PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Zimowa kurtka

wajch - Nie 20 Lis, 2011
Temat postu: Zimowa kurtka
Niestety nadszedł ten czas kiedy muszę kupić zimową kurtkę. Stara już jest pozszywana, porwana i w ogóle do dupy ogólnie. Możecie mi coś polecić? I mówię tu o kurtce do max. 300zł, nie mam kokosów na to. Wiadomo, chodzi o to, aby była ciepła co by można było i w zimę się napić w parku, albo poczekać na pierwszy pociąg.
Znalazłem coś takiego: http://hanet.com.pl/kurtk...ana-czarna.html
nie wiem jak ma się te ocieplenie do dawania/trzymania ciepła, więc pytam, może macie jakieś sprawdzone kurtałki. W końcu stare dupy z was :old:

Prompto - Nie 20 Lis, 2011

raczej ciepła nie jest - 2 stówy za to - widać, ze nie umiesz kupować ;-)
wajch - Nie 20 Lis, 2011

Prompto napisał/a:
raczej ciepła nie jest - 2 stówy za to - widać, ze nie umiesz kupować ;-)


Jeszcze nie kupiłem, dlatego przyszedłem tutaj :) .

michał ze wsi 2 - Nie 20 Lis, 2011

Tu masz za stówę elegancki ciepły kożuch barani
http://allegro.pl/stylowy...1936187902.html

Konan - Nie 20 Lis, 2011

jesli ubieresz pod to cieply sweter badź bluzę da rady :) a co do picia, to w zimie na dworze tylko 40%, czyli zimno nie powinno byc :mrgreen:
Prompto - Nie 20 Lis, 2011

najlpeiej idź na miasto - i poszukaj na portalach gdzie się ludzie pozbywają rzeczy - ew. na allegro jeszcze - sklepy internetowe są drogie i badziewne :zongler:
kawkader - Nie 20 Lis, 2011

ramoneska4life! :misiek:
wajch - Nie 20 Lis, 2011

No racja, tylko myślałem, że macie jakieś typy kurtek które na pewno są ciepłe. Bo na jakimś allegro czy coś też ciężko sprawdzić ciepło.
Kawkader, teraz jak wracam w nocy do domu to ramoneska, dwie bluzy i często zimno jest. Dziękuję przy -20 gdzieś iść.

kawkader - Nie 20 Lis, 2011

Mi nie jest, bo mam taką z grubej skóry :bananik:
Prompto - Nie 20 Lis, 2011

najcieplejsze są waciaki - ja bardzo lubię waciaki :mrgreen:

kawkader napisał/a:
Mi nie jest, bo mam taką z grubej skóry :bananik:


że ty nie marzniesz - ale większość by zmarzła :limo:

wajch - Nie 20 Lis, 2011

kawkader napisał/a:
Mi nie jest, bo mam taką z grubej skóry :bananik:


Albo sam jesteś gruboskórny :lol: .
Dobra poszukam czegoś, podobno puchowe są ciepłe? Nawet nie wiem gdzie mam szukać, nie chcę jakiejś kolorowej :wall:

Prompto - Nie 20 Lis, 2011

all - ebay - komoda - szafa

jest tego w cud

kawkader - Nie 20 Lis, 2011

Bierz taką jak gitarzysta The Damned (http://www.youtube.com/watch?v=8m2JyiggwAU), wygląda na ciepła ;)
Marchin - Nie 20 Lis, 2011

Ja już od kilku sezonów śmigam zimą we fleku i daje rade.
wajch - Nie 20 Lis, 2011

kawkader napisał/a:
Bierz taką jak gitarzysta The Damned (http://www.youtube.com/watch?v=8m2JyiggwAU), wygląda na ciepła ;)


Chyba by mi nie pasowała :P . O fleku też myślałem. No nic jeszcze się porozglądam, popytam ludzi czy coś.

ko0niu - Nie 20 Lis, 2011

ALFA te kurtki są w chuj ciepłe i trwałe, paru znajomych ma i sobie chwali. Ja kupiłem jakieś zwykłe czarne coś ze dwa lata temu w jakiejś sieciówce w galerii i też się trzyma jak nowa i nie narzekam. Póki co ramoneska daje rade ale nie ma szans żeby zdrowy na głowe normalny człowiek przy minus 20 stopniach popylał w ramonsie, te kurtki są krótkie i zwyczajnie jebie po krzyżu jak się je zapnie
wajch - Nie 20 Lis, 2011

ko0niu napisał/a:
ALFA te kurtki są w chuj ciepłe i trwałe, paru znajomych ma i sobie chwali. Ja kupiłem jakieś zwykłe czarne coś ze dwa lata temu w jakiejś sieciówce w galerii i też się trzyma jak nowa i nie narzekam. Póki co ramoneska daje rade ale nie ma szans żeby zdrowy na głowe normalny człowiek przy minus 20 stopniach popylał w ramonsie, te kurtki są krótkie i zwyczajnie jebie po krzyżu jak się je zapnie

I w chuj drogie. Jak na razie na alledrogo nawet używanej nie ma w moim rozmiarze. Machnę gdzieś jeszcze do galerii właśnie i się rozejrzę za czymś grubym i puchowym.

kawkader - Nie 20 Lis, 2011

Nie kupuj ramoneski bez mierzenia, bo wypadają w chuj dziwnie. Po lumpexach bracie szukaj! :old:
wajch - Nie 20 Lis, 2011

Ramoneskę to ja mam :P . Mam ze 4 w mieście i nawet jebanych kraciaków tam nie mogę dostać, a co dopiero kurtkę ciepłą :P .
Zwierz@k - Nie 20 Lis, 2011

N2B od milteca. w jednej śmigałem 5 lat, teraz sobie kupiłem nową i nigdy nie narzekałem żeby było mi w niej zimno.
Rotten82 - Nie 20 Lis, 2011

ja już 4 rok w takiej chodzę:

ciepła i ładna.
ta harringtonka z 1. posta spoko, ale nie na polską zimę ;)

BadMotherfucker - Pon 21 Lis, 2011



Ja mam coś takiego, tylko beżowe, troszkę dłuższe i ocieplane w środku kożuchem - wyczaiłem parę sezonów temu za 70zł w lumpexie
Rewelacja sprawa

Stanzberg - Pon 21 Lis, 2011

Flayers Alpha i po temacie. Zresztą, wcale nie musi być oryginalny.
Choć w ramonesce też czasem w zimę biegam, ale mam taką z grubym podszyciem.

wajch - Pon 21 Lis, 2011

Stanzberg napisał/a:
Flayers Alpha i po temacie. Zresztą, wcale nie musi być oryginalny.
Choć w ramonesce też czasem w zimę biegam, ale mam taką z grubym podszyciem.

Znalazłem do 200, to jak nie jakaś galeria, to kupię takie cuś.

Konan - Pon 21 Lis, 2011

Stanzberg napisał/a:

Flayers Alpha i po temacie.



kurde, jestem 17letnim punkiem, skąd mam wziąść 4 baty na kurtke? :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group