

bo to on :lol:
BadMotherfucker - Nie 04 Gru, 2011

Powrót Janka
k_u_dlaty - Nie 04 Gru, 2011

Gain Kain napisał/a:
bo to on :lol:
kurwa nieeee :wall:
Stanzberg - Nie 04 Gru, 2011

Przeniesienie do rezerwy sptokało mnie razem z całym rocznikiem jeszcze na studiach, więc obyło się bez stresu.

Na szczęście nikogo tutaj to już nie spotka, srać na armię.

Rotten82 - Nie 04 Gru, 2011

Stanzberg napisał/a:
bo to on :lol:

biedny, nie mógł żyć bez forum

kawkader - Nie 04 Gru, 2011

Pewnie próbował szerzyć swoje idee 'na Sokratesa' i nie wyszło :(

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group